Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Ryba - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Sny (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Dział: Interpretacje snów (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+---- Wątek: Ryba (/showthread.php?tid=1727)

Strony: 1 2


Ryba - Libra22 - 14-03-2012

Śniło mi się, że pochyliłam się nad wodą [jezioro chyba, woda nie była przejrzysta, ale wiedziałam w tym śnie, że taka ma być, bo to dziki zbiornik] i z tej wody wychyliła się ryba, a ja znów wiedziałam , że to "moja" ryba, coś jakby moje zwierzątko [pies, kot itp] i ona mnie pocałowała!!! No bo, po to się niby nachylałam nad tą wodą . Tak jak pies przybiega i daje łapę, to ta ryba przypłynęła i - cmok mnie. Była dosyć spora i kolorowa - od perłowej głowy, ku ogonowi przechodziła w złoto i zieleń. No i popłynęła sobie . Hmmm. Rotfl
ps.
zaznaczam, że w akwarium mam rybki, ale nie zacieśniam z nimi kontaktów aż tak Bezradny


Re: Ryba - Lila - 14-03-2012

stary symbol nadziei i wzlotu

ujrzeć: podstęp ze strony cwaniaka

zobaczyć duże ryby: dobre zarobki

małe: niezadowolenie

surowa: nowe, trwałe przyjaźnie

złote: spełnienie nadziei

martwa: zmartwienie

jeść je: dla kobiet – łatwy poród, dla mężczyzn: szczęście u kobiet

złapać ogromną rybę: dobry interes

złowić małe rybki: smutek

wielkie ryby w czystej wodzie: szczęście i sukcesy

ryby morskie: dręczą cię ponure przeczucia

wędka: zysk i nadzieja

pojemnik na ryby - pełny: dobre interesy

handlarz rybami: profity

targ rybny: sukces

staw rybny: troski

latająca : Twoim współpracownicy albo późna pora dnia mogą stać się przyczyną Twoich kłopotów. Na razie postaraj się nie wychodzić nigdzie po zmroku


Re: Ryba - Rudalila - 14-03-2012

A przygotowalas zyczenia ? trzeba miec 3 zyczenia gdy sie pokaze nastepnym razem....mysle, ze twoje nadzieje sie niedlugo spelnia, tylko musisz powiedziec na glos czego chcesz tak naprawde.


Re: Ryba - Mystic - 15-03-2012

Mocny sen
Masz fajny interes ,sytuacje coś cie spotka ale nie masz pewności czy jest czysty i czy dobrze robisz biedą cie męczyć pytania i czy się
angażować biedzisz mieć problem.
Sen mówi co trzeba zrobić ,
jak nie biedzie tego to znaczy dużo straciłaś coś ktoś ci umknie .
tak ja to widzie Kwiatek Kwiatek Kwiatek


Re: Ryba - morfeusz - 15-03-2012

Również miałem sen o rybach - ich wybieraniu do akwarium, którego nie posiadam.
Duże, żywe, bardzo kolorowe.


Re: Ryba - Libra22 - 16-03-2012

Morfi , już samo czytanie tego ci piszesz podnosi poziom adrenaliny w człowieku Rotfl
Myslę, że interes jest czysty i się właśnie angażuję żeby mi nie umknął. Na imię ma Aleks, heheh.
Dzięki Morfinku Buziak


Re: Ryba - Mystic - 16-03-2012

sen mówi zęby go łapałaś "posag" jest tego wart Uśmiech nie pisałem dokładnie bo coś mi nie pasuje Kwiatek


Re: Ryba - Safira - 16-03-2012

Loki, czemu ciągle piszesz 'zęby' zamiast 'żeby'?


Re: Ryba - Mystic - 16-03-2012

nie umiem dobrze pisać Kwiatek


Re: Ryba - Safira - 16-03-2012

Nie szkodzi, ale przecież się uczysz. Więc dziś dowiedziałeś się czegoś nowego, 'zęby' to nie to samo, co 'żeby'. :mrgreen:


Re: Ryba - Mystic - 16-03-2012

jak ktoś czyta to słyszę błędy, a sam nie słyszę nic.


Re: Ryba - morfeusz - 16-03-2012

Libra22 napisał(a):Morfi , już samo czytanie tego ci piszesz podnosi poziom adrenaliny w człowieku Rotfl
Myslę, że interes jest czysty i się właśnie angażuję żeby mi nie umknął. Na imię ma Aleks, heheh.
Dzięki Morfinku Buziak

Hehe, mam nadzieję, że to pozytywna adrenalina, a nie samo ciśnienie szybuje w górę. Buziak
To zostając jeszcze przy rybach, miałem też abstrakcyjny sen, jak wszystkie moje zresztą, o nurkowaniu - rozmawiałem z rybami, chciałem żeby pokazały mi swoje winnice i biblioteki, jedna mnie prowadziła... i się obudziłem.


Re: Ryba - Dagaa - 16-03-2012

Ryby oraz woda we śnie to symbole odpowiadające przeważnie za stan naszych uczuć, wobec bliskiej nam osoby.


Re: Ryba - Mystic - 16-03-2012

dla mnie sen ma sens jak jest cały każdy zapomniany przedmiot we śnie może po zmieniać wszystko
ja jakoś tak układam może kiepsko nie wiem Uśmiech


Re: Ryba - Sylla - 01-09-2012

Nie wiem czy mogę tutaj opisać mój dzisiejszy sen,ale własnie szukając znaczenia snu,znalazlam ten wątek i chciałam opisać co mi sie śniło Uśmiech Było wielkie akwarium, z góry otwarte, wypełnione rybkami, rożnej wielkości i "maści". Wyskakiwały z tego akwarium,nie widzialam tego dokładnie, tak jakby latały. W pewnej chwili, pomieszczenie było pelne wody po kostki, ja chodziłam po tej wodzie i łowiłam te rybki rękoma, aby wkładać je spowrotem do akwarium.Żaliłam sie nad nimi, że chciały na wolność a ja je spowrotem do tego akwarium wkładam, mówilam do nich jak do dzieci, niektóre mnie wkurzały, bo uciekały, albo mnie kąsały, tak jakby z przekory Oczko Było ich coraz więcej w tej wodzie, jakby sie w sekundzie rozmnażały. W końcu wyławiałam te największe, bo z tymi małymi nie dawałam sobie rady, poza tym widziałam,że akwarium nie pomieści wszystkich Myśli Powiem jeszcze,że te malutkie rybki, były tak jakby przezroczyste, a te większe kolorowe i piękne, takie które można na przykład oglądać tylko w miejscach,gdzie są rafy koralowe [Obrazek: 2_1276261655.jpg]
W moim śnie tak to nie wyglądało co prawda, tylko woda po kostki Oczko Jak sądzicie, co może oznaczać taki sen?


Re: Ryba - Libra22 - 01-09-2012

ogólnie - bogactwo uczuć
a co do łapanie ryb - jak łąpiesz małą to mały zysk Cię czeka a jak duża duży. JAk kolorowe, to dodatkowo, atrakcyjny. Mnie się często śnią ryby a zysku jak nie było tak ni ma Bezradny
Może kiedyś będzie.


Re: Ryba - Sylla - 01-09-2012

Ale o jaki zysk chodzi, może to jest pytanie? Zysk uczuciowy czy materialny? Myśli


Re: Ryba - Libra22 - 01-09-2012

w sennikach to raczej mowa jest ogólnie o dobrobycie, ale moze być i zysk uczuciowy. Powodzenie u mężczyzn np?


Re: Ryba - Sylla - 01-09-2012

Ogólny dobrobyt, fajnie Ok a co do powodzenia u mężczyzn, póki co wystarcza mi powodzenie u tego jednego Luzik


Re: Ryba - Libra22 - 01-09-2012

to ta największ i najbardziej oswojona rybka hehe Rotfl


Re: Ryba - Mystic - 01-09-2012

Wystarczy ? Myśli


Re: Ryba - Sylla - 01-09-2012

Chciałoby się aby była oswojona Lol cholera jedna [Obrazek: pupa.gif]