Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Warsztat 50 - Pokrzyżowane Plany - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Tarot w praktyce (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Ćwiczenia z kartami Tarota (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Warsztaty z Tarotem (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Wątek: Warsztat 50 - Pokrzyżowane Plany (/showthread.php?tid=5754)

Strony: 1 2


Warsztat 50 - Pokrzyżowane Plany - MonikaAbya - 28-12-2014

Święta, Święta i po świętach... Smutny
I o to pytanie:.
Święta miałam spędzać za granicą (Niemcy), dlaczego plany się pokrzyżowały ?
Zapraszam serdecznie do ćwiczenia Uśmiech


Re: Warsztat 50 - Żubrówka - 28-12-2014

6 denarów, 8 mieczy, 7 buław
Ktoś poprosił Cię o pomoc i nie widziałaś możliwości, żeby pogodzić to z wyjazdem. W dodatku miałaś mnóstwo spraw do załatwienia na ostatnią chwilę......


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 28-12-2014

Dziękuję Żubrowko, zapraszam kolejne osoby Uśmiech


Re: Warsztat 50 - Cytryna - 29-12-2014

A co mi tam, spróbuje Oczko Choć bardzo dziwne karty wyszły mi Rotfl

Sprawiedliwość - Królowa mieczy - Rycerz kielichów...
Hm... Mogłoby to oznaczać, że nie wyjechałaś albowiem musiałaś tutaj zastać przez/dla rycerza pucharów? Kogoś młodego, uczuciowego, potrzebującego Twojej rady, wsparcia, energii i entuzjazmu... Oczko ?

Może przyjechał do Was do domu, może to Twój znajomy/(adorator? Zawstydzony ) Sprawiedliwość mogłaby mówić, że musiałaś załatwiać dodatkowo jakieś sprawy w urzędach, w pracy , coś co nie mogło zostać na "po świętach" i musiało być doprowadzone do końca.
Ależ mi z tego dziwna historia wyszła Uśmiech


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 29-12-2014

Dziękuję Cytrynko, zapraszam kolejne osoby...

Weryfikacja 1 stycznia w czwartek


Re: Warsztat 50 - mufinka - 29-12-2014

moje karty: 9monet, 8puch, 4 buław

uwazam, ze tutaj chodziło o czyjs powrót , kłopoty z powrtem, moze z zakupem biletu , cos jakby cofnieto albo ktos wrócił
8 puch to karta duzych emocji wiec wszystko działo sie pod wpływem emocji badz w duzych emocjach, 4 buław to bycie z kims sam na sam .
Mogło tez byc tak ze ktos do Ciebie przyjechał. 9 monet moze oznaczac opłaty, płatnosci . Moze ktos do kogo jechałas musiał sam dokąś wyjechac dosc niepodziewanie.
Dodam jeszcze , ze karta 9monet w blisim sasiedztwie 4 buław pokazał mi kiedys rezerwacje hotelu, mieszkania - moze tutaj był jakis problem ?


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 29-12-2014

Dziękuję ci Mufinko Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby...


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 30-12-2014

Przypominam że do końca warsztatu pozostało 2 dni
Zapraszam osoby te które jeszcze nie brało udziału Uśmiech


Re: Warsztat 50 - Sephinroth - 30-12-2014

Powód zmiany planów: 10 pentakli (-), Kochankowie, Rydwan

Powiedziałabym, że chodziło o jakiegoś rodzaju konflikt. Być może otrzymałaś wiadomość, która ułatwiła Ci podjęcie decyzji... z tego, co tu widzę, gdyby bardzo Ci zależało mogłabyś jechać (wahałaś się), ale rezygnacja z wyjazdu była świadomym wyborem. Byłaś odpowiedzialna za coś na miejscu i to okazało się ważniejsze, coś było zagrożone lub wyjazd łączył się z jakimś niebezpieczeństwem.


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 30-12-2014

Dziękuję Sephinroth Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby...


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 31-12-2014

Kochani, dzisiaj jest ostatni dzień na udział w ćwiczeniu. Zapraszam tych którzy jeszcze nie brali udziału w warsztatach...Uśmiech


Re: Warsztat 50 - Marcia89 - 31-12-2014

Dlaczego Monika musiała zostać na święta w Polsce??
Król mieczy, 9 monet, 10 pucharów
Wydaje mi się, że musiałaś komuś pomóc, komuś z rodziny. Nie wiem czy czasem ktoś nie zachorował... była potrzebna opieka. Albo był problem z porozumieniem się z kimś.


Re: Warsztat 50 - Galatea - 31-12-2014

5 Pucharów, As Monet, 4 Miecze

Ktoś mógł zachorować, albo potrzebować pomocy i tym pokrzyżować Ci plany. Trochę żalu, że tak się stało, ale zawsze stajesz na wysokości zadania. Zostałaś więc w Polsce.


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 31-12-2014

Dziękuję Galatea za udział...Uśmiech


Re: Warsztat 50 - Luks - 31-12-2014

To tak rzutem na taśmę:

Dlaczego plany się pokrzyżowały ?
Kochankowie + Swiat + as pucharów ale karty...

Myślę, że powodem były kwestie natury miłosnej. Osoba bliska sercu zmieniła zdanie lub nie mogła wyjechać i Ty też zostałaś.
Względnie, Ty się zakochałaś i zostałaś w kraju z nowym obiektem westchnień.

