Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Witam :) - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Forum Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Przywitaj się i przedstaw! (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Witam :) (/showthread.php?tid=14978)



Witam :) - Arvi92 - 21-06-2023

Hej - Mam na imie Marcin i od wielu lat fascynuje mnie wszystko co zwiazane z wrozbami, numerologia itp - moze ze wzgledu na fakt, ze ogolnie mam "wrodzona" intuicje i wiele rzeczy udalo mi sie wyprzedzic zanim one sie staly Oczko
Teraz zglebiam tajniki Tarota, aby moc kierowac sie i jeszcze bardziej wykorzystac sile magii Oczko
Dziekuje i pozdrawiam serdecznie,
Marcin


RE: Witam :) - realthing - 21-06-2023

Hej, hej Uśmiech


RE: Witam :) - Arvi92 - 21-06-2023

hej - wlasnie widze, ze tez jestes numerologiczna 11 tak jak ja Rotfl


RE: Witam :) - Krystyna - 21-06-2023

Z daty, którą wpisałeś do profilu nie wynika abyś był 11...napisz prawidłową datę...


RE: Witam :) - Arvi92 - 21-06-2023

Hej Krystyna - nie chcialem podawac calej daty urodzenia, dlatego wpisalem tylko rok. Wiem jaki mam numerologiczny numer, bo tym sie interesuje od wielu lat.
Dziekuje Uśmiech


RE: Witam :) - Krystyna - 21-06-2023

Nie ściemniaj...w profilu wpisałeś xxxx
teraz widzę, ze zmieniłeś przed chwilą tylko na xxxx
Na naszym Forum nie lubimy krętactwa, zwłaszcza, ze jest możliwość ukrycia swojej daty urodzenia w profilu...ale do wróżby podajesz ją wróżce jeśli potrzebuje tego do wróżby...


RE: Witam :) - Arvi92 - 21-06-2023

przepraszam bardzo, ale wyczytywanie moich prywatnych danych, gdzie zaznaczylem ze ma sie wyswietlac wiek dla wszystkich uzytkownikow, jest nieprofesjonalnym zachowaniem ze strony moderatora.


RE: Witam :) - Krystyna - 21-06-2023

Wskazałam Ci tylko Twoją nieścisłość...dopiero teraz po poprawce w twoim profilu jest podany tylko rok...wczśniej była cała data widoczna na Forum...bo jej nie ukryłeś...
wiec nie miej do mnie pretensji...


RE: Witam :) - Arvi92 - 21-06-2023

No wlasnie date urodzenia ukrylem, natomiast ze wzgledow prywatnych nie chcialem jej podawac, natomiast nie wiedzialem, czy bez dnia i miesiaca mnie system przepusci - natomiast wpisanie danych ktorych nie chcialem dawac do publicznej wiadomosci, chyba nie jest wlasciwe.

I pretensje mam, bo nie lubie jesli ktos oskarza kogos o kretactwo bez znania szczegolow.

Mimo wszystko pozdrawiam. Oczko


RE: Witam :) - Krystyna - 21-06-2023

ok...wykreślam z tego wątku datę którą wcześniej podałeś w profilu
i przyjmij zasadę ..piszemy prawdę, albo wcale...bo może być to źle odczytane i tego na naszym Forum nie lubimy...


RE: Witam :) - Arvi92 - 21-06-2023

Dziekuje Oczko to byla metoda prob i bledow Uśmiech


RE: Witam :) - anussshka - 21-06-2023

Dzień dobry Uśmiech


RE: Witam :) - Marcin - 24-06-2023

Witam Cię imienniku na Forum, rozgość się...  Uśmiech


RE: Witam :) - Arvi92 - 27-06-2023

(24-06-2023, 12:52)Marcin napisał(a):  Witam Cię imienniku na Forum, rozgość się...  Uśmiech
Hehe, Pozdrawiam Cie serdecznieOczko