Wątek zamknięty

Zakretka
#9

najbardziej przeraża mnie wibracja 6/15/51

Podliczba Piętnaście(15/6) wskazuje na pasje, kuszenie, trudności z panowaniem nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą posiadania. Można popaść w skrajności, fobie, nadużycia, rozchwianie emocjonalne i histeryczne reakcje. Dojść może do rozczarowań miłosnych i zawodów, gdy magnetyczny czar będzie używany egoistycznie (do zadowalania zmysłów). Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Trzeba zerwać więzi z osobami, które chcą nas podporządkować sobie psychicznie i wykorzystywać, i wykorzystać pozytywnie pasję, moc, wolę i wytrwałość. Sublimując uczucia uzdrowimy siebie i innych.

Podliczba Pięćdziesiąt Jeden (51/6) wskazuje na liczne grono wpływowych przyjaciół, zazdrość otoczenia, inteligencję, zdolność błyskawicznej oceny sytuacji, zdolności wojskowe, sportowe i prawnicze, groźbę bezpodstawnej mściwości ze strony kobiety. Należy zachować wielką czujność i ostrożność i nie podejmować ryzyka. Destruktywne aspekty mogą być bardzo niebezpieczne. Skłaniać mogą do zabójstwa, przemocy lub zamachu.

poprostu STRASZNE..mam pytanie dot. negatywnych i pozytywnych wibracji...nie bardzo rozumiem jaki mam na to wszytsko wpływ? ja i agresja troche mi nie pasuje!!!

moge prosić o piramidke dla 6.06.1968 r
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości