Mapa marzeń... robimy swoją mapę marzeń
#67

wiara czyni cuda
Odpowiedz
#68

Pierwszą mapę zrobiłam trochę niepewnie, ale gdy to o co prosiłam zaczęło się spełniać, niepewność i mała wiara w skuteczność mapy raz dwa minęły. Polecam zrobienie dla siebie takiej mapy Uśmiech
Odpowiedz
#69

A czy można wklejać zdjęcia kart tarota, albo rysować runy?
Odpowiedz
#70

carolina-32 napisał(a):wiara czyni cuda

Masz rację, bez wiary tak naprawdę nie osiągnęlibyśmy nic.

Ja swoją mapę marzeń narysowałam i stworzyłam przed początkiem roku. Bardzo dobrze mi się z nią pracuje. Muszę przyznać, że nów, rzeczywiście może mieć tutaj duże znaczenie, przyciąga dobrze rzeczy zdecydowanie szybciej. Moim zdaniem taką mapę powinniśmy w 100% dopasować do siebie, stworzyć w taki sposób aby idealnie ilustrowała nasze cele i miejsca do których chcemy dojść. Można na niej zamieścić wszystkie rzeczy, które pomogą nam do tego dojść.
Odpowiedz
#71

WitamUśmiech robił ktos z Was mapę marzen/skarbow?Uśmiech Uśmiech Miłego dnia
Odpowiedz
#72

Tak, ja robiłem. Robiłem ją w maju albo w kwietniu i już część sie sprawdza Uśmiech Masz jakieś pytania?
Odpowiedz
#73

Wiem ze 1 wrzesnia jest nów i tez zamierzam zrobic Uśmiech mam pytanie co do MIŁOSCI hmmm jezeli chce kogos zdobyc z kim sie tylko spotykam mam wkleic jego zdjecie? Uśmiech
Odpowiedz
#74

Oczywiście, możesz wkleić jego zdjęcie, albo lepiej wasze wspólne zdjęcie Uśmiech
Robisz mape na zasadzie siatki bagui (dzielimy mape na kwadraty/prostokąty), czy dzielisz ją na 12 domów?
Odpowiedz
#75

I taka uwaga, kiedy bedziesz spoglądać na mape nie wyobrażaj sobie "on będzie mój", powinnaś sobie mówić "on jest mój". Uśmiech
Odpowiedz
#76

Tzn podpatrzyłam u kolezanki jak ma zrobiona i na srodku ma swoje imie i swoje zdj od tego zdj ma porobione kreski i poprzyklejane obrazki i oczywiscie opisane np "mam zdrowa piękna cere" ... no własnie nie mam wspolnego zdj Uśmiech
Odpowiedz
#77

Ah więc robisz jeszcze innym sposobem Uśmiech To nawet lepiej, bo ja zrobiłem klasycznie i troche żałuje. Nie musisz mieć wspólnego zdjęcia, to nawet nie musi być jego zdjecie. Może być rysunek lub coś co ci go przypomina. Zastanów sie co chcesz zrobić, bo mapa powinna wisieć na widoku, abyś często ją widziała. Będzie wtopa jak kolega przyjdzie i zobaczy swoje zdjęcie na ścianie Uśmiech Chociarz kto wie, może on ma twoje Uśmiech
Odpowiedz
#78

A jak przyjdzie to nie moge jej schowac na ten czas?Oczko hmm w sumie ostatnio mało sie odzywa od ostatniego czasu:/
Odpowiedz
#79

Czy ktoś będzie teraz robił mapę na nowy rok? Najbliższy nów z tego co widziałam to 18 grudzień...
Czy robił ktoś z was mapę marzeń jako tapetę na komputer?
Odpowiedz
#80

Spóźniłam się na nów.ale dzisiejszego wieczoru księżyc jest w fazie rosnącej więc można mapę robić ?
Mam kilka pyt :
Chciałabym zatytułować mapę swoim imieniem oraz datą .w którym marzenia powinny się spełnić .a więc MARZENA 2018.
Pomyślałam.że warto dodać zdjecie i je dodatkowo podpisać :
1.wzór dokumentu- uzyskam pozytywną decyzję vs mieszkania
2.klucze- zostaną przekazane mi klucze do mieszkania
3.szczupła sylwetka- osiągne zadowalajambie mnie wyniki w odchudzaniu
4.dyplom - uzyskam dyplom licencjata
5. zdjecie szpitala - zoatane poddana terapi genowej
6. Oczy- moje oczy są zdrowe

Co Wy o tym myślicie- chxiałabym pomóc sobie. Czy taka mapa byłaby ok ?
Odpowiedz
#81

Dzina myślę, że to dobry pomysł, ale bałabym się wklejać zdjęcia szpitala... chyba jestem zbyt ostrożna. Szczególnie, że słyszałam, że mapa marzeń sprawdza się w różny sposób czasem bardzo zaskakujący dla nas Uśmiech
Życzę powodzenia i żeby wszystkie marzenia z mapy się spełniły Uśmiech
Odpowiedz
#82

Koniecznie trzeba trzymać taką mapkę w widocznym miejscu? Uśmiech
Odpowiedz
#83

Niekoniecznie... byle byś o niej pamiętała, spojrzała za jakiś czas.  Uśmiech
Odpowiedz
#84

To dobrze, bo moja rodzinka mogłaby tego nie udźwignąć Oczko
Odpowiedz
#85

No to już Wam powiem.że M.M. nie działa. I tyle .właśnie dowiedziałam się że 1 z marzeń nie ma prawa się ziścić - urząd powiedział mi Nie.
Odpowiedz
#86

Ja zamierzam zrobić mapę marzeń w kwietniu. Właściwie myślę,  że zrobię ja juz w tym tygodniu, mimo że now jest dopiero 16 kwietnia, to juz teraz czuje energię do określenia swoich marzeń.

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości