Czy Tarot to wyrocznia? Czy złą wróżbę da się zmienić?
#67

Do dziewczyn wróbitek : własnie jak to jest z tymi emocjami..... Bezradny Zastanawiam się teraz jakiego przykładu uzyć, by być dobrze zrozumianym. Weżmy np sytuacje Oczko , że chcemy z kims zwyczajnie się zobaczyć. Bardzo tego pragniemy. Pytamy wróżkę, czy tego kogoś spotkamy . Ta odpowiada nam, że tak. Do czego zmierzam.... czy karty mogą nam ukazywać nasze pragnienia? Czy odpowiedz wrożki jest prawdą? Oklaski pytam bo sama mam kilka marzeń . Boję się jednak że jeśli spytam kart - te dadzą mi odpowiedz pozytywną. W rzeczy samej nigdy się to nie spełni..... Wnerw Jakie jest wasze zdanie na ten temat
Wracając do wróżb:
Wiele osob twierdzi, że karty nie są wyznacznikiem, że sami możemy zmienić los. Słyszałam nawet kiedyś wypowiedz jednej znanej wróżki która stwierdzil a: To że karty mowią, że czegos nie będzie to nie należy im wierzyć. To my zmieniamy los. Dziewczyny ? Wnerw
Odpowiedz
#68

Tak, my zmieniamy los.
Zobacz co napisałaś:
Magdalena77 napisał(a):(...) pytam bo sama mam kilka marzeń . Boję się jednak że jeśli spytam kart - te dadzą mi odpowiedz pozytywną. W rzeczy samej nigdy się to nie spełni..... (...)
Marzenie - pozytywne karty - brak spełnienia
To Twój tok rozumowania.
A powinno być:
Marzenie - działanie ku jego spełnieniu - spełnienie
Pozytywne karty mogą być w tym momencie tylko dodatkowym impulsem do działania, zachętą, podporą w chwilach, kiedy jest pod górkę.
Nic się nie zadzieje bez Twego udziału, działania...
Odpowiedz
#69

Znam taka osobę , która nie działała tylko marzyła , marzyła przez pół wieku i udało się . W końcu sie doczekała . Marzenie tej osoby się spełniło. Widać z tego , że można i tak . Oczko

Piszesz , ze masz kilka marzeń. Katijo juz o tym wspomniała , ale dopisze do tego parę słów. Uważam za wielka głupotę jest chodzenie do wróżki i zadawać jej pytania typu Czy w tym wypadku (czy moje marzenie się spełni.) . Wielokrotnie pisaliśmy na forum, ze pytanie czy jest pytaniem zamkniętym . Mamy tu dwie możliwości Tak lub Nie i dla mnie to jest zgadywanka , a nie czytanie kart . Po co iść do wróżki wystarczy wyciągnąć zapałki , czy rzucić jak to pisał Zibko monetę i po sprawię i kasa zostanie w kieszeni. Rotfl Jeśli masz marzenia to idź do wróżki i spytaj co mogę zrobić , by moje marzenia się spełniły , albo spytaj dlaczego moje marzenia nie mogą się spełnić. Może karty pokarzą, w czym tkwi błąd, albo pokarzą w jakim kierunku masz pójść , by Twoje marzenie się spełniło. Uśmiech
Odpowiedz
#70

karty moga pokazac Twoje nastawienie - np. karat Gwiazda nadzieje, a karta 9 mieczy ngatywne mysli w tym kierunku
niezaleznie od tego moze Ci doradzic, co mozes zrobic by iniknac czegos lub by sprobowac cos doprowadzic do celu - pokaze przeszkody, punkty oparcia, co sprzyja
mzoe tez pokazac jakie sa szanse z obecnego punktu, w ktory sie znajdujesz na spelnienie przy takich warunkach, jakie w tej chwili zapewniasz (np. Twoje podejscie do sprawy, Twoje nawyki, etc.)
Odpowiedz
#71

Kati- ja nie siedzę z założonymi rękami ...dzialam. Uśmiech
Miriam nigdy nie zadawałam wróżce pytań ,, czy moje marzenie ie spełni''
Odpowiedz
#72

Co do tej wróżby (nadal mam ją w głowie) wróżka na moje pytanie czy siostra weźmie rozwód, powiedziała że go nie weźmie, a siostra jest właśnie miesiąc po rozwodzie, czy to znaczy, że to co wywróżyła mi ta wróżka nie było prawdą?
Odpowiedz
#73

wrożba podpowiada takie czy inne dzialanie, a to jak wykorzysta ta osoba tę podpowiedź..to juz co innego...
Najlepiej też pytać o swoje sprawy, a nie o sprawy, tak jak w tym przypadku siostry...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#74

hm.. nie wiem... ale byłam u wróżki pół roku temu, a ja nadal boję się sama chodzić, nie mówię o nocy... już koło godziny 19, za moim domem mam przystanek i jak jestem zmuszona sama wracać, gdy jest ciemniej biegnę do domu (muszę obiec swój ogródek) lub gdy jestem u koleżanki to ona mnie odprowadza, mimo że mieszka 150m ode mnie....
Odpowiedz
#75

