7 buław
#23

..dziekuje Marto, ze zainteresowalas sie moja prosba i zwrocilas mi uwage na wlasciwy przekaz..tak, zrobie wiekszy rozklad.. Buźki
Odpowiedz
#24

7buław w pytaniu czy ktoś przyzna się do winy? nie ,nie przyzna się będzie szedł w zaparte że jest bez winy, będzie dalej brnął w to co gra.
7buław jako praca to praca fizyczna mi pokazała typu kelnerka,pokojówka gdzie jest pełno gości,też duża konkurencja wśród pracowników.
Też gdy często wychodzi nam w rozkładach oznacza osobę wspinającą się po szczeblach poznawania przykładowo Tarota,jakiejś dziedziny życiowej, zdobywającą doświadczenie, która poznaje ale spotyka ją opór, który suma sumarum jest potrzebny w końcu co łatwo przychodzi to i tak odchodzi.
Odpowiedz
#25

Zgadzam sie Rubi z ta wizja karty7 bułwa identyczne mam z nia doswidczenia . Kilka dodatkowych ... to wreecz dystans miedzy ludzmi , spowodowany postawa jednej osooby czyli nie anagzowaniem sie za bardzo w zwiazek , trzymnie partera na dystans. To sytaucja gdzy mamy dosownie bariery ktore nas powstrzymuja, zakazy. MTa karta mnie kiedys przesladowała. Jechalismy z ukochanym dokas i na ten wyjazd mielismy 7 buław .. po drodze na naszej trasie przewróciła sie cysterna i zablokowała droge(objazd konieczny). Droga powrotna dziwna sytaucja - połmrok probuje nas zatzymac auto na ruskich tablicach wokól zywej duszy i moj ukochany mowi szukaj gazu w torebce, jakby co mial tez bron ale nie zatrzymalismy sie na szczescie, przznam sie ze było napiecie. Ta krta mowi o ostroznosci czyjejs czesto przesadnej ale i postwaie gotowej na obrone.... nie wazne czy przed goscmi jako kelnerka w knajpie czy przed ruskimi bo chca nas zatrzymac. Rotfl
Odpowiedz
#26

Mężczyzna na tej karcie w talii RW stoi twardo na ziemi. Odczytujemy to często jako obronę, kogoś, kto się nie poddaje, ale mnie wygląda też na osobę, która może być prowodyrem. Odgradza się symbolicznym "płotem", zza którego wymachuje kijem Uśmiech Dlatego w odwróconej pozycji może podżegać innych do walki podczas gdy sam stoi bezpiecznie i obserwuje potyczki. We współczesnym świecie można to też odnieść do ludzi, których pełno w internecie - wymądrzają się, są nieuprzejmi dla innych i twierdzą, że potrafią wszystko lepiej, a tak na prawdę siedzą za komputerem (ta bariera ochronna) i sami niewiele umieją, szerząc złą energię.
Odpowiedz
#27

Moze byc .... dopiero odczytałam, ze poranna pytała o spotkanie wiec powodem faktycznie moze byc nawał zajec ale i szukanie dystanu, chec pozostania w pozycji obronnej.
Odpowiedz
#28

Położenie prawidłowe:Determinacja. Chęć pokonania przeszkód. Gotowość do walki. Świadomość czekających kłopotów. Rozwój wypadków, w którym się uczestniczy. Konflikt. Sukces w sporcie. Praca fizyczna. Wysiłek. Chęć przebicia się. Pokonywanie trudności.

Karta Odwrócona:Opieszałość. Konsternacja. Zakłopotanie i nie pewność. Zawstydzienie. Problem nie do rozwiązania. Brak przygotowania do walki. Zniechęcenie .
Odpowiedz
#29

A co kiedy 7 buław wypada na kontakt? Odezwie się czy nie? Uśmiech
Odpowiedz
#30

Tak, myślę że będzie kontakt.
Odpowiedz
#31

Często postrzegam tę kartę jako oznakę postawy asertywnej u kogoś. Pokazuje człowieka czujnego, który "nie da sobie w kaszę dmuchać", broni swoich granic, strzeże swojej przestrzeni. To raczej defensywa, ale taka bardzo przytomna. I jest w tym także gotowość do ataku, gdyby nieprzyjaciel (rywal) podszedł zbyt blisko i chciał zagarnąć kawałek nie swojego terytorium.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości