Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Oszyszczanie jajkiem. - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Magia i rytuały (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Oszyszczanie jajkiem. (/showthread.php?tid=4187)



Oszyszczanie jajkiem. - jagoda20 - 27-12-2013

Po oczyszczaniu jajkiem w słoiku zobaczyłam żółtko które na samym czubku przebarwiło się na biało. Białko bardzo mocno otoczyło żółtko, a na samej górze widać było parę małych bąbelków.
Ktoś z was potrafiłby mi pomóc w odczytaniu tego?


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Libra22 - 27-12-2013

powinnaś załączyć zdjęcie


Re: Oszyszczanie jajkiem. - jagoda20 - 27-12-2013

kurcze, wylałam już całą zawartość do wc Smutny Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć opisu, jak odczytywać to jajo. Miałam nadzieję, że Wy mi choć trochę pomożecie..


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Sephinroth - 20-03-2014

Mam pytanie - czy to prawda, że jajko należy wlać do przegotowanej wody?


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Kasha - 20-03-2014

nie wiem ile szeptuch i szeptunów tu mamy ... czy ktoś jest oblatany z jajkiem
ale chyba każda woda jest dobra Myśli ? nie wiem szczerze mówiąc
w Kossakowski szósty zmysł Cyganka nalała wody z kranu w ogródku ... i czytała
no to czekamy na specjalistów od oczyszczania jajkiem Luzik


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Sephinroth - 20-03-2014

Dzięki Kasha za odpowiedź. Zastanawiam się, czy w ogóle woda jest do tego potrzebna, czy nie można czytać z samego jajka. Nie znam się zupełnie, a ciekawi mnie, jaki wpływ ma woda w takim rytuale.


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Kasha - 20-03-2014

z tego co wiem to właśnie w wodzie białko się "zawiesza" ... i właśnie z tych kształtów zawiesiny białka w wodzie czyta sie wszelkiego rodzaju przypadłości

czyli woda jest bardzo potrzebna - uważam, że meritum zagadnienia jest umiejętność odczytywania kształtów i przypisania ich odpowiednim "przypadłościom"
prawdopodobnie kształt zawieszonego białka, kolor żółtka i białka, gęstość, struktura - wszystko jest ważne ... tylko trzeba umieć to odczytać
dlatego pewnie trzeba być czeladnikiem szeptuchów żeby nabyc takiej wiedzy i doświadczenia Myśli


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Sephinroth - 20-03-2014

Super, dziękuję! Buźki


Re: Oszyszczanie jajkiem. - jagoda20 - 28-04-2014

kurcze, szkoda , że na naszym forum nie ma żadnej szeptuchy Wnerw


Re: Oszyszczanie jajkiem. - Kasha - 28-04-2014

ale przecież tak czy siak wylałaś jajko do wc - następnym razem zrób zdjęcie i załącz
nigdy nie wiadomo czy mamy szeptunów i szeptuchy - tacy, znaczy specjaliści nie lubią odzywać się bez potrzeby i deliberować bez sensu o czymś, czego nie widzą
specjaliści deyskutują na temat czegoś konkretnego co widzą czy dotykają tej materii i mogą udzielić właściwej odpowiedzi ... a nie gdybać Myśli
to dobry pomysł wrzucac foty ... i wszystko będzie jasne
a i mędrcy się znajdą bardzo szybko coś mi się wydaje Kotek


Re: Oszyszczanie jajkiem. - jagoda20 - 14-05-2014

masz rację! następnym razem tak zrobię, a może ktoś oprócz mnie również będzie chciał zasięgnąć czyjejś porady i wrzuci tutaj swoje jajko Oczko