Pozwij ją, znaczy się tę idiotkę, 'wróżkę' u której byłaś Uśmiech

Może nie poczujesz się z tego powodu lepiej, ale zdobędziesz kwotę niezbędną do uzyskania profesjonalnej pomocy paramedycznej (inaczej: będziesz mogła skorzystać z porady dobrej klasy psychoterapeuty).
Odpowiedz
#76

Witajcie. Mnie natomiast nurtuje pytanie: jeśli w wyniku otrzymania wróżby dowiedziałam się np. że mąż mnie zdradzi z sąsiadką. Ja wiedząc o tym wcześniej namawiam męża na przeprowadzkę do innego miasta(na co on się zgadza) I teraz zasadnicze pytanie:czy udało mi się zmienić przyszłość?mąż mnie nie zdradzi? czy też zdradzi z sąsiadką w nowym miejscu? Jak to jest,czy moim działaniem sobie pomogłam czy wręcz zaszkodziłam?
Odpowiedz
#77

Sąsiadki są wszędzie UśmiechNo chyba ze sie przeprowadzicie na bezludna wyspę Oczko
Odpowiedz
#78

Uważam ze jeżeli bardziej zaufasz mężowi i dasz mu odczuć ze jest dla Ciebie bardzo ważny do zdrady nie dojdzie.Nie ma sensu się zamartwiać i myśleć o zdradzie męża,lepszym rozwiązaniem jest milo spędzać wspólnie czas.
Odpowiedz
#79

Dziękuję Lilu, staram się myśleć pozytywnie, choć nie powiem;posiany "robak" gryzie
P.S Czy ma ktoś wolną bezludną wyspę do wynajęcia ? Uśmiech)
Odpowiedz
#80

Dobrze melba ze myślisz pozytywnie bo to polowa sukcesu.Powiem Ci ze kilkanaście lat temu wróżka przepowiedziała mi ze zostanę wdowa , wyobraź sobie moja minę,a do tego miałam trzy male córki,bo teraz to już pannice.Jestem mężatka od 21 lata i mam nadzieje ze bedzie jeszcze drugie 21 Oczko Oczywiście wdowa miałam zostać w młodym wieku i sama wychować dzieci.Potraktuj swoja wróżbę z przymrużeniem oka Oczko
Odpowiedz
#81

A może trzeba po Myślic dla czego chce zdradzić ?
melba napisał(a):Jak to jest,czy moim działaniem sobie pomogłam czy wręcz zaszkodziłam?
biedzie tak jak ma być Oczko
Odpowiedz
#82

Alex ,bardzo ci dziękuję i już ci odpisuje:banalna proza życia On za granicą zarabia na chleb ,ja w polsce i tak już 4 lata.No i nie zgadzam się że będzie tak jak ma być :sąd sądem a sprawiedliwość musi być po mojej stronie Oczko
Odpowiedz
#83

Lilu nawet nie wyobrażam sobie jak ja bym zareagowała na takie "wieści" chyba bym wpadła w depresję.Życzę Ci z całego serducha 2x 21lat udanego życia Buziak
Odpowiedz
#84

Zdecydowanie nie przywiązuj się do takiej wróżby. To paranoja jakaś, programowanie. A myśli kształtują rzeczywistość...
Odpowiedz
#85

Dzięki dziewczyny za słowa pociechy, balsam dla mojej duszy Buźki
Odpowiedz
#86

Oto jak możesz zmienić przyszłość.
Jeśli pamiętasz jakie to były karty, które rzekomo mówiły o przyszłej zdradzie to bardzo by się tu przydały. Ich brak nie zatrzyma nas jednak. Swoje przekonanie o skuteczności tego "rytuału" zakładamy opierając się na fakcie, że skoro karty tarota tak dobrze i wprost przekazały przyszłość, a konkretnie to co rzekomo może zrobić Twój mąż, to możliwe jest również działanie odwrotne, czyli spowodowanie kartami, aby tego nie zrobił. Może lepiej spowodować, aby zrobił coś innego, odwrócić jego zainteresowanie na Ciebie, czy coś innego. Wystarczy do tego poprzestawiać karty, aby ich przekaz odmienił się. Potrzebna jest do tego własna silna wola i wyobraźnia. To wizja tej zmienionej rzeczywistości, wzmocniona niezłamaną wiarą, przekonaniem jakby przyszłość była już faktem wysyła odpowiednie fale, które wracają materializując się jako zmieniona rzeczywistość. Tak to w pewnym uproszczeniu wygląda. Uśmiech
Odpowiedz
#87

Oj, już ja się postaram zwrócić mu uwagę na mnie Nerwus To oczywiście żart, bardzo dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#88

Uważaj! Oczko Tego na żarty lepiej nie robić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości