Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Zaklęcie na pieniądze - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Magia i rytuały (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Zaklęcie na pieniądze (/showthread.php?tid=888)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Re: Zaklęcie na pieniądze - Mystic - 09-05-2012

no to wielka księga czarów Uśmiech
http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_ksiega_czarow_i_zaklec/


Re: Zaklęcie na pieniądze - Kasha - 23-05-2012

Libra ... dzięki za uzupełnienie wiadomości ... każdy news na wagę złota jak to mówią Kwiatek


Re: Zaklęcie na pieniądze - Libra22 - 23-05-2012

Na trudne czasy

Udostępnij

Kryzys przetacza się przez świat. Ludzie tracą pracę, kredyty dobijają, stres niszczy zdrowie. Magia, wpływając na energie przenikające naszą rzeczywistość, pomoże nam wyjść z każdej katastrofy obronną ręką. Wystarczy uwierzyć, że działa.

Runiczny dobrobyt

1. Runa bogactwa i dobrobytu, Fehu, umieszczona w portfelu, a także w dokumentach finansowych staje się magnesem na pieniądze, daje sygnał naszej podświadomości, że rzeczywistość nie ma innego wyjścia, jak zesłać na nas deszcz pomyślności. Jednak samo umieszczenie runy w strategicznych miejscach to nie wszystko: trzeba dokładnie określić, czego oczekujemy. Mówimy w duchu z przekonaniem i wiarą kilka razy dziennie: „Jestem bogata/y, mam wszystko, czego mi potrzeba. Pieniądze już nie są moim problemem”. Runę możesz namalować czerwonym flamastrem na kawałku drewienka lub na monecie czy banknocie (wystarczy dziesięciozłotowy).
2. W czasach kryzysu ekonomicznego firmy borykają się z zastojem, brakiem kontraktów. Ludzie szukają pracy, dodatkowych dochodów i czują, jakby uderzali głową o mur. Jeśli chcesz ruszyć do przodu, popchnij otaczające Cię energie, rysując na drzwiach wejściowych do miejsca pracy, a także na biurku, przy którym pracujesz skrypt runiczny . I znów szukaj pracy, kontraktów itp. Zobaczysz, że teraz pójdzie Ci o wiele łatwiej.


Aby otrzymać lub utrzymać pracę

Potrzebujesz: trzy gałązki rozmarynu, trzy bazylii (lub jeśli masz te zioła w formie suszonej – to po trzy łyżki), garść cukru, trzy białe goździki i trzy litry wody. Jeżeli nie możesz dostać goździków, weź jakiś inny biały kwiat.
1. W trzech litrach wody, na małym ogniu, gotuj 20 minut wszystkie składniki, oprócz cukru. Przecedź.
2. W piątek wieczorem wykąp się, przed wyjściem z wanny opłucz się pod prysznicem. Potem natrzyj ciało cukrem, od stóp do głowy.
3. Następnie wylej na siebie przygotowaną wodę ziołową, mówiąc z głębokim przekonaniem: Poprzez wstawiennictwo Archaniołów Rafała i Michała, ta woda przyniesie mi wszelkie dobro, zdrowie i dostatek. Proszę, abym dzięki tej wodzie otrzymał/a dobrą i dobrze płatną pracę. Amen.
4. Wytrzyj się delikatnie białym ręcznikiem.

Na poprawę finansów

Potrzebujesz: trzy gałązki rozmarynu (lub trzy łyżki ziela rozmarynu), trzy ziarenka grubej soli, żółtą świecę, trzy łyżeczki ziaren gorczycy, glinianą miseczkę, trzy garści ziemi z lasu.
1. Rytuał należy przeprowadzić podczas przybywającego Księżyca, o godzinie dwunastej w południe.
2. Do glinianego naczynia włóż wszystkie składniki, ale w następującej kolejności: jedno ziarenko soli, garść ziemi, łyżka gorczycy, łyżka rozmarynu. Powtórz jeszcze dwa razy, przestrzegając kolejności. Cały czas myśl o tym, że masz coraz więcej pieniędzy (wygrywasz w lotto, dostajesz podwyżkę, pojawia się dodatkowa praca, ktoś oddaje Ci długi). Spróbuj poczuć się jak ktoś, kto nie ma żadnych problemów finansowych. Uśmiechaj się.
3. Następnie postaw na stole świecę, a za nią naczynie ze wszystkimi składnikami.
4. Zapal zapałką świecę i powiedz, koncentrując się na słowach i ich znaczeniu, tak, aby nasycić je swoją energią: Niech to naczynie przyniesie mi bogactwo, niech zabierze ze sobą wszelkie negatywne energie i wypełni nasz dom /mój dom/ dobrobytem. Możesz się pomodlić.
5. Kiedy świeca dopali się do końca, zawartość naczynia i resztki świecy zawiń w bawełnianą szmatkę i zakop w ziemi.

Elwira D’Antes
Iwona Przybylska de Acosta


Re: Zaklęcie na pieniądze - Akasha - 23-05-2012

Libra22, ale fajne te Twoje rytuały, dzieki Buźki


Re: Zaklęcie na pieniądze - Mystic - 23-05-2012

a jak ja napisze na czeku 100000000 zł ? to Myśli Ok
i mam taki nr na banknocie 9778839 i jak dobry ? nr Uśmiech


Re: Zaklęcie na pieniądze - Zojka - 26-06-2012

kochani czytam i czytam a pysiak mi sie smieje bo to cos dla mnie...juz w glowie plan uknulam, jutro z rana jak tylko pozalatwiam wszystkie sprawy wezme sie za patelnieUśmiechno nie bez przyczyny tydzien temu kupilam nowa...prawda?plan wcielam w zycie!!!tylko mam pytanie czy z ta patelnia mam chodzic i okadzac wszelkie zakamarki?czy z mieszanka na bialym talerzyku?no i teraz najwazniejsze co mam zrobic z ta mieszanka?trzymac, zakopac?jakies takie mam przeczucie, ze zadziala Rotfl


Re: Zaklęcie na pieniądze - Akasha - 26-06-2012

Chodzic z patelnia, bo z niej unosi sie pieknie pachnacy dymek. Chodzac zgodnie ze wskazowkami zegara zagladam we wszystkie zakamarki. Pozostalosc x patelni zakopuje.


Re: Zaklęcie na pieniądze - Zojka - 27-06-2012

Dziekuje AkashaUśmiech
Plan wcielony w zycie. Nastawilam sie na wielka spalenizne i okropny dym i ewentualnosc wietrzenia mieszkania kolejne 2 dni Oczko a tu dymek bialy i pachnie w calym domu cynamonem....czekam na efekty Ok


Re: Zaklęcie na pieniądze - Sylla - 28-06-2012

Dzis w naszej kafejce przeczytałam co nasza Krystyna napisała
krystyna napisał(a):Dzisiaj 28 czerwca 2012 roku.
Magia i czary: dobry dzień na magię miłosną i finansową. Pozwól sobie dzisiaj na marzenia
no i to mnie zachęciło do odprawienia zaklęcia Uśmiech
Przyznam tylko,ze nie bardzo mam gdzie zakopać te resztki co zostały na patelni, a i składniki mieszałam bezpośrednio na patelni, bo brak u mnie białego talerza w domu Myśli
Jeszcze do tego dziś czwartek dzień Jowisza Oczko


Re: Zaklęcie na pieniądze - Zojka - 28-06-2012

ja tylko sie modlilam aby sasiedzi mnie nie zauwazyli za blokiem jak zakopuje cosik Hura zaczailam sie przy zywoplocie szybko zakopalam i poszlam dalejUśmiechdzis nikt dziwnie na mnie nie patrzyl wiec chyba sie udalo


Re: Zaklęcie na pieniądze - carolina-32 - 01-08-2012

jak we wszystkim, potrzebna jest wiara. to ona napędza i jest siłą sprawczą rytuału. bo co pomyślimy i w co uwierzymy, to tak właśnie będzie.


Re: Zaklęcie na pieniądze - Irving - 01-08-2012

syla020304 napisał(a):Dzis w naszej kafejce przeczytałam co nasza Krystyna napisała
krystyna napisał(a):Dzisiaj 28 czerwca 2012 roku.
Magia i czary: dobry dzień na magię miłosną i finansową. Pozwól sobie dzisiaj na marzenia
no i to mnie zachęciło do odprawienia zaklęcia Uśmiech
Przyznam tylko,ze nie bardzo mam gdzie zakopać te resztki co zostały na patelni, a i składniki mieszałam bezpośrednio na patelni, bo brak u mnie białego talerza w domu Myśli
Jeszcze do tego dziś czwartek dzień Jowisza Oczko
No właśnie ja też nie mam białego talerza, a można mieszać na białej kartce??????


Re: Zaklęcie na pieniądze - goya - 02-08-2012

Dobra wizualizacja + silna emocja (niezłomne przekonanie w tym wypadku) to podstawa...
Ja dorzucę, że.... warto mieć w domu zawsze doniczkę ze swieżą bazylią.... Ok


Re: Zaklęcie na pieniądze - carolina-32 - 02-08-2012

naprawdę? to może dlatego Włosi są wiecznie tacy uśmiechnięci. może przez ich umiłowanie do bazylii. bardzo dziękuję za wskazówkę.


Re: Zaklęcie na pieniądze - Mystic - 23-08-2012

Witam
coś znalazłem życzę wam bogactwa Hura Oklaski
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LhYY5Jj2lt0&feature=channel&list=UL[/youtube]

jak to można pobrać ?


Re: Zaklęcie na pieniądze - rompuszek - 13-10-2012

wlasnie wykonalam co nalezy Oczko w domu pachnie spalonym cynamonem hihi - patelnia z zawartoscia do wyrzucenia hihihi Uśmiech


Re: Zaklęcie na pieniądze - carolina-32 - 18-10-2012

ja też to robiłam. rok temu. też musiałam reanimować patelnię, na której zawsze robiłam jajecznicę.


Re: Zaklęcie na pieniądze - Masław - 27-03-2013

Alex napisał(a):Witam
coś znalazłem życzę wam bogactwa Hura Oklaski
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LhYY5Jj2lt0&feature=channel&list=UL[/youtube]

jak to można pobrać ?

Jeżeli masz Firefox-a zainstaluj wtyczkę download_helper i wtedy odpal filmik. Za pomocą wtyczki ściągniesz każdy filmik z YT. Jak nie dasz rady mogę zrobić to za CiebieUśmiech


Re: Zaklęcie na pieniądze - Mystic - 21-04-2013

dzięki Janek umiem pobierać tylko chyba miałem lenia zęby poszukać co to był za film ze chciałem go mieć Myśli


Re: Zaklęcie na pieniądze - charlottenlund - 14-05-2013

Ja wypróbuję tą metodę z pieniążkiem i wycieraczką.


Re: Zaklęcie na pieniądze - carolina-32 - 05-06-2013

ja też mam bazylię. używam jej. kupuję nową i tak się kręci.


Re: Zaklęcie na pieniądze - Atenka - 11-06-2013

Jutro idę kupić kawę. Mam nadzieję, że pomoże. Uśmiech Uśmiech Uśmiech