Nawet za milion dolców nie chcę mieć 20 lat
#67

Nie, nie i jeszcze raz nie. Lol
Dlaczego?
Bo chociaż miła jest świadomość że całe życie jest jeszcze przed nami, to dużo bardziej cenię sobie doświadczenie kiedy w końcu wiem co zrobić i jak się zachować w danej sytuacji, niż uczucie bycia zieloną, robienie czegoś po raz pierwszy i denerwowanie się czy powinnam się zachować lub coś zrobić tak czy inaczej... a potem ciągłe maglowanie w myślach czy dobrze zrobiłam, czy dobrze powiedziałam, co ten ktoś o mnie pomyślał? Ble. :uoee:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#68

Tak czytam Wasze wypowiedzi, i się składa ze ja akurat mam 20 lat w sumie już niedługo 21. I w zasadzie zgodze się z moimi przedmóczyniami to jest straszne ciagłe myślenie czy zrobiłam dobrze czy żle, ale pewnie za jakis czas miło się bedzie cofnąć choć na jeden dzień w obecne czasy Rotfl
Odpowiedz
#69

Pewnie, że tak tylko żebym miała taki rozum jak teraz Rotfl Pozdrawiam wszystkich dwudziestolatków Buźki
Odpowiedz
#70

magiczna20, a więc uściski dla 20-latki! Uśmiech Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#71

Nie wahałabym się ani sekundy gdybym miała możliwość miec znów 20 lat Uśmiech
Odpowiedz
#72

Wracając do tematu Uśmiech Nigdy za żadne pieniądze nie chciałabym mieć znów 20 lat Uśmiech Byłam wtedy młodą zakompleksioną dziewczyną.Teraz jestem dojrzałą kobieta, pewna siebie , podchodząca do wielu spraw z dystansem.Mam w sobie spokój którego wtedy nie miałam.Życie nauczyło mnie wiele Uśmiech Mimo że mam dzisiaj 0 20 lat więcej wyglądam o niebo lepiej niż w  wieku 20- stu lat.Inaczej sie ubieram , dbam o siebie.Kiedys przegladałam zdjęcia z córką, córka sama stwierdziła że mój wizerunek przez lata zmienił się na plus.Szkoda tylko że nie posi Uśmiech adałam takiej wiedzy w tym wieku.. zmieniłabym tok kilku spraw..ale czasu nie cofnę
Odpowiedz
#73

Bardzo bym chciał mieć znów 20 lat głównie dlatego że postąpiłbym inaczej i nie zmarnował różnych szans które się pojawiały
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości