Nawet za milion dolców nie chcę mieć 20 lat
#23

Ależ pięknie to napisałaś goyu, dokładnie tak to czujęOczko
Jest mi dobrze ze sobą, a zawsze myślałam, że to innym ba być dobrze ze mną... I męczyłam się jak diabli, bo każdy inaczej mnie chciał widzieć.
Też mi kilogramów przybyło niestety, już nie nawet o walory zewnętrzne, wizualne chodzi, a mój biedny kręgosłup.
To się odchudzam - patrz - widać nie do końcam jednak pogodzona, hehe.
Ostatni zryw chęci poprawienia czegoś tuż przed czterdziestkąUśmiech
Mężuś też z brzuszkiem - śmieję się, że wyglądamy jak dwa bałwanki. Ale nie zamieniłabym go nigdy na żadnego umięśnionego Adonisa. Błe...
Zawsze myślałam, że rutyna mnie zabije, a dziś ją na swój sposób kocham. Nie stresuję się, jestem bezpieczna.
A i czasem się zdarzy, że potrafimy się nawzajem zaskoczyć, nieczęsto, ale tym to jest przyjemniejszeOczko
Odpowiedz
#24

wiek do "a mój biedny kręgosłup" nie ma znaczenia ja w 18 lat zachorowałem i 1 metr szedłem z 20 minut
Uśmiech
Odpowiedz
#25

Nie chciałabym mieć 20 lat nawet za milion. Urodę sobie można "domalować" czy "wstrzyknąć" (jak już ktoś musi) a spokoju ducha i oleju do głowy nie. Wolę domalowywać niż się męczyć.

KatiJo napisał(a):Jak przetłumaczyć 20-latce, że kiedyś będzie się śmiała ze swych problemów, ale tak by nie wyjść na nudną ciotkę-Klotkę?

Wydaje mi się, że tak nie należy tłumaczyć bo to sygnał, ze bagatelizujemy problem i patrzymy z pobłażaniem na coś, co jest dla niej tragedią. Mi to nigdy nie pomagało, czułam bardzo wyraźnie, ze rozmawiam z osobą, która "niczego nie rozumie..." (choć oczywiście rozumiała wszystko Uśmiech)

Ja bym tu raczej użyła "doświadczenia życiowego" w sposób praktyczny a nie filozoficzny: do rozwiązania problemu. Z filozoficznych rzeczy jedynie powtarzam mojej córce:
"nie wierz tym, co mówią, że dzieciństwo i mlodość to najpiekniejszy czas w życiu. To czas najtrudniejszy. Jak już się z tym uporasz to z każdym rokiem będzie lżej."

A ona robi zawsze wielkie oczy pełne ulgi i pyta "naprawdę?!" Lol
Odpowiedz
#26

Goya ... wielkie brawa ... tak pięknie to napisałaś, że tylko szkoda, że w kolorowych magazynach nie zechcą tego drukować

naprawdę wspaniale było to przeczytać Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

Buźki Buźki Buźki

KatiJo i Katarynka Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#27

Kasha40 napisał(a):tylko szkoda, że w kolorowych magazynach nie zechcą tego drukować

kto wie, kto wie....
Odpowiedz
#28

Katarynka ... wnoszę, że masz jakieś wejścia Hura Hura Hura Hura
Odpowiedz
#29

buuuu..... niestety nie Załamka a szkoda!
Odpowiedz
#30

Ja jednak chce Uśmiech
Odpowiedz
#31

katarynka napisał(a):"nie wierz tym, co mówią, że dzieciństwo i mlodość to najpiekniejszy czas w życiu. To czas najtrudniejszy. Jak już się z tym uporasz to z każdym rokiem będzie lżej."

A ona robi zawsze wielkie oczy pełne ulgi i pyta "naprawdę?!" Lol

GenialneUśmiech)))
Odpowiedz
#32

otwierasz oczy i mówisz do kumpeli miałam sen ale ty miałaś męża zgreda kiepskiego dobrze ze jest Jurek , tak
Rotfl
Odpowiedz
#33

Goya pieknie to ujęłaś Buźki
I ja za bilion też nie oddam tego co mam-teraz i w głowie i w sercu; teraz mi ze sobą bezpiecznie i wygodnie, nawet jak jeszcze gdzies tam coś boli-a niech boli-nic bolec nie będzie w trumnie; nawet niespecjalnie mi żal lat najlepszej młodosci spędzonej na nauce-że się nie wyszalałam-a jakoś wtedy szalec mi się bardzo nie chciało; juz by mi się nie chciało od nowa wspinac i zdobywac-by miec to co mam, bo nie chciałabym byc kims innym niz teraz-własnie teraz myślę, że to jest ten czas by czuc prawdziwy smak i konsystencję zycia, własnie po czterdziestce Kotek
Alex-rozumiem ze zakładasz lepszą wersję drugiej wersji/do tego walizka banknotów/ Oczko

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#34

Alex napisał(a):tytuł brzmi za milion tak chce mieć 20 lat :twocents-mytwocents:

Ja tez... Nerwus i nawet nie chce tego miliona... Bezradny
Odpowiedz
#35

rudalila napisał(a):
Alex napisał(a):tytuł brzmi za milion tak chce mieć 20 lat :twocents-mytwocents:

i nawet nie chce tego miliona... Bezradny

nie wiem czy mozna to nazwac rozrzutnoscią?? Rotfl

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#36

Jak można nie chcieć mieć 20 lat ??? Myśli No nie rozumiem.
Ja, tak jak Lilcia - chciałabym bardzo,nawet bez tych milionów Rotfl
Odpowiedz
#37

rudalila napisał(a):
Alex napisał(a):tytuł brzmi za milion tak chce mieć 20 lat :twocents-mytwocents:

Ja tez... Nerwus i nawet nie chce tego miliona... Bezradny

kto nie chce tego miliona ja biorę, a dam wam 20 lat Rotfl konto podam na priv Hura
Odpowiedz
#38

Ja powiem w ten sposób , ze wszystko zalezy od tego co przezywaliśmy w tamtych latach mając te 20 lat i patrząc teraz z perspektywy wieku.
To były inne czasy , jak dla mnie zupełnie inne niż teraz mają moje dzieci , a nawet juz wnuki.
Chciałabym mieć 20 lat , ale teraz w tych innych juz czasach , a nie wracac sie do tamtych lat , nie nie tamtych lat nie chciałabym juz powtarzc i znowu przechodzic tego samego i zaczynć od nowa .Jednak młodość jest piękna pomimo , ze bywa szlona .
Jak patrzę to tym młodym wszystkiego się chce , a tu co z tego ze jest spokój ,
jak zdrowie siada,
lenistwo się zakrada ,
smutek i menalcholia dopada ,
jesz bez umiaru ,
pijesz w samotnosci
i tylko pozostają wirtualne znajomości Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#39

Oklaski Kuczmo ! Ja miałam cudowna młodość i chciałabym mieć 20 lat . Jedno co bym zmieniła to zapewne nie byłabym taka porządna jak byłam Rotfl
Odpowiedz
#40

Zamiast porządna byłabyś pożądna? Oczko
Odpowiedz
#41

miriam napisał(a):Oklaski Kuczmo ! Ja miałam cudowna młodość i chciałabym mieć 20 lat . Jedno co bym zmieniła to zapewne nie byłabym taka porządna jak byłam Rotfl

Myśli miałabym być bardziej nieporządna niż byłam Myśli
nie byłabym w tym miejscu, gdzie jestem teraz w życiu gdybym szalała bardziej!
ja swoje wyszalałam szybkie samochody, fajni faceci i rock&roll ... i fajne ciuchy Ok
Odpowiedz
#42

Ja nie w tę stronę co trzeba szalałam. Mnóstwo energii się zmarnowało na rzeczy niegodne uwagiUśmiech
Ale nie żałuję, tak widać być miałoUśmiech
Odpowiedz
#43

KatiJo napisał(a):Zamiast porządna byłabyś pożądna? Oczko


No właśnie Katijo trza było być pożadną , a nie porządną Rotfl


Kasha40 napisał(a):
miriam napisał(a):Oklaski Kuczmo ! Ja miałam cudowna młodość i chciałabym mieć 20 lat . Jedno co bym zmieniła to zapewne nie byłabym taka porządna jak byłam Rotfl

Myśli miałabym być bardziej nieporządna niż byłam Myśli
nie byłabym w tym miejscu, gdzie jestem teraz w życiu gdybym szalała bardziej!
ja swoje wyszalałam szybkie samochody, fajni faceci i rock&roll ... i fajne ciuchy Ok

Ja miałam samochody i fajnych kolegów , o ciuchach nie wspomnę . Będę się chwalić. Moja kuzynka w Stanach była modelka i od niej miałam ciuchy . Rotfl Rotfl W tamtych czasach zwiedziłam pól Europy . Jednak gdybym była mniej porządna i wykorzystała okazje to nie byłabym tu gdzie teraz jestem. Zapewne robiłabym to o czym całe życie marzyłam . Rotfl Rotfl Nie miałabym miękkiego serca i miękkiej pupy zapewne. Rotfl Rotfl To znaczy nie jest z nią jeszcze tak źle . Twarda jest Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#44

Wiecie ile mam lat Uśmiech ciekawie ile dostanie od was Myśli
kolega ma tak 50 około 60 mówi ty młody co możesz wiedzieć masz zaledwie 25 lat Hura
staram się uzyskać 16 lat biedę młody Ok

ktoś chce eliksir młodości Rotfl za Cwaniak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości