Wahadełko
#1

Na poczatek powiem ze nie wiem gdzie to napisac wiec jak cos prosze o przeniesienie watku. Wiec tak od jakiegos czasu chce kupic wahadelko ale nie wiem czy sie oplaca, czy sie sprawdza ... Jakie jest najlepsze i ile czasu zajmie nauka? Jesli ktos mial doczynienia to prosze niech mi pomoze Uśmiech jak to jest z jego sprawdzalnoscia . . .
Odpowiedz
#2

nie jest to moje ulubione narzedzie pracy Oczko
karty bardziej do mnie przemawiaja, jestem wzrokowcem
nie korzystam z niego zbyt czesto, efekty raz sa, raz nie ma
zatem - ode mnie tylko garsc informacji

kupujac wahadelko na poczatek wybierz Karnak lub Izizs, nie za lekkie - tak, zebys je troszke czula w dloni
moze byc mosiezne, o wahadelkach poszukaj np. w sklepie Ciszaka, Ciszak produkuje i sprzedaje wahadelka, ma dobra marke
mozesz (wlasciwie : powinnas Uśmiech) je oczyscic przed 1-szym uzyciem
a takze (zazwyczaj) oczyszcza sie po kazdy uzyciu, niektore wahadelka sa podobno samooczyszczajace sie (Karnak, o ile sie nie myle)
nie kupuj Ozyrysa - ma piekny ksztalt, ale ostre, silne promieniowanie
-nie wszystkie wahadelka sa dla poczatkujacych z racji promieniowania, jakie emituja

na poczatku pracy z wahadelkiem trzeba dobrac jego dlugosc 9sznureczka) i zrobic w tym miejscu wezelek
umow sie z wahadelkiem , ktore obroty/ruchy sa na "tak", ktore na "nie"
poczytaj troszke -np. Powell'a
do pracy z wahadelkiem jest cale mnostwo tablic, do znalezienia w literaturze i internecie
Odpowiedz
#3

Mam nadzieje ze znajde odpowiednie wahadelko dla siebie i jesli sie naucze to w nie dlugim (lub dlugimOczko ) czasie dolacze do was i bede mogla sprawdzic swoje umiejetnosci Uśmiech
Jutro wezme sie za szukanie informacjí na ten tematUśmiech dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#4

Ja bym radził najpierw jednak nie kupowac czegoś drogiego (markowego) bo może się okazać wahadełko tylko gadżetem. Mi nie przypadło do gustu wcale Dobani Próbowałem, ale nie wyszło. Nie odradzam, wielu osobom świetnie służy, tylko ci mówię żeby nie kupować czegoś drogiego, co może nie podejść, a najlepiej to samemu zrobić whadełko do wypróbowania tych zdolności.

Wolę karty tarota Uśmiech
Odpowiedz
#5

Eremit, a co sobie kupiles (jakie wahadelko i z czego) ?
nie wszystkie sa drogie...

PS nie kazdemu wychodzi z wahadelkiem, ale sprobowac mozna
Odpowiedz
#6

To było dawno temu (ze 20 lat) sam zrobiłem wahadełko. Tyle pamiętam, że było z mosiądzu, jakaś część z zegara czy cos takiego Uśmiech
Odpowiedz
#7

marika napisał(a):Na poczatek powiem ze nie wiem gdzie to napisac wiec jak cos prosze o przeniesienie watku. Wiec tak od jakiegos czasu chce kupic wahadelko ale nie wiem czy sie oplaca, czy sie sprawdza ... Jakie jest najlepsze i ile czasu zajmie nauka? Jesli ktos mial doczynienia to prosze niech mi pomoze Uśmiech jak to jest z jego sprawdzalnoscia . . .

Na polsim rynku dostepna jest ksiazka R.Webster "Magia Wahadelka dla poczatkujacych". Doskonala ksiazka, w ktorej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Goraco ja polecam.

Z wahadelkiem pracuje od ponad roku i moim zdaniem jest doskonalym uzupelnieniem kart Tarota.