Pozdrawiam Uśmiech


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 31-12-2014

Dziękuję Łukasz za udział Uśmiech

Zapraszam kolejne osoby...


Re: Warsztat 50 - Marcia89 - 31-12-2014

Fajnie, że tyle osób wzięło udziałUśmiech Już nie mogę się doczekać rozwiązania. Fajne pytanie MonikoUśmiech


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 31-12-2014

Dziękuję, rozwiązanie dodam bardzo poźną porą, między 1-3 w nocy


Re: Warsztat 50 - poranna_cisza - 31-12-2014

..dlaczego wyjazd nie doszedl do skutku..

9 puch, 7 puch, 4 mieczy..

hmmm..mnie sie to uklada w taka opowiesc..9 puch to moze byc ciaza, 7 puch przewaznie pokazuje mi prezenty i 4 mieczy to cos ze zdrowiem lecz ze szczesliwym zakonczeniem, odpoczynek...
..mozliwe, ze dowiedzialas sie, ze jestes w ciazy, bylo to jak najpiekniejszy prezent dla Ciebie, lecz podroz moze byc zagrozeniem dla zdrowia w tej sytuacji, wiec postanowilas zostac w domu..ojejku jejku, ale bedzie smiech jesli plote bzdury Rotfl


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 31-12-2014

Dziękuję ci Gosiu za udział

Zapraszam kolejne osoby...


Re: Warsztat 50 - MonikaAbya - 01-01-2015

Pora na weryfikację Uśmiech

Pogrubiony tekst oznacza zdania poprawne...

Żubrówka napisał(a):6 denarów, 8 mieczy, 7 buław
Ktoś poprosił Cię o pomoc i nie widziałaś możliwości, żeby pogodzić to z wyjazdem. W dodatku miałaś mnóstwo spraw do załatwienia na ostatnią chwilę......

Cytryna napisał(a):A co mi tam, spróbuje Oczko Choć bardzo dziwne karty wyszły mi Rotfl

Sprawiedliwość - Królowa mieczy - Rycerz kielichów...
Hm... Mogłoby to oznaczać, że nie wyjechałaś albowiem musiałaś tutaj zastać przez/dla rycerza pucharów? Kogoś młodego, uczuciowego, potrzebującego Twojej rady, wsparcia, energii i entuzjazmu... Oczko ?

Może przyjechał do Was do domu, może to Twój znajomy/(adorator? Zawstydzony ) Sprawiedliwość mogłaby mówić, że musiałaś załatwiać dodatkowo jakieś sprawy w urzędach, w pracy , coś co nie mogło zostać na "po świętach" i musiało być doprowadzone do końca.
Ależ mi z tego dziwna historia wyszła Uśmiech

mufinka napisał(a):moje karty: 9monet, 8puch, 4 buław

uwazam, ze tutaj chodziło o czyjs powrót , kłopoty z powrtem, moze z zakupem biletu , cos jakby cofnieto albo ktos wrócił
8 puch to karta duzych emocji wiec wszystko działo sie pod wpływem emocji badz w duzych emocjach, 4 buław to bycie z kims sam na sam .
Mogło tez byc tak ze ktos do Ciebie przyjechał. 9 monet moze oznaczac opłaty, płatnosci . Moze ktos do kogo jechałas musiał sam dokąś wyjechac dosc niepodziewanie.
Dodam jeszcze , ze karta 9monet w blisim sasiedztwie 4 buław pokazał mi kiedys rezerwacje hotelu, mieszkania - moze tutaj był jakis problem ?

Sephinroth napisał(a):Powód zmiany planów: 10 pentakli (-), Kochankowie, Rydwan

Powiedziałabym, że chodziło o jakiegoś rodzaju konflikt. Być może otrzymałaś wiadomość, która ułatwiła Ci podjęcie decyzji... z tego, co tu widzę, gdyby bardzo Ci zależało mogłabyś jechać (wahałaś się), ale rezygnacja z wyjazdu była świadomym wyborem. Byłaś odpowiedzialna za coś na miejscu i to okazało się ważniejsze, coś było zagrożone lub wyjazd łączył się z jakimś niebezpieczeństwem.

Galatea napisał(a):5 Pucharów, As Monet, 4 Miecze

Ktoś mógł zachorować, albo potrzebować pomocy i tym pokrzyżować Ci plany. Trochę żalu, że tak się stało, ale zawsze stajesz na wysokości zadania. Zostałaś więc w Polsce.

Kochani widać że to był trudny warsztat, pytaniem było
Cytat:Święta miałam spędzać za granicą (Niemcy), dlaczego plany się pokrzyżowały ?
Plany się pokrzyżowały ponieważ Zmarł mój ś.p Tata, i musiałam zostać na pogrzebie, chodziło ogólnie o pogrzeb

Niektórzy byli blisko, ale w kartach nie pokazywało śmierci, pogrzebu itp. Załatwiałam wszystkie sprawy urzędowe, w kartach niektórym u was wykazało.

Najwięcej szczegółów miała Mufinka

Gratuluję Mufinko Oklaski

I dziękuję wszystkim za udział w warsztacie... Kwiatek

Mufinko, czekam na twój warsztat Kotek


Re: Warsztat 50 - poranna_cisza - 01-01-2015

Moniko, strasznie mi przykro, moje kondolencje Pociesza Pociesza Pociesza