Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Warsztat 169 - Zawód i osobowość - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Tarot w praktyce (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Ćwiczenia z kartami Tarota (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Warsztaty z Tarotem (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Wątek: Warsztat 169 - Zawód i osobowość (/showthread.php?tid=8764)



Warsztat 169 - Zawód i osobowość - paulina98z - 07-09-2017

Jestem z wami od niedawna, dlatego pójdę za przykładem poprzedniego warsztatu :)
i również dam się wam przy okazji trochę poznać.
Waszym zadaniem jest sprawdzić
1. W jakim zawodzie się kształcę ?
2.  Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru).

Odpowiedź za tydzień ;) powodzenia ^^!


RE: Warsztat :) - MAG - 07-09-2017

1. W jakim zawodzie się kształcę ?
3 kielichy/ as mieczy/ 4 buławy
Bardzo frywolne karty. Nie jest do zawód dla indywidualisty potrzebujesz teamu lub jest to praca z ludźmi/ dla ludzi. Widzę tu kilka zawodów:
3 kielichy - praca z dziećmi, terapia muzyką (3 kielichy), słowem (as mieczy), plastyką (4 buławy). Myślę o zawodzie psycholog, pedagog ze specjalizacją dzieci w wieku przedszkolnym lub też zawód wolny artystyczny - 3 kieliszki by mieć wizję, as mieczy - pędzel/ pióro, 4 buław - blejtram lub kartka papieru, czyli pisarz, malarz. As mieczy może być też linijką, w zestawieniu z 4 buław to będzie architekt, a z 3 kielichami architekt krajobrazu. Możesz też być pielęgniarką.
 
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru).
as buław/ rycerz mieczy/ XII Wisielec
Szybko się zapalasz i wzniecasz, ale i szybko stygniesz. Po wydarzeniu miotasz ze swoimi myślami, jest to bezproduktywne, krótkie i niezadowalające, bo sama nie wiesz o co Ci chodziło. Konsekwencją Twojego postępowania zazwyczaj jest rezygnacja, a nawet ignorancja. Jesteś marzycielką i lubisz się chandryczyć. Ze wszystkimi swoimi przywarami w pełni akceptowana lub dogłębnie odrzucona. Masz garstkę przyjaciół, ale oddanych. Jesteś świetnym kompanem rozmów, ciekawa, ze specyficznym poczuciem humoru, ekstrawagancją, ceniona w towarzystwie.
Jesteś pracowita i lubisz działać w pojedynkę, polegasz tylko na sobie. 

Dzięki za warsztat, czekam na rozwiązanie ;--)


RE: Warsztat :) - Shayla - 07-09-2017

"1. W jakim zawodzie się kształcę ?
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru)."

1)III Władczyni - bardzo "kobiece" zawody, może fryzjerstwo, coś związane z kosmetykami z upiększaniem, pomyślałam o przedszkolance,  pani pedagog, coś może związanego z tańcem, albo sztuką.

2)Rycerz Denarów - ambitna, nieco uparta - ja uważam że to nie jest wada  Buziak
Może też cierpliwa, bardziej spokojna, obserwatorka, wolisz przemyśleć i dopiero coś powiedzieć, taka spokojna, jeśli przeżywasz to nie zwierzasz się.. 

Oczko
 


RE: Warsztat :) - paulina98z - 07-09-2017

Dziękuję za udział Mag i Shayla  Kwiatek


RE: Warsztat :) - Aggata - 08-09-2017

Witaj Paulina98z

W jakim zawodzie kształcisz się?
3 monet - na pewno Twój przyszły zawód wymaga systematyczności, zgłębiania wiedzy. Może chodzi o zawód księgowej, ekonomisty, prawnika, nauczyciela,

Dominujące cechy Twojej osobowości:
7 monet - ambitna, chcesz piąć się wysoko, działasz powoli, dokładnie, rzetelnie, lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Szanujesz zasady, jesteś dobrym organizatorem.

Pozdrawiam Buziak


RE: Warsztat :) - paulina98z - 09-09-2017

Dziękuję Aggata :3 również pozdrawiam  Kwiatek


RE: Warsztat :) - Farfalla - 11-09-2017

W jakim zawodzie się kształcisz? 7 denarów
Coś związanego z planowaniem, szacowaniem i czekaniem na efekt? Księgowość, logistyka, transport, turystyka. Może to być też coś przyrodniczego, np. geologia.

Jaki masz typ osobowości? 2 mieczy

Wahasz się często. Nie wiesz, czy iść za sercem, czy rozumem. Lubisz na chwilę się gdzieś zamknąć w samotności, żeby na spokojne pomyśleć. Nie jesteś impulsywna, ale bardzo ostrożna. Starasz się być osobą bardzo logiczną i planującą. Przy tym jesteś sprawiedliwa i szlachetna.

Dziękuję za warsztat Uśmiech


RE: Warsztat :) - paulina98z - 13-09-2017

Dziękuje Farfalla :p i wam wszystkim za udział Oczko jutro napiszę wyniki Uśmiech)


RE: Warsztat :) - paulina98z - 14-09-2017

(07-09-2017, 19:24)MAG napisał(a):  1. W jakim zawodzie się kształcę ?
3 kielichy/ as mieczy/ 4 buławy
Bardzo frywolne karty. Nie jest do zawód dla indywidualisty potrzebujesz teamu lub jest to praca z ludźmi/ dla ludzi. Widzę tu kilka zawodów:
3 kielichy - praca z dziećmi, terapia muzyką (3 kielichy), słowem (as mieczy), plastyką (4 buławy). Myślę o zawodzie psycholog, pedagog ze specjalizacją dzieci w wieku przedszkolnym lub też zawód wolny artystyczny - 3 kieliszki by mieć wizję, as mieczy - pędzel/ pióro, 4 buław - blejtram lub kartka papieru, czyli pisarz, malarz. As mieczy może być też linijką, w zestawieniu z 4 buław to będzie architekt, a z 3 kielichami architekt krajobrazu. Możesz też być pielęgniarką.
 
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru).
as buław/ rycerz mieczy/ XII Wisielec
Szybko się zapalasz i wzniecasz, ale i szybko stygniesz. Po wydarzeniu miotasz ze swoimi myślami, jest to bezproduktywne, krótkie i niezadowalające, bo sama nie wiesz o co Ci chodziło. Konsekwencją Twojego postępowania zazwyczaj jest rezygnacja, a nawet ignorancja. Jesteś marzycielką i lubisz się chandryczyć. Ze wszystkimi swoimi przywarami w pełni akceptowana lub dogłębnie odrzucona. Masz garstkę przyjaciół, ale oddanych. Jesteś świetnym kompanem rozmów, ciekawa, ze specyficznym poczuciem humoru, ekstrawagancją, ceniona w towarzystwie.
Jesteś pracowita i lubisz działać w pojedynkę, polegasz tylko na sobie. 

Dzięki za warsztat, czekam na rozwiązanie ;--)
3 kielichy- przyjęcie okolicznościowe, na którym ludzie jedzą i piją. 
As mieczy- do tego zawodu potrzebny jest duży zasób wiedzy i kwalifikacje.
4 buławy- może oznaczać zespół (zgadzam się z Tobą)


As buław- masz rację jestem impulsywna i miewam słomiany zapał
Rycerz mieczy- mam dominujący charakter, wiele męskich cech charskteru. Faktycznie można ze mną porozmawiać na wiele tematów, doskonale odnajduje się w nowym środowisku towarzyskim. Bywam buntownicza i umiem wlaczyć o swoje.
Wisielec- jestem marzycielką, potrzebuje prywatnkści i  czasu na przemyślenia, i faktycznie lubię się chandryczyć jak napisałeś. Trafiłeś doskonale w sedno.


RE: Warsztat :) - paulina98z - 14-09-2017

(07-09-2017, 20:04)Shayla napisał(a):  "1. W jakim zawodzie się kształcę ?
2. Jaki mam typ osobowości? ( dominujące cechy charakteru)."

1)III Władczyni - bardzo "kobiece" zawody, może fryzjerstwo, coś związane z kosmetykami z upiększaniem, pomyślałam o przedszkolance,  pani pedagog, coś może związanego z tańcem, albo sztuką.

2)Rycerz Denarów - ambitna, nieco uparta - ja uważam że to nie jest wada  Buziak
Może też cierpliwa, bardziej spokojna, obserwatorka, wolisz przemyśleć i dopiero coś powiedzieć, taka spokojna, jeśli przeżywasz to nie zwierzasz się.. 

Oczko
 

cesarzowa (III)- Owszem zawód kobiecy lecz rzaden z wymienionych :p cesarzowa potrafi zadbać o rodzinę, jest dobrą gospodynią domową czyli potrafi gotować i jest zorganizowana także w kuchni.

rycerz denarów- spokojna nie jestem :p ale czasem sprawiam takie wrażenie..  Myślę że rycerz denarów może mówić u mnie o chęci do pracy i niezależności. Obserwatorką jestem dobrą Język owszem.


RE: Warsztat :) - paulina98z - 14-09-2017

(08-09-2017, 20:07)Aggata napisał(a):  Witaj Paulina98z

W jakim zawodzie kształcisz się?
3 monet - na pewno Twój przyszły zawód wymaga systematyczności, zgłębiania wiedzy. Może chodzi o zawód księgowej, ekonomisty, prawnika, nauczyciela,

Dominujące cechy Twojej osobowości:
7 monet - ambitna, chcesz piąć się wysoko, działasz powoli, dokładnie, rzetelnie, lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Szanujesz zasady, jesteś dobrym organizatorem.

Pozdrawiam Buziak

3 monet- Mój zawód jest wymagający Język jestem w technikum więc mam 2 kwalifikacje które składają się na zawód. Wymaga skupienia ponieważ należy obsługiwać w nim ludzi nie można pozwalać sobie na błędy.
7 monet - u mnie mówi o tym że jestem z reguły niecierpliwa :p nienawidzę czekać. Język


RE: Warsztat :) - paulina98z - 14-09-2017

(11-09-2017, 16:45)Farfalla napisał(a):  W jakim zawodzie się kształcisz? 7 denarów
Coś związanego z planowaniem, szacowaniem i czekaniem na efekt? Księgowość, logistyka, transport, turystyka. Może to być też coś przyrodniczego, np. geologia.

Jaki masz typ osobowości? 2 mieczy

Wahasz się często. Nie wiesz, czy iść za sercem, czy rozumem. Lubisz na chwilę się gdzieś zamknąć w samotności, żeby na spokojne pomyśleć. Nie jesteś impulsywna, ale bardzo ostrożna. Starasz się być osobą bardzo logiczną i planującą. Przy tym jesteś sprawiedliwa i szlachetna.

Dziękuję za warsztat Uśmiech

7 denarów-  obsługa klienta, konsument zamawia, i czeka na posiłek :3


2 mieczy- owszem miewam zawachania nastroju ;( czasem wolę udawać że problemu nie ma bo tak mi jest łatwiej.


RE: Warsztat :) - paulina98z - 14-09-2017

Dziękuję wam za udział w Warsztacie Język Odpowiedź chyba powinnam dać na początku a później odpisywać wam, ale zrobiłam na odwrót :p
 Odpowiedź na 1 pytanie. 
Kształcę się w Technikum jestem na profilu Technik żywienia i usług gastronomicznych czyli mam 2 profesje kucharka i kelnerka Język
 
Odpowiedź na 2 pytanie
Jestem osobą nie ginącą w towarzystwie, mam wysoki temperament i jestem osobą władczą Język lubię wyzwania i aktywny tryb życia.. kieruję się emocjami i jestem kreatywna :Język



Zwycięża Mag ! Gratuluję   Kwiatek


RE: Warsztat :) - MAG - 15-09-2017

Dzięki :--)

Karty świetnie mnie naprowadzały 3 kieliszki i 4 buław to przecież biesiada, a as mieczy - na mojej karcie u czuba trzyma koronę, wypisz wymaluj kelner z tacą ;--) ale się nie domyśliłam. Była to świetna lekcja, dziękuję za warsztat Paulina.

Muszę się zastanowić co dla Was przygotować, bo nic na razie nie przychodzi mi do głowy.