Uwazam, ze nalezy pozwolic, by wahadelko "wybralo" Ciebie. Moim pierwszym bylo wahadelko z ametystu [Krystyna opisala ten kamien niedawno]. Teraz pracuje z lapis lazuli.
Powodzenia w pracy z wahadelkiem.
Odpowiedz
#8

Czytalam ze mozna zrobic takie wahadelko í ja zrobilam zobacze jak mi bedzie szlo.
Odpowiedz
#9

Kup sobie wahadło Izis (to z pierwszego obrazka). Jest najbardziej uniwersalne i najbezpieczniejsze (nie emituje negatywnych energii), można nim i czegoś szukać i przeprowadzać drobne bioenergoterapie. Broń Boże Ozyrys, bo można sobie krzywdę zrobić.
Odpowiedz
#10

Dostałam dziś swojego ponoć Izys. Zamówiłam go dość dawno temu, przyszedł dopiero dzisiaj i jest dość dziwny. Ma 5 ogniw (zamiast 4 lub 6ciu) i nie wygląda tak jak na zdjęciu w ogłoszeniu. Powiedzcie mi moi drodzy, czy nie zrobię sobie krzywdy tym wahadełkiem? Tyle się naczytałam, żeby uważać, że aż cała trzęsę się ze strachu. Nie czuję się za pewnie. Szukałam wszędzie informacji na temat takiego wahadła, ale nie znalazłam nic......... Nie będę go odsyłać, bo mi się to zwyczajnie nie opłaci i myślę, że o to chodziło sprzedawcy..
Odpowiedz
#11

A co to za pracownia wyprodukowała to wahadło? Najlepiej jest kupować wahadła z Pracowni "Baj". Tam od lat pracują ludzie, którzy mają "czucie" w rękach i byle czego nie wypuszczają. To Twoje nie wygląda groźnie, ale też energię ma trochę inną niż klasyczny Izis (a może to jest kwestia, że prezentujesz je na fioletowym tle). W każdym razie klasycznego Izisa nikt nie powinien się bać, bo ono jest absolutnie niegroźne. Może pobaw się tym swoim zadając mu kilka neutralnych pytań - np. na samym początku ustalając jak Ci będzie odpowiadało na "tak", a jak na "nie" i poobserwuj jak się będziesz czuła. Jeśli dobrze, to OK. Natomiast przy wszelkich objawach typu utrata energii, apatia, depresja, osłabienie, nieuzasadniony smutek itp. - reklamuj albo kup nowe w innym sklepie. Kwiatek
Odpowiedz
#12

skorzystam, że sami specjaliści tutaj
może podpowiecie

a co z wahadełkami z kamienia
kilka lat temu dostałam na urodziny od przyjaciółki ... i leży
nawet nie wiem co to za kamień ( zielony i ciężki podobny bardziej do marmurku jakiegoś ... normalnie nie wiem co to jest )
no ale leży i ... leży ... aż mi go troche szkoda

więc może ktoś mi powie coś o przewadze tych wahadeł, które przedstawiacie nad takimi z kamieniami

będę wdzięczna za jakieś info Kwiatek
Odpowiedz
#13

Z tego, co pamiętam, to w wahadle najważniejsza jest energia kształtu. Izis jest najbezpieczniejszy, bo emituje energię koloru białego - zawsze korzystną dla wszystkich (ludzi, bo podobno koty nie przepadają Kotek ). Wszystkie inne wahadła emitują energie innych kolorów, co może być niezbyt dobre przy dłuższym stosowaniu - przesadne naładowanie dowolnie innym kolorem niż biały będzie powodowało kiepskie samopoczucie. Najgorszy jest Ozyrys, gdyż emituje tzw. zieleń ujemną (najniebezpieczniejszy kolor dla człowieka, np. cieki wodne mają taki) i wahadło to może być stosowane wyłącznie przez fachowców do prób wyleczenia jakiś specyficznych chorób, np. nowotworów.

Dlatego ważnym jest zwrócić uwagę, gdzie wyprodukowane jest wahadło. Stare sprawdzone pracownie mają bardzo precyzyjnie opracowane proporcje co do kształtu i ich przedmioty emitują dokładnie taką energię, jaką mają emitować, a nie inną.

