Liczby mistrzowskie - jak wygląda i kiedy następuje przebudzenie?
#23

hmmm to nie jest śmieszne ,
może akurat masz takowy kod w swojej numerologii ,
że innym świetnie doradzasz , natomiast w stosunku do siebie nie masz już takiego wyczucia ...
ale można to zmienić , mniej spinać się lub nawet mniej emocjonalnie podchodzić do problemu , wówczas dostrzeżesz więcej ..
Odpowiedz
#24

Nie wiedziałem, że tak bardzo rozwinął sie wątek XD




Liczba mistrzowska wcale nie pochodzi z trudnego środowiska. Jednak musi ciężej pracować nad wibracja podstawową niż inni, bo musi osiągnąć wyższy poziom.
Ja(11) z wibracja 2 też miałem bardzo ciężkie "obciążenie" dwójką. W szkole byłem tak nieśmiały, że czasem jedyne słowa, które powiedziałem w ciągu dnia to "cześć" - o ile w ogóle coś powiedziałem. W liceum się to niewiele zmieniło. 
To nie było ogromne cierpienie o jakim niektórzy mówią - to po prostu była bariera, którą trzeba było pokonać. Liczba mistrzowska nie musi cierpieć i nie jest "traumatyzowana".


A co do wskazówek - afirmacje są naprawde bardzo pomocne.
Odpowiedz
#25

Ja mam z dnia urodzenia 22, także z roku mam 22, z drogi życia jestem 27/9. Często czuję, że mam jakąś dużą misję do wypełnienia w życiu. Ogólnie często słyszę, że pragnę nierealnych rzeczy, albo moje pomysły nie mają sensu w naszych realiach. Życie w małym mieście, możliwości jakie dostaje od losu są dla mnie niewystarczające, czuje że nie mogę rozwinąć skrzydeł. Chciałabym się zająć wieloma rzeczami, ale jak na razie los nie wysyła mi odpowiednich środków do ich realizacji, czasami czuję, że się duszę, wszystko jest takie hermetyczne, wszyscy robią to samo, są nieszczęśliwi... Też chciałabym wiedzieć, jak znaleźć swoją drogę w życiu, przy niesprzyjających warunkach...
Odpowiedz
#26

Witam Wszystkich. Też jestem urodzoną 11. Moje życie to cały czas pod górkę, nie mam łatwo i cały czas muszę o wszystko walczyć przede wszystkim z ludzmi ale jestem silną osobą i staram się patrzeć na życie pozytywną energią .Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#27

Ja również jestem 2/11. Ktoś wcześniej wspomniał o wahaniach... Owszem, raz czuję się dwójką, a raz jedenastką.
Odpowiedz
#28

Liczby mistrzowskie powodują takie bolesne doświadczenia,przyszły bowiem na ziemię.....  w tym wcieleniu aby przerobić więcej,boleśniej,trudniej.......czyli droga mistrzowska nie jest łatwa.....jakby się wydawać mogło.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#29

Niestety przekonuję się o tym na własnej skórze... Często czuję, że nie pasuję do tego świata i emocjonalnie funkcjonuję zupełnie inaczej, niż większość ludzi.
Odpowiedz
#30

(24-03-2018, 22:11)Izyda napisał(a):  Liczby mistrzowskie powodują takie bolesne doświadczenia,przyszły bowiem na ziemię.....  w tym wcieleniu aby przerobić więcej,boleśniej,trudniej.......czyli droga mistrzowska nie jest łatwa.....jakby się wydawać mogło.

To ciekawe bo u mnie nie występuje liczba mistrzowska, a mimo to mam jedną wielką drogę przez piekło do kwadratu. Jest bardzo ciężko, może to wynik karmy? Bezradny
I tak jak napisała RóżaWiatrów  kompletnie nie pasuję do tego świata, ani emocjonalnie, ani światopoglądowo, jakbym był z innej planety (choć nie jestem bo sprawdzałem). Już nawet nie chcę myśleć ile przerobiłem w tym życiu.

Patrząc po sobie jestem pod wrażeniem dla osób, które w tym wcieleniu mają liczby mistrzowskie to musi być straszne przeżycie.
Odpowiedz
#31

Czesiek, a Twoja liczba z dnia i miesiąca urodzenia?
Odpowiedz
#32

(27-03-2018, 19:37)RóżaWiatrów napisał(a):  Czesiek, a Twoja liczba z dnia i miesiąca urodzenia?

25-05-1984 jak się podliczy wychodzi 7.
Odpowiedz
#33

Czesiek, a to ciekawe, bo mi wychodzi 3 Oczko
Odpowiedz
#34

(28-03-2018, 08:00)RóżaWiatrów napisał(a):  Czesiek, a to ciekawe, bo mi wychodzi 3 Oczko

to może ja coś źle liczę poprawcie mnie 2+5+0+5+1+9+8+4=34=3+4=7
Odpowiedz
#35

2+5+5=12
1+2=3
Odpowiedz
#36

Czesiek jesteś 7 z dnia i z drogi życia Rotfl o rany .... ale z Ciebie ciężki Typ RotflRotfl w dobrym znaczeniu


nie dziwie się że jest ci trudno

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#37

(28-03-2018, 08:49)Hazar napisał(a):  Czesiek jesteś 7 z dnia i z drogi życia Rotfl o rany .... ale z Ciebie ciężki Typ RotflRotfl w dobrym znaczeniu


nie dziwie się że jest ci trudno

Hazar -> a może mi to bardziej rozjaśnić bo ja kompletnie nie znam się na numerologii.
Odpowiedz
#38

ja też tylko liznęłam Rotfl ale jestem w relacji np z (7 z dnia, 7 drogi) i z ( 7 z dnia, 1 z drogi) i tworzyłam relacje 7/16
Moge powiedzieć ze jakaś masakra, poczytaj sobie Natasze Czermińską , ona nawet tak prosto pisze o liczbach

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#39

A ja jestem 2 z dnia i 1 z drogi i to też jest bardzo trudne mam troche sprzeczna osobowosc, ludzie mnie często mylnie postrzegają, xD ale juz sie przyzwyczailam... ??? z jednej strony nadwrażliwość 2 z dnia, z drugiej energia duża i siła przebicia 1 z drogi, jest ciężko xD
Odpowiedz
#40

No właśnie, osobom które mają takie przeciwstawne liczby - tak jak te przebojowe jedynki które w sumie dają delikatną dwójkę  Wink często jest ciężko w życiu... 
Czesiek, Ty z kolei masz 7 z dnia, 7 z Drogi Życia, ale 3 z Klucza Wcielenia... 7 i 3 to są liczby totalnie przeciwstawne... te siódemki sprawiają że masz bogate życie wewnętrzne, duchowe, mocno zagłębiasz się w swoje myśli, wciąż poszukujesz swojej drogi życia... możesz mieć nawet czasem skłonności do zamykania się w sobie i popadania w depresję... Z kolei ekstrawertyczna trójka sprawia, że potrzebujesz towarzystwa ludzi, poszukujesz kontaktu z nimi poprzez rozmowę ale i artystyczne środki wyrazu, potrzebujesz kochać i być kochanym, pragniesz akceptacji a nawet adoracji - co nie zawsze jest Ci dane, ponieważ te siódemki z kolei powodują, że prawdopodobnie o wiele więcej ludziom dajesz, niż od nich otrzymujesz... a trójka dodaje tu zbytniej ufności w dobre intencje innych ludzi, przez co możesz być czasem wykorzystywany... możliwe więc, że w swoim życiu miałeś wiele zawodów związanych z innymi ludźmi... Z tych właśnie powodów możesz mieć podobne odczucia jak ludzie z liczbą mistrzowską...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości