Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Czy często wasze sny się sprawdzają? - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Sny (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Czy często wasze sny się sprawdzają? (/showthread.php?tid=5591)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - queensy - 08-08-2016

moje sny pare razy sie sprawdzily ale zazwyczaj to nie byly z tych lepszych Uśmiech


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - telkara - 12-08-2016

Ostatnio sprawdzają się ciągle, najczęściej zapamiętuję pewne elementy, które później sprawdzam w senniku. Przykłady: ostatnio kilka razy w senniku pojawiła mi się śmierć i dowiedziałam się później o śmierci mojego wujka, kłótnie rodzinne-do dziś od jakiś dwóch tygodni jestem skłócona z siostrą. Aha, no i niestety ale te lepsze rzeczy zazwyczaj mi się nie spełniają, lub tego nie dostrzegam.


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - niebiesko_oka - 15-08-2016

Z tego co zauważyła sny prorocze (które się spełniają) śnią się rzadko. Są one kierunkowskazem w problematycznych chwilach lub ostrzeżeniem przed czymś co ma się zdarzyć, poprzez zawarte w nich symbole, postaci, sytuacje.
Większość sów, które śnią się nam są efektem przemęczenia, odreagowania stresu, ukryte pragnienia i potrzeby. Zazwyczaj przedstawiają sytuacje, z którymi nasz umysł i emocje nie są w stanie sobie same poradzić na co dzień.


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - kasia12 - 16-08-2016

Czasami sie sprawdzaja , to zalezy Rotfl


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Natalia - 31-08-2016

ja miałam tak ze jak rozeszłam sie z facetem to snil mi sie codziennie przez okres 2-3 tygodni co noc moj ex. sen ktory sie czesto powtarza to ze siedzi na krzesle i mysli co dalej zrobic czy wrocici do mnie czy nie a pozniej za dni kilka sie odzywał i chcial wrocic. Więc myślę ze tak faktycznie bylo ze sie zastanawiał.
U mnie chyba tylko nie bardzo sprawdza sie symbolika snow bardziej one sa prorocze mysle Język


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - kobitka88 - 31-08-2016

Moje sny sprawdzają się bardzo często. Często snie o rzeczCh które mnie nie dotyczą osobiście a później się dzieją. Podobnie mam z myśleniem o kims i zaraz ta osobą sie ze mną kontaktuje


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - karolina86 - 05-09-2016

co oznacza ze ktos mnie zaprasza wejsc na drabine wejsc do trijkaty z okiem w srodku ale tam nieweszlam?


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - assmotto - 10-10-2016

w moim zyciu sprawdzily sie sny 3 razy
1 raz umarl tesc , na drugi dzien dowiedzialam sie ze niezyje
2 raz , pare dni pozniej tesc przyszedl do mnie z testamentem, pol roku pozniej okazalo sie ze napisal faktycznie testament
3 raz tesc dal mi portfel i powiedzial pilnuj go bo zostaniesz z niczym, tak tez sie stalo , z pieniedzy z testamentu nic nie prypadlo nam ,....


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - happy_cactus - 11-10-2016

U mnie spełniają się najczęściej takie, które są nieprzyjemne. Wtedy taki sen niesie ze sobą dużo emocji Smutny


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - KrasnorBrawnis - 11-10-2016

U mnie tak samo jak u przedmówcy - dobre nigdy się nie spełnią, złe zawsze.
Kiedyś bardzo pokładałem nadzieję w liczbach, które w snach się pojawiały - może to będzie wygrana w totka? Na co dzień nie wysyłam zakładów, ale jak śniły mi się liczby czy cyfry to zawsze leciałem do kiosku wysłać zakład z "na pewno szczęśliwymi liczbami". Jeszcze się nie trafiło, żeby chociaż jedna liczba się zgodziła z tą ze snu, a jedyne dwie wygrane w życiu to były trójki z losów wysłanych zupełnie przypadkiem.
Najbardziej boję się snów z małymi dziećmi - te zawsze przynoszą gigantyczne problemy.


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - dampaa - 01-11-2016

Ja miewam zawsze sny ostrzegawcze....zazwyczaj dzień/kilka dni przed danym wydarzeniem.
Od pewnego czasu wszystkie zapisuję i w niektorych przypadkach mogę uniknąć problemów. Choć bywa to trudne, nie zawsze jestem w stanie wszystko poprawnie zinterpretować i poskładać w logiczną całość.
Kiedyś wyśniłam własny wypadek samochodowy. Szkoda tylko, że po fakcie zrozumiałam o co chodziło.


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Marta5689 - 08-11-2016

a ja ostatnio zauważyłam, że dzieje się odwrotnie w rzeczywistości odwrotnie niż mi się sniło, stedy i niestety...


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - angel23 - 22-11-2016

większość senników pokazuje że sny mają odwrotne znaczenie Uśmiech dobrze jest zapamiętac jak najwiecej szczegółów ze snu, to wtedy mozna wiele zinterpretowac i dokladnie odczytac jego znaczenie Uśmiech


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Juta - 30-11-2016

Moje sny się sprawdzają, ale mogłabym powiedzieć, że to taki zestaw około 10/30-31. Nie zawsze mogę jednak je dobrze zinterpretować, więc nie zawsze też wiem, czy się coś sprawdza czy też nie. Pracuję nad tym jednak ciągle.


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Eldom - 05-01-2017

Ciężko powiedzieć często nam specyficzne sny, typu rozpada mi się ząb na 3 części ale mogę go poskładać, bardzo często sen w ostatnim czasie


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - storm - 05-01-2017

dla mnie sen ( jego symbolika, tego co w nim występuje ) jest zapowiedzią tego co mnie czeka w przeciągu dnia... Jak to sie ma w praktyce ? te symbole które zapowiadaj kłopoty i niepowodzenia sprawdzaja sie w 100% taktuje to jako wczesny system ostrzegania i wnikliwie analizuje Rotfl ale co ciekawe... prawie nigdy nie da sie ich uniknąć tz. kłopotów , mimo ostrzeżeń, mozna sie jedynie przygotować na nie psychicznie Rotfl


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - niezapominajka95 - 14-01-2017

Mi się sny niestety nie sprawdzają, często śni mi się to, czego bym bardzo chciała, ale niestety się to nie sprawdza


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - goska06 - 23-01-2017

moje sny się sprawdzają... bardzo rzadko śnię, a może tylko nie pamiętam swoich snów, ale jeśli mi się coś przyśni to po jakimś czasie (1-2 miesiące) sen ten staje się rzeczywistością.. i nie są to symbole tylko tak jakby jakieś wizje.. zawsze tak miałam, bo np. kiedyś przyśniło mi się, że moja siostra cioteczna urodziła syna i faktycznie tej nocy to się stało, ale nasiliły się przed śmiercią mojego taty.. miesiąc przed, przyśniło mi się, że jestem w zakładzie pogrzebowym i wybieram trumnę dla taty.. a po pewnym czasie faktycznie stałam w tym wyśnionym zakładzie pogrzebowym i wybierałam taką samą trumnę jak we śnie.. teraz każdy sen, który mi się przyśni już wiem, że się sprawdzi.. i nie jeden już się sprawdził.. nawet moja przyjaciółka jak tylko słyszy, że coś mi się śniło pyta tylko "ale będzie dobrze" Uśmiech


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Florka - 25-01-2017

Czasami sny mi się sprawdzają tylko je trzeba dobrze zapamiętać i sprawdzić w senniki.  Ostatnio śniła mi się moja mama ze zmarła mimo że żyje leżała nieżyjącego na stole, ja razem z tata patRzymu na nią i mówię do niego myślałam że to ty pierwszy umrzesz. Nagle mama wstaje taka sztywna i idzie w naszą stronę,  a my uciekamy, dogonić nas po czym się obudziłam. W każdym razie chodzi o to ze moja teściowa bez naszej wiedzy zadzwoniła do mojej mamy prosząc o pomoc finansową dla nas raz na miesiąc.  Moja mama była bardzo dla niej nie przyjemna tak jak zawsze dla mnie jest. W każdym razie raz na miesiąc obydwie strony mają nam pomóc.

Dodam jeszcze ze miewam sny dziwaczne nie wiadomo dlaczego


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Iwona Agata - 25-01-2017

Tak krotko dopiszę... wczoraj nad ranem śniła mi sie kontrola w autobusie i oczywiście była. Dzięki temu, że śniłam o tym wydarzeniu, nie musiałąm szuakć biletu miesięcznego gdzieś głeboko w torebce, miałam go pod rękąOczko

A tak w ogóle zamierzam bardziej zgłębić w niedługim czasie temat afirmacji wykonanych przed snem jako rozkaz dla naszej podświadomosci. Ktoś próbował?


Re: Czy często wasze sny się sprawdzają? - Jakubb - 10-02-2017

Tak, sny mi się sprawdzają.


RE: Czy często wasze sny się sprawdzają? - kobietarakieta - 20-09-2017

U mnie sny się sprawdzają, jedynie czasem mam problem z odczytem symboli w snach, bo czasem pojawia sie ich bardzo duzoUśmiech