2 kielichów
#15

Moja ulubiona karta. Zadna, nawet z Wielkich Arkanow jej nie przebije.
Dla mnie 2 Kielichow jest w czyms transcendentalna, milosc,ktora laczy dwie osoby pokazana w karcie 2 Kielichow, jest Miloscia,uczuciem w najczystszej postaci. I mimo,ze nie wiadomo,czy zwiazek przetrwa itp.to na ten moment,gdy ludzi laczy 2 Kielichow wszystko jest IDEALNE pod wzgledem uczuc.
Stan boskiego polaczenie i spelnienia,nic nie trzeba zmieniac, na poziomie duchowym czujemy,ze w koncu znalezlismy swoje miejsce i te osobe. Ta karta jest w czyms nierealna, jakby nie z tego swiata. Tu rozum zawodzi,sila uczuc jest tak wielka. Karta pelna romantyzmu i uczucia ciepla w sercu. Mysle,ze czlowiek polaczojy z kims w karcie 2Kielichy osiagnal szczescie. To sa chwile,czesto ulotne ale w jakims sensie na zawsze pozostana w naszej pamieci. Fajne jest tez to,ze polaczenie moze nie koniecznie byc fizyczne , osoby moga byc daleko od siebie,nawet juz nie byc ze soba ale jesli wciaz jest 2 Kielichy miedzy nimi to wciaz laczy ich milosc.

Crowley nazwal te karte "LOVE", na 78 kart Tarota tylko ta jedna nazwal Miloscia. I ja sie z nim zgadzam,ze ta karta najbardziej ja odzwierciedla.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
2 kielichów - przez liv222 - 13-07-2017, 11:43



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości