Świetlista Siła Aniołów
#1

Karty Świetlista siła aniołów
Co o nich myślicie w kontekście przewidywania losu i własnego rozwoju...

[Obrazek: KxXp1EP.jpg]
Odpowiedz
#2

Pracuję z tymi kartami, jestem zadowolona, rozwijają duchowość, dają radę na przyszłość, podbudowują dają siłę wewnętrzną i podstawę do medytacji. Kotek
Odpowiedz
#3

Też bardzo lubię te karty... dają naprawdę rady adekwatne do sytuacji. I nie są tak "cukierkowe" i powierzchowne jak często bywają inne karty anielskie. Nie zawsze tu zostaniemy pogłaskani po główce, bo oprócz aniołów dobrych, są też anioły złe. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

No tak, cukierkowe nie są, ale jak to w życiu Oczko
Odpowiedz
#5

(21-01-2015, 12:26)agra napisał(a):  Co o nich myślicie w kontekście przewidywania losu i własnego rozwoju...

Tak jak Anioły Kabały Cecudy Świetlista Siła Aniołów jest również bardzo potężną talią anielską na poziomie wartości merytorycznej oraz energetycznej.

I w tym wypadku uważam, iż nie dla każdego jest ta talia.

Jest to talia, która wymaga większego wyczucia niż w przypadku używania kart Aniołów Kabały a to ze względu na to, że trzeba niezwykle dużej umiejętności rozróżnienia, które ze znaczeń w danej sytuacji mają zastosowanie. Niestety tu nie jest tak prosto wyłuskać istotne znaczenia jak w przypadku tali Cecudy.

Istotne jest również zwrócenie uwagi na to, iż karty ciemne nie zawsze w rozkładzie oznaczają faktycznie coś złego. Często interpretując te karty wychodzą w kontekście całej reszty bardzo pozytywne i istotne ifnormacje.
Odpowiedz
#6

Pracował ktoś z ta talią kart anielskich? Chciałabym ją kupić ale to będzie moja pierwsza talia kart i nie wiem czy nie porywam się z motyką na słońce...
Nie wiem czy wystarczy to, że od początku podobała mi sie i czuje, że mogłabym z nią pracować. Uśmiech
Odpowiedz
#7

Karty są przepiękne, a losowane przesłania trafiają w samo serce... Nie zawsze są kolorowe i przyjemne, czasami trzeba mocno stawić czoło swoim niezbyt dobrym przekonaniom. Nie są tak łatwe w odczycie jak karty Doreen Virtue, bo posiadają imię lub przydomek anioła, a nie przesłanie... ale wszystko to jest w książce bardzo dobrze opisane i super sprawdza się metoda losowania karty i czytania przesłania z książki Uśmiech
Odpowiedz
#8

Bardzo trafne, polecam!
Odpowiedz
#9

Karty kartami, ale treści zawarte w książce do nich dołączonej są moim zdaniem wartością już samą w sobie. Ze względu na terminy w niej użyte raczej nie polecam osobom bez dość solidnych podstaw wiedzy ezoterycznej. Dla zaawansowanych karty mogą być świetne np. do diagnozowania czakr i aury, oraz ich oczyszczania.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości