Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Numerologia daty ślubu - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Numerologia (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Dział: Interpretacje numerologiczne (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+---- Wątek: Numerologia daty ślubu (/showthread.php?tid=7127)



Numerologia daty ślubu - redhed8 - 14-02-2016

Cześć!
Proszę o pomoc.
Zastanawiam się czy w 2017 roku mogę wziąć ślub (15.07Oczko - a dokładnieOczko Jak obliczam sobie rok osobisty dodając datę urodzenia do danego roku to wychodzi mi, że obecnie jestem w roku 9, jednak wg obliczeń Pani Gladys Lobos teraz jest mój rok 8 więc 2017 nie będzie tym najlepszym...

Nie bardzo wiem, któremu systemowi obliczeń wierzyć...
Dodaj jeszcze, że moja intuicja i takie ogólne spojrzenie i odczucia jakie towarzyszą mi w tym roku bardziej nastawione są na wibracje 9 (zamknęłam duży 3 letni projekt w listopadzie, odchodzę z pracy bo chcę robić coś innego) a nie 8 (dodam, że zeszły rok był mega 8, w pracy wymiatałam, finansowo było ekstra).

I jeszcze jedno - wszędzie jak czytam, o braniu ślubu w roku 9 to rozwód murowany - czy to na prawdę o to chodzi? to nie jest kwestia, że będzie ciężej, nie jest to sprzyjający okres - ale, że od razu każdy musi wziąć rozwód? Nie ma się żadnego wpływu na to?

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc!


Numerologia daty ślubu - Joana - 14-02-2016

Redhed, jakbyś mogła podać dzień i miesiąc urodzin, swoich oczywiście. Czytam post i nie rozumiem pytania.
Jeśli teraz jesteś w 9 roku osobistym, to w 2017 będzie Twój 1 rok osobisty i świetna okazja by zawrzeć związek małżeński.
Gladys Lobos jako jedyna stosuje inny sposób obliczania roku osobistego, także jej sposób jest mocno kontrowersyjny.
Data zawarcia związku małżeńskiego też ma znaczenie...


Numerologia daty ślubu - Luks - 14-02-2016

Jeśli podasz datę urodzenia (po wątku powitalnym) to pomyślimy od kiedy do kiedy i w jakim jesteś roku...
Rok osobisty to Twoje wewnętrzne potrzeby i ma się nijak do brania ślubu. Rok uniwersalny pokazuje natomiast to co daje nam Los / Kosmos. Ale jeśli masz już kogoś z kim byś chciała wziąć ślub to najważniejsze. Nie ma to znaczenia czy to będzie 9 rok, 1 rok czy 5 rok. Cykle 9-letnie pokazują tylko zarys - w danym roku wiele się zacznie, w innym będą zmiany, w innym zastoje, a w innym zakończenia. Ale to tylko zarys, a nie dokładny plan życia wraz z instrukcjami i zadaniami do wykonania pod rygorem kary. Źle zbudowany związek rozleci się niezależnie kiedy go sformalizowano, a dobrze zbudowany utrzyma się. Poza tym zauważ, że datą rozpoczęcia związku nie jest data ślubu, tylko data waszego poznania się... lub ewentualnie decyzji o byciu parą...
Daty ślubu nie powinno się wybierać na podstawie numerologii.. ludzie przecież to paranoja.


Numerologia daty ślubu - kleczkosia - 27-04-2016

Witam serdecznie, mam nadzieje, że nie powielam wątku szukałam ale nie znalazłam takiego tematu. Chciałabym prosić o pomoc w wybraniu dobrej numerologicznie daty ślubu. Myślę o dacie 17.06.2017 moja data ur 17.05.1974, ale nie wykluczam też innej byle była dobra numerologicznie. Z góry bardzo dziękuję Kwiatek


Numerologia daty ślubu - Junka654 - 19-11-2016

Witam potrzebuje pomocy co do daty ślubu
moja data urodzenia 8.8.1988 moj narzeczony 19.11.1985
ja jesteś 6 a on 8 data ktoś nas ujęła 7.7.2017 wychodzi 6 pytanie jak obliczyć to bo jest pełno sposobów i gunie ku się w tych obliczeniach .
Data zaręczyn była 8.8.2015 chcemy zachować harmonię.
Mój rok numerologiczny teraz to 7 a jego 9 wiec raczej niekorzystne. Co robić. ?


Numerologia daty ślubu - Beata - 19-11-2016

Junka zrobię Ci tą analizę bo mnie naprawdę zaciekawiłaś Rotfl Obydwoje jesteście osobami dominującymi (partner nieco bardziej) , razem tworzycie związek o wibracji 5, który już sam w sobie niesie niestety potencjał krótkoterminowości a do tego patrząc na wasze 2 ogniste charaktery związek może być burzliwy. Oczko Na pewno nie będziecie się ze ze sobą nudzić.
Przenieś swoją prośbę do mojego gabinetu kippera.

Pozdrawiam
Beata


Numerologia daty ślubu - Luks - 19-11-2016

78junka654, najpierw załóż swój wątek powitalny i przywitaj się z użytkownikami forum. Potem miło by było gdybyś dała coś od siebie, a więc poudzielała się chwilę na forum. Wtedy zapewne otrzymasz odpowiedź - ale jak piszę, coś za coś, obowiązują tu partnerskie zasady.
Przy okazji chyba pisałaś z wersji mobilnej, bo na prawdę ciężko się to czyta.