Nawet za milion dolców nie chcę mieć 20 lat
#45

Kochani pomyślcie, za milion dolców nie chcielibyście miec 20 lat? Wierzyć sie nie chce,że odrzucilibyście taką okazję Myśli nikogo oczywiscie nie osądzam o materializm, ale z tym milionem to można tyle zrobic,że hoho Szok wykorzystać to można nie tylko do wzbogacenia siebie, ale też do pomocy innym, do nauki życia i świata. Kto wie jacy bylibyśmy dziś, jakie doświadczenia mielibyśmy za sobą po takich "bogatych" 20 latach Myśli Co nie jest powiedziane,że na swojej drodze nie spotkalibyśmy tych ludzi co spotkaliśmy do tej pory. W dzisiejszych czasach bardzo mocno kasa ociera sie o nasze życie, bez tego często i gęsto ani rusz Smutny wiec jakbym miała dostać ten milion to czemu nie. Ale może dlatego tak pisze, bo moje życie dopiekło mi dość mocno Bezradny i dziś noszę znamiona tego o czym wolałabym zapomnieć na amen.
Odpowiedz
#46

Ja pisałem ze jestem za tymi milionami Hura za latkami tez Uśmiech
Odpowiedz
#47

Syla, tylko ilu 20-latków myśli o zbawianiu świata Myśli Bezradny Rotfl
Odpowiedz
#48

Mysle , ze więcej niż 50 -latków . Rotfl
Odpowiedz
#49

Cytat:Kochani pomyślcie, za milion dolców nie chcielibyście miec 20 lat?
Syla na zdrowy rozum to za te milion dolców to mozna się i na 20-latkę przerobic. ho ho pohulało by się ,byłoby za co Rotfl
Odpowiedz
#50

A ja bym chętnie wróciła do tamtych czasów...może dlatego, że tamten czas przez palce mi przeleciał Bezradny
Odpowiedz
#51

Oh Rotfl jaki ciekawy topic. Ja mam 22. Jest ok, tylko mogłabym umieć trochę więcej- np znać więcej języków, mieć skończone już studia i zarabiać. Nigdy nie było żadnych Krzsiów , Franiów, Wacusiów jednocześnieRotfl ale to kwestia charakteru bo za dojrzałą się nie uważam absolutnie- nie wiem czy za 10 lat tęż będę. Ludzie uczą się całe życie.
To takie zabawne, kiedy byłam dzieckiem zawsze bawiłam się z dziaciakami młodszymi od siebie o kilka lat bo uważałam, że mają lepszą wyobraźnię-wszyscy się wtedy ze mnie śmiali. Teraz sie odmieniło w drugą stronę, wokół mnie sporo osób starszych co najmniej o dychę, lecz nie raz dużo bardziej szalonych niż ja sama. Czas przynosi faktycznie mądrość, kształtowanie się światopoglądu a także wiedzę i umiejętności ale ludzie są tak kompletnie różni, że dochodzę do wniosku, iż ciężko klasyfikować ich wiekiem.
Odpowiedz
#52

kajka no ja tez z dziaciakami Myśli mama kolegi zawsze wolała z nami siedzi niż ze sąsiadka :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: u nas zawsze było wesoło Uśmiech
teraz ja tez zadaje się ze straszymy ale tez z młodszymi Hura
Odpowiedz
#53

no dobra ... wróciłabym do swoich lat 20stych ... tylko po tego miliona dolców! Myśli

nie wiem jakbym przeżyła to wieczne balangowanie, tańce do samego rana 5 x w tygodniu, ... Plotki

tym razem skupiłabym się na nauce rzeczy, których teraz chcę się nauczyć ... żeby jako 40ka czerpać z tego profity a nie tracić wzrok nad książkami ... Myśli

jak ja to przeżyję nie wiem ... ale dla miliona dolców ... sprężę się i przetrzymam ... jakoś Boi się

Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#54

Ten milion dolców rozbudza wyobraźnię...ja bym podróżowała do najdalszych zakątków ziemi. Świat jest taki piękny... :happy-sunny:
Odpowiedz
#55

Kasha40 napisał(a):no dobra ... wróciłabym do swoich lat 20stych ... tylko po tego miliona dolców! Myśli

nie wiem jakbym przeżyła to wieczne balangowanie, tańce do samego rana 5 x w tygodniu, ...

ło matko Szok Rotfl
pewnie dałabys radę Rotfl praktyka czyni mistrza Rotfl

a mnie ten milion wcale nie motywuje Bezradny

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#56

Ciężko przetłumaczyć coś 20 latce czy latkowi - mama brata Uśmiech Ja w sumie mam dopiero 26. A w uczuciach kurcze zawsze bardzo stała byłam. Czasem można powiedzieć, że za stała jestem..
Odpowiedz
#57

Kasha40 napisał(a):no dobra ... wróciłabym do swoich lat 20stych ... tylko po tego miliona dolców! Myśli

nie wiem jakbym przeżyła to wieczne balangowanie, tańce do samego rana 5 x w tygodniu

Balangi, tańce - nic to...
Ale znów przeżywać te młodzieńcze miłości i rozterki Boi się Krzyk Szok
O NIE Dobani
Odpowiedz
#58

Balangi, tańce - nic to...
Ale znów przeżywać te młodzieńcze miłości i rozterki Boi się Krzyk Szok
O NIE Dobani[/quote]

no ja też nie pisze się na masochistycznosadystyczne łamanie swego i nieswego serca Krzyk Krzyk

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#59

tak tak ... flirty i zaloty ... mogłyby być ...
ale to te wzloty i upadki serca!

wzloty ... adrenalina jak cie mogę! ale te upadki!

nie nie ... mimo, że milion dolców by się przydał ... chyba muszę zrezygnować

złamanych kilku serc nie chciałabym łamać po raz kolejny,
mojego reanimować kilka razy też wolałabym nie powtarzać ...
no i te całotygodniowe balangi ... 52 razy w roku

nie wytrzymałabym już tempa ... teraz jakas taka oswojona domatorka jestem!

i tak lubię! Buźki Buźki

sorry - nie wracam! Bezradny
Odpowiedz
#60

Mam zaledwie 25lat, ale mając 20lat miałam już 2letniego synka i męża w pakiecie, byłam już po etapie miłości na 20min Oczko
Odpowiedz
#61

Kumczo napisał(a):
Cytat:Kochani pomyślcie, za milion dolców nie chcielibyście miec 20 lat?
Syla na zdrowy rozum to za te milion dolców to mozna się i na 20-latkę przerobic. ho ho pohulało by się ,byłoby za co Rotfl


Basiu powłokę to i można , ale co z środkiem i tym artretyzmem Rotfl Rotfl Figielek .
Odpowiedz
#62

Witajcie!
Ja również nie chciałabym mieć 20-tu lat znowu. Ba, mogłabym mieć nawet z kilka lat wiecej, żeby mieć poukładane życie prywatne już i byc szczęśliwą. Pamiętam jak kiedyś w wywiadzie Grażyna Wolszczak powiedziała że mając 20lat miała taką straszną deprechę, nie akceptowała siebie i ogólnie była niezadowolona z życia. Dziś natomiast jest w pełni szcześliwą kobieta juz chyba po 50tce nawet, bo odnalazła to swoje szczeście. I o to chodzi. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki...
Odpowiedz
#63

Trudno mi jednoznacznie okreslić czy chciałabym mieć znów 20 lat. Z jednej strony bardzo, miałam wtedy w sobie wiarę w życie, świat, szczęście, byłam szczęśliwa bo wierzyłam w szczęście. Ale z drugiej absolutnie nigdy w swiecie nie chciałabym musiec przezywac po raz drugi roznych wydarzen i zdarzen ktore przytrafily mi sie po 20 urodzinach do teraz. Nawet za ten milion.
Odpowiedz
#64

A ja tak ale to doswiadczenie zyciaowe Rotfl
Odpowiedz
#65

Sporo jest nowych osób na forum, wiec zachęcam do wypowiadania się... Oczko

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#66

Ja chętnie za darmo, o ile zachowałabym tę świadomość i wiedzę o życiu jaką mam teraz. Tak się jednak nie da...ale mimo wszystko tak.
Jeszcze raz zakochać się pierwszy raz, pierwszy raz jechać swoim golfikiem na autostradzie, pierwsza praca, jeszcze raz na studia. Wracam i to za darmo Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości