Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Gabinet Reiki- EvaH.L. - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Reiki (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: Gabinet Reiki- EvaH.L. (/showthread.php?tid=4430)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Re: GABINET REIKI - EvaH.L. - kasia12 - 27-12-2016

Witaj Uśmiech
Czy ja tez bym mogła prosic o serie przekazow reiki ,
Teraz bardzo choruje w moim zyciu tez nie bardzo sie udaje bardzo by mi to pomoglo, z gory dziekuje Uśmiech .


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Dzina - 14-03-2017

Witaj.bardzo proszę o Relki. Ostatnio odczuwam chroniczne zmęczenie i bóle głowy.
Bardzo proszę o odpowiedź


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - slowik14 - 15-03-2017

Witaj Ewuniu UśmiechJeśli to możliwe to również chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki .Pozdrawiam


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 22-03-2017

(15-03-2017, 08:54)slowik14 napisał(a):  Witaj Ewuniu UśmiechJeśli to możliwe to również chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki .Pozdrawiam

Witaj słowiku14
oczywiście że jest taka możliwość , harmonogram Zabiegów poszedł już na Twoją pocztę :Uśmiech


Wydaje mi się , że wcześniejsze osoby miały już ze mną zabiegi - jeśli nie , to proszę dajcie znać
wówczas ustalę dla Was harmonogramy Uśmiech


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Blue Raspberry - 23-03-2017

Witam  Uśmiech jeśli jest taka możliwość i  znajdzie pani czas ja również chciałabym prosić o Reiki.  Pozdrawiam serdecznie Ewelina.


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 23-03-2017

(23-03-2017, 12:24)ewelayne96 napisał(a):  Witam  Uśmiech jeśli jest taka możliwość i  znajdzie pani czas ja również chciałabym prosić o Reiki.  Pozdrawiam serdecznie Ewelina.

Witam Ewelinko w moim Gabinecie .
Zgodnie z tym co pisze w pierwszym poście
na mój e-mail  evahl@interia.pl  proszę o poniższe dane :
- imię nazwisko+ data urodzenia
- adres bez oznaczeń numerycznych pod którym będziesz w trakcie Zabiegów reiki
- jeśli chcesz możesz napisać na jakie aspekty Twojego życia mam położyć nacisk

w tytule email napisz "Reiki z DT"

Zatem czekam na powyższe dane bym mogła stworzyć nam harmonogram Zabiegów .


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Kate - 24-03-2017

WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 24-03-2017

(24-03-2017, 18:04)Kate napisał(a):  WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech

9 Rok czy to Osobisty, czy to numerologiczny, to świetny czas na wszelkie oczyszczanie z negatywnej energii. Energii którą zebraliśmy w tym życiu , w tym wcieleniu . To również doskonały czas na zerwanie z przysięgami z poprzednich wcieleń ...
Ale wracając do Reiki - tak oczyszczam z negatywnej energii , bez względu na to w jakim okresie numerologicznym jest osoba zainteresowana , generalnie by wprowadzać zmiany w swoim życiu należy zacząć od oczyszczania swojej energii - to taka podstawa , fundament ...
Czy ona jest podobna do "energii czyszczącej roku 9" ? Reiki jest lepsze .
Dlaczego ??? bo robi wszystko dla najwyższego Twojego dobra , robi tak byś z jak najmniejszymi negatywnymi konsekwencjami "prostowała" swoje życie, czyści Twoje życie z negatywnych ludzi w zamian podsyła Ludzi pomocnych ..
Natomiast 9-ty Rok , jak zaniedbałaś swoje sprawy, jak uciekałaś przed problemem, to 9-ty Rok wywlecze Ci to na światło dzienne i da strzał w przysłowiowy "pysk" ...

Dlatego jeśli zbliżasz się do 9-tego Roku , to dobrze jest wykonać Zabiegi Reiki Intencyjne, czyli uzdrawiające Twoją przeszłość tak, by maksymalnie zminimalizować negatywne konsekwencje, które byłyby odczuwalne, wówczas ten przysłowiowy "strzał w pysk" będzie minimalny lub od razu zjawią się pomocni ludzie by rozwiązać Twój problem ...


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Kate - 26-03-2017

(24-03-2017, 20:08)EvaHL napisał(a):  
(24-03-2017, 18:04)Kate napisał(a):  WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech

9 Rok czy to Osobisty, czy to numerologiczny, to świetny czas na wszelkie oczyszczanie z negatywnej energii. Energii którą zebraliśmy w tym życiu , w tym wcieleniu . To również doskonały czas na zerwanie z przysięgami z poprzednich wcieleń ...
Ale wracając do Reiki - tak oczyszczam z negatywnej energii , bez względu na to w jakim okresie numerologicznym jest osoba zainteresowana , generalnie by wprowadzać zmiany w swoim życiu należy zacząć od oczyszczania swojej energii - to taka podstawa , fundament ...
Czy ona jest podobna do "energii czyszczącej roku 9" ? Reiki jest lepsze .
Dlaczego ??? bo robi wszystko dla najwyższego Twojego dobra , robi tak byś z jak najmniejszymi negatywnymi konsekwencjami "prostowała" swoje życie, czyści Twoje życie z negatywnych ludzi w zamian podsyła Ludzi pomocnych ..
Natomiast 9-ty Rok , jak zaniedbałaś swoje sprawy, jak uciekałaś przed problemem, to 9-ty Rok wywlecze Ci to na światło dzienne i da strzał w przysłowiowy "pysk" ...

Dlatego jeśli zbliżasz się do 9-tego Roku , to dobrze jest wykonać Zabiegi Reiki Intencyjne, czyli uzdrawiające Twoją przeszłość tak, by maksymalnie zminimalizować negatywne konsekwencje, które byłyby odczuwalne, wówczas ten przysłowiowy "strzał w pysk" będzie minimalny lub od razu zjawią się pomocni ludzie by rozwiązać Twój problem  ...

Dziękuję za odpowiedź Uśmiech tak zbliżam się do 9 tego roku.Jednak przyznam szczerze ze obawiam się Reiki, mam przeczucie ze mogę dość zle na nią zareagować i odczuwać dyskomfortUśmiech myślę że mam sporo w sobie negatywnej energii która nagromadzila się przez lata ale boję się zaryzykowac Uśmiech czy można to jakoś sprawdzić i ocenić czy takie oczyszczanie jest potrzebne?


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 28-03-2017

... źle zareagować ??? ale w jakim sensie ??
że może pojawić się ból głowy ???, że może na kilka dni zmienić się zapach moczu itp.
że Twoje otoczenie przetasuje się z niepożądanych i szkodzących Tobie ludzi ... to wówczas oczyszcza się organizm z tego całego syfu energetycznego ...
ale chyba lepiej się poddać oczyszczeniu , niż dalej udawać że wszystko ok i jednocześnie udawać , że jest się PRAWie zadowolonym z jakości swojego życia ...

Energia Reiki nie robi krzywdy , nie ma skutków ubocznych , jest bezpieczną energią którą pobierają kobiety w ciąży, nienarodzone dzieci , osoby starsze, zwierzęta ...
obecnie prócz wielu  "zwykłych " Reikowych zabiegów ,  mam Pana ciężko poparzonego który leży na oparzeniówce Gryficach ...

Czy mogę sprawdzić bez zabiegu czy potrzebne jest oczyszczenie ??? - tak mogę
ale sama przecież mówisz że masz nagromadzone wiele negatywnej energii ...
w takim przypadku Twoje czakry nie pracują poprawnie , a one odpowiadają za Twoje zdrowie, życie, uczucia, pracę , powodzenie, bezpieczeństwo ...

mówiąc bardziej obrazowo, to obecnie na zabłocone, brudne ciało ubierasz czyste pachnące ubranie i łudzisz się że od tego
Twoje ciało stanie się czyste .... no nie , bez kąpieli ( czyli oczyszczania) się nie obejdzie , Twoje ciało będzie coraz bardziej lepkie
i będzie przyciągać i przyklejać się do niego coraz więcej tego brudu ...

decyzja należy do Ciebie Uśmiech


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Kate - 28-03-2017

(28-03-2017, 09:03)EvaHL napisał(a):  ... źle zareagować ??? ale w jakim sensie ??
że może pojawić się ból głowy ???, że może na kilka dni zmienić się zapach moczu itp.
że Twoje otoczenie przetasuje się z niepożądanych i szkodzących Tobie ludzi ... to wówczas oczyszcza się organizm z tego całego syfu energetycznego ...
ale chyba lepiej się poddać oczyszczeniu , niż dalej udawać że wszystko ok i jednocześnie udawać , że jest się PRAWie zadowolonym z jakości swojego życia ...

Energia Reiki nie robi krzywdy , nie ma skutków ubocznych , jest bezpieczną energią którą pobierają kobiety w ciąży, nienarodzone dzieci , osoby starsze, zwierzęta ...
obecnie prócz wielu  "zwykłych " Reikowych zabiegów ,   mam Pana ciężko poparzonego który leży na oparzeniówce Gryficach ...

Czy mogę sprawdzić bez zabiegu czy potrzebne jest oczyszczenie ??? - tak mogę
ale sama przecież mówisz że masz nagromadzone wiele negatywnej energii ...
w takim przypadku Twoje czakry nie pracują poprawnie , a one odpowiadają za Twoje zdrowie, życie, uczucia, pracę , powodzenie, bezpieczeństwo ...

mówiąc bardziej obrazowo, to obecnie na zabłocone, brudne ciało ubierasz czyste pachnące ubranie i łudzisz się że od tego
Twoje ciało stanie się czyste .... no nie , bez kąpieli ( czyli oczyszczania) się nie obejdzie , Twoje ciało będzie coraz bardziej lepkie
i będzie przyciągać i przyklejać się do niego coraz więcej tego brudu ...

decyzja należy do Ciebie Uśmiech

Bardzo dziekuję za taka obszerna odpowiedz i poswiecony czas :UśmiechChyba zdecyduje sie :Uśmiechmiałam troche obaw ale widze ze nie ma sie czego bac Uśmiechpotrzebuje kilka dni na przemyslenie sprawy,jak bede pewna swojej decyzji bede sie kontaktowacUśmiech jeszcze raz dziekuje za odpowiedz


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 29-03-2017

bardzo proszę :Uśmiech

a poniżej wkleję wiadomość jaka dostałam w nocy na messenger w sprawie mojego pacjenta , który w piątek uległa znacznemu poparzeniu ,
znalazł się na oparzeniówce i zabiegi Reiki rozpoczęte natychmiast ...  - to tylko dowód, że Reiki działa na każdej płaszczyźnie życia ...

" Witaj kochana! W nocy mama wysłała mi wiadomość o Patryku. Jest o wiele lepiej. Wstaje, a nawet robi sobie małe spacery po oddziale. Rzęsy i broda zaczyna odrastac..Mój brat z żona pojechali go odwiedzić. Jak się okazuje Patryk powiedział, ze od samego początku zaczął czuć dreszcze po całym ciele i zimny pot i tak kilka razy dziennie przez jakiś czas..na pewno podczas gdy Ty robisz dla niego zabieg. A jak on miewa się energetycznie? W szpitalu lekarze i pielęgniarki są zaskoczeni bo mówią, ze rano bardzo szybko mu się goja i z dnia na dzień widać ta poprawę a w jego przypadku jest to mowa o ogromnej poprawie.. "  


Magicznego dnia Wam życzę ,
a mojemu podopiecznemu Patrykowi, by jego organizm w dalszym ciągu tak błyskawicznie się regenerował Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating

PS. przepraszam że nie udzielam się w innych tematach , ale muszę już znikać na kolejne Zabiegi Uśmiech


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - slowik14 - 23-04-2017

Ewuniu chciałabym Ci serdecznie podziękować za serię zabiegów, za twój cenny czas i bezinteresowną pomoc    Kwiatek Pozdrawiam ciepło Buźki


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 28-04-2017

bardzo Cię proszę slowiku
niech pozytywna Eneriga Reiki będzie z Tobą jak najdłużej <3 <3 <3


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Zwierzynianka - 07-05-2017

Cześć, 
chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki dla mnie - dane zaraz prześlę na maila.
Pozdrawiam!


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Gitana - 08-05-2017

Ewo,

Chciałam poprosić o przekazy REIKI, jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu.
Od dłuższego czasu borykam się z problemami ginekologicznymi.
Jestem już dwa lata po operacji, ale te problemy powracają.
Nie umiem też znaleźć stałej pracy.
Dane prześlę na priva.

Pozdrawiam ciepło Buźki


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - EvaHL - 12-05-2017

(07-05-2017, 22:32)Zwierzynianka napisał(a):  Cześć, 
chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki dla mnie - dane zaraz prześlę na maila.
Pozdrawiam!

z przyjemnością Ci pomogę , w przeciągu kilku dni dostaniesz harmonogram naszych Zabiegów
( możliwe że jeszcze dziś jak nikt mi nie pokiereszuje mojego planu dnia  ) Rotfl
a tymczasem posyłam Moc Pozytywnej Energii  Buźki


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Blue Raspberry - 18-05-2017

Witam,  pani Ewo  Uśmiech dziękuję za przekaz reiki,  za poświęcony czas,  mam nadzieję  że  wkrótce pojawią się namacalne efekty  naszej współpracy.   Dziękuję.    Buziak  pozdrawiam serdecznie Ewelina.


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Zwierzynianka - 01-06-2017

Bardzo Ci dziękuję, Ewo, za wykonane zabiegi. W trakcie każdego bardzo łatwo się relaksowałam i spałam mocnym snem, po pierwszych dwóch zabiegach około 2 godziny, a już później do rana. Czuję się bardzo dobrze fizycznie, chociaż nastrój mam trochę gorszy Uśmiech Póki co jakichś innych skutków nie zauważyłam, ale może później się jeszcze objawią. A czy mogę jeszcze zapytać o stan moich czakr przed i po? Intryguje mnie to Uśmiech


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Ana4 - 09-07-2017

Witam serdecznie, już kilkakrotnie korzystałam z sesji u Ciebie Ewa, wspaniała sprawa i szczerze polecam. Czy w ramach forum mogłabym zapisać się na sesje?
Pozdrawiam
Ania


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Skreczu - 01-08-2017

Pani Ewo, niech Pani nie przestaje tego robić. Bardzo mi Pani pomogła i niech dalej pomaga innym.. pozdrawiam


xxxxxxxxxx
link wykasowany
Moderator


RE: GABINET REIKI - EvaH.L. - Farfalla - 03-08-2017

Poproszę o przekazy Reiki. Napisałam na maila.