Materiały raczej nie grają roli, choć tu na pewno należy uwzględnić energię tego zielonego kamienia i mieć na uwadze, że używając wahadła cały czas nim się ładujesz. Dlatego z kamieni raczej stosuje się kryształ górski, który jest neutralny (kolor biały). Generalnie jeżeli chodzi o materiały, to wszystko zależy od tego, do czego chcemy wahadła używać. Jeśli do szukania cieków wodnych w polu - to lepsze będzie duże wahadło wykonane z jakiegoś stopu metalu niż drewniane, bo nie będzie się majtać na wietrze. Do zastosowań domowych mogą być małe wahadełka drewniane czy z innego ozdobnego materiału.
Odpowiedz
#14

Mam wahadełko właśnie z kamieniem szlachetnym - kryształ górski. Takie wahadełka szybciej się brudzą, ale są o wiele czulsze od innych materiałów (trzeba uważać na niechciane wpływy), można je dopasować do znaku zodiaku. No i jest to forma pracy z siłami przyrody, z kamieniami, które wedle wierzeń mają własną inteligencję. Preferuję ten typ wahadełek Język

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz
#15

Niby odpowiada dobrze, ale czuję się przy nim jakoś dziwnie, kręci mi się w głowie i nastrój mi się pogarsza. Postanowiłam je sprzedać. Nie wiem kto wyprodukował, zamówiłam, bo w ogłoszeniu było wszystko ok, zdjęcie prawidłowe i w ogóle... ale już zamówiłam z od pana Baja tym razem drewniany (bukowy). Mam nadzieję, że tamto uda mi się sprzedać bo jak nie to je gdzieś w lesie zakopię Ok

Dziękuję za odpowiedź Buziak
Odpowiedz
#16

dziękuję serdecznie za wyczerpujące odpowiedzi Kwiatek Kwiatek Kwiatek

jeszcze tylko muszę się dowiedzieć co to za zielony kamień ? Myśli

może to ten od Maryli Rodowicz z piosenki Muza

dzięki jeszcze raz Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#17

Kasia -zielonym kamieniem moze byc amazonit... o nim pierwszym pomyślałam-na Twoje pytanie
tu popatrz-taki sam? <!-- m --><a class="postlink" href="http://osiem.com.pl/wahadlo-amazonit-p-3761.html">http://osiem.com.pl/wahadlo-amazonit-p-3761.html</a><!-- m -->

no nawet istnieje takie prawdopodobieństwo,że odgadniemy co to był ten kamień zielony Maryli Rotfl Rotfl

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#18

Witajcie,
Czy wahadełko pokazuje daty , czy bardziej ogólnie miesiace ? Jak to działa ?

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz
#19

A ja zrobiłam sobie sama z mojej starej obrączki (srebrnej, nie ślubnej). I póki co, nie zawiodłam się jeszcze na nim Uśmiech
Odpowiedz
#20

Witam wszystkich,
 
pracuje z wahadełkiem od kilku tygodni, moje wahadło umieszczam nad szklanką wody ( wypełnioną do połowy) 
Podobno przepływ energii jest wtedy większy. Nie do końca jestem pewna czy to jest dobra metoda. Kochani w jaki sposób Wy używacie wahadełko ?
Odpowiedz
#21

Witam serdecznie 
Obecnie jestem posiadaczką wahadełka z kryształu górskiego. 
Chciałam zakupić wahadełko 9cm Renove, ale żadnych opinii na temat jego nie widzę na internecie. 
Ciekawa jestem czy samo się oczyszcza, czy jest bezpieczne, jakimś światłem pracuje?
Ogólnie po tym wahadełku kryształowym, dziwnie się czuję, czy on coś łapie, czy może być niebezpieczne, jakieś podczepy itp? 
Wahadełko miało by służyć do oczyszczania, energetyzowania. 

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22

Dziękuję, właśnie o Renove szukam i nie ma opinii, o Izis to tak, bo to popularne wahadełko. Ciekawa jestem jak się sprawuje, jeśli ktoś go używa...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości