Nauka kart klasycznych
#67

slawek_88 napisał(a):ciekawe... bo ja uczyłem się własnie na odwrót, iż krzyże to problemy zaś piki to wyjazdy (mówię w dużym skrócie)

Oprócz tego do pytań stosuję układy takie jak w tarocie i się też sprawdzają;D


witajcie, mój pierwszy post na tym forum Uśmiech

dla mnie podobnie jak do kolegii - piki podróżują i mówią o urzędzie. Zgadzam się z interpretacją, że IV rząd mówi o problemach urzędowych (nawet związanych z podróżą) ale one nie są az takie duże o czym świadczy 9 trefl. Te problemy się rozwiązą przy pomocy kobiety - dama karo - kobiety z rodziny.
Czemu się rozwiążą - widać po kolorze kart jakie konczy dany rząd - na początku jest źle, ewidentnie odczuje to osoba w swojej głowie ale finał jest czerwony i na dodatek w formie ASA KIER.

pozdrawiam, A.
Odpowiedz
#68

Witaj Aragorn Uśmiech
Widzisz, ilu stawiających karty, tyle znaczeń...
Może napisz w powitalnym, od kiedy pracujesz z klasycznymi...
Odpowiedz
#69

witam was wszystkich z miłą chęcią się przyłącze bo mnie też interesują karty klasyczne i coś tam próbuję stawiać na razie na sobie się uczę Uśmiech
Odpowiedz
#70

Super że coraz więcej osób jest chętnych na naukę klasycznychUśmiech
może jakieś ćwiczenia?
mam propozycję, niech ktoś zada pytanie o jakąś sprawę , której rozwiązania oczekuje w niezbyt odległej przyszłości (żeby można było szybko zweryfikować) a wszyscy chętni rozłożą karty i napiszą jak rozwiązanie danego problemu pokazują mu karty
jeśli ktoś chce, może podać wybrane karty, czy rozkład jaki zastosował, ale biorąc pod uwagę fakt,że rożnie każdy interpretuje, może wystarczy podać samą interpretację

Angels fall first...
Odpowiedz
#71

ja też się przyłączę do ćwiczeń jak takie rusząUśmiech
Odpowiedz
#72

i ja sie zapisuje na cwiczenia, karty klasyczne byly moimi pierwszysmi kartami z ktorymi zaczelam swoja droge, efekty rewelacyjne, do tego stopnia ze pewnego dnia zaczelam sie ich bac, mysle ze do wszystkiego trzeba dojrzec, teraz co prawda czesciej uzywam kart Tarota, jednak wracam do klasycznych i mam ich kilka talii, zatem takie cwiczenia beda dla mnie sprawdzianem mnie samej, jestem chetna Uśmiech
Odpowiedz
#73

Sporo chętnych do praktycznej nauki już jest ale nie ma chętnego na zadanie ćwiczebnego pytania, więc może ja zacznę:
czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?
każdy chętny niech rozłoży karty i napisze, weryfikacja do ok 2 tygodni
Uśmiech

Angels fall first...
Odpowiedz
#74

solfern napisał(a):Sporo chętnych do praktycznej nauki już jest ale nie ma chętnego na zadanie ćwiczebnego pytania, więc może ja zacznę:
czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?
każdy chętny niech rozłoży karty i napisze, weryfikacja do ok 2 tygodni
Uśmiech

to tak, w/g mnie dostaniesz urlop od szefow, jest karta spelnienia marzen i romanyczny wyjazd ale nie daleki, tutaj beda tez wydatki finansowe i niepokoj czy wystarczy, dosyc duzo osob wokol ciebie, nie martw sie jednak bo ostaetecznie widze straty zrekompensowane, czyli wydasz ale i przybedzie jakas kaska...

ufff ciekawa jestem wyniku, nie sprawdzam kartami tarota, wiec oczekuje na weryfikacje Uśmiech
Odpowiedz
#75

Słuchajcie ! skoro to jest nauka poprzez ćwiczenia to czy nie powinniście mówić jakie karty wyszły ? i obok ich znaczenia..? Tak tylko pytam... też jestem ciekawa. Tarot, którym wróże najcześciej, ma klasyczne oznakowania kolorów(żywiołów)trefle, piki itd... ale znaczenia się pewnie nie pokrywają bo jest w nim 78 kart, jak w tarocie + 2 karty ONA/ON.
Odpowiedz
#76

rudalila napisał(a):Słuchajcie ! skoro to jest nauka poprzez ćwiczenia to czy nie powinniście mówić jakie karty wyszły ? i obok ich znaczenia..? Tak tylko pytam... też jestem ciekawa. Tarot, którym wróże najcześciej ma klasyczne oznakowania kolorów(żywiołów) ale znaczenia się pewnie nie pokrywają bo jest w nim 78 kart, jak w tarocie + 2 karty ONA/ON.

wiesz ruda, masz racje, i tez tak pomyslalam ze moglam chociaz sobie napisac jakie karty wyszly tzn ulozenie, a tak to teraz nie wiem, ja robie rozklad klasyczny 8x3 i nie sposob zpamietac... no to byl blad...
ale teraz juz po wszystkim, nie odtworze rozkladu z pamieci...

a zapytam ruda, to piki to co jest w tarocie?

i puchary to co jest w klasycznych?
Odpowiedz
#77

Kurrrde...to trochę dużo żeby tu wpisywać...ale zapewne są jakieś najważniejsze , na które zwracasz uwage i które się najbardziej liczą , nie wiem czy dobrze gadam, ale jeśli tak to możesz tylko o tych napomknąć następnym razem. Co ty na to ?
Odpowiedz
#78

rudalila napisał(a):Kurrrde...to trochę dużo żeby tu wpisywać...ale zapewne są jakieś najważniejsze , na które zwracasz uwage i które się najbardziej liczą , nie wiem czy dobrze gadam, ale jeśli tak to możesz tylko o tych napomknąć następnym razem. Co ty na to ?

no nie ma (przynajmniej ja nie wiem) kart najwazniejszych, odczytuje sie rozklad, wiesz ja kiedys bylam guru z kart klasycznych, pozniej zaczelam sie ich bac i wogole zrezygnowalam z wrozenia, ale jak widac powrocilam, tyle ze do tarota, jest bardziej delikatny Oczko

hmmm no nie powiem tez z klasycznych robie takie rozklady na dane pytanie, wtedy wyciagam do piramidki, ale to tez jest iles kart, tak na jedna karte to nie wiem czy mozna z klasycznymi, nigdy tak nie robilam...
Odpowiedz
#79

Znaczy się,że ty wszystkie karty odczytujesz każdą jedną po kolei ? czy jakoś je grupujesz ?
Odpowiedz
#80

rudalila napisał(a):Znaczy się,że ty wszystkie karty odczytujesz każdą jedną po kolei ? czy jakoś je grupujesz ?

kazdej karty ogladam znaczenie, pozniej odczytuje laczac w grupy,
najpierw od lewej do prawej, pozniej czworeczki lewa prawa i pod spodem lewa prawa i na ukos i pionowo
karty klasyczne sa bardzo bezposrednie, moze dlatego ze jest ich mniej, i nie ocieplaja, mowia ze tak powiem "wala prosto z mostu" bez skrupolow
Odpowiedz
#81

solfern napisał(a):Sporo chętnych do praktycznej nauki już jest ale nie ma chętnego na zadanie ćwiczebnego pytania, więc może ja zacznę:
czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?
każdy chętny niech rozłoży karty i napisze, weryfikacja do ok 2 tygodni
Uśmiech

Hej
Ja wyciągnełam 3 karty na pytanie czy dostaniesz ten urlop

Dama pik, 10 kier krol pik

Myślę, że tak Uśmiech jak najbardziejUśmiech
Odpowiedz
#82

solfern napisał(a):Sporo chętnych do praktycznej nauki już jest ale nie ma chętnego na zadanie ćwiczebnego pytania, więc może ja zacznę:
czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?
każdy chętny niech rozłoży karty i napisze, weryfikacja do ok 2 tygodni
Uśmiech
A mi w kartach ,,efekt końcowy" wyszło, że nici z tego urlopu... W dodatku pojawiły się karty sporych nerwów, kłopotów z kasą i (nie wiem, czy na pewno to dobrze odczytałam) coś na kształt: Ty zastanawiasz się, czy czasem nie zakończyć współpracy...
Mam nadzieję, że kompletnie nie trafiłam.
Odpowiedz
#83

kiedys wspieralam ciocie, ktora moja ciocia nie byla. z pocodzenia wegierka, od pradziada stawiali karty klasyczne.
coz on awyprawiala z nimi...

rozlozyla podstawowy schemat 3x8 i na pierwszy rzut: anka, twoj m bedzie dzwonil, ale to tak jakby zaraz... nie skonczyla mowic, a telefon dzwonil i wiadomo kto Oczko

widzialam i rozumialam jej karty, ona je czytala na wiele sposobow...
ten klasyczny rozklad czytala od kazdej strony i wszelkie karty,ktore byly w scislym kontakcie z karta,ktora nas interesowala.
znaczenie mialo tez,w ktora strone patrzyla 'postac' co bylo jako takim rozgranicznikiem problemow, bo kazda karta z druga sie u niej zazebiala do momentu wlasnie 'odwrocenia', choc i tu tez czesto jedno milao wplyw na drugie.

na krzyz, 4kami czytala etc.
jej trafnosc wynosilaniemalze 100%. bardzo rzadko, ale to bardzo rzadko sie pomylila.

sporo pamietam z tych ukladow i nieraz sama sobie wylozylam... sama dla siebie.
chetnie doksztalce sie z Wami Uśmiech
Odpowiedz
#84

Witam,
solfern napisał(a):czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?

dostałem tydzień urlopu od przyszłego poniedziałkuUśmiech


Suna napisał(a):to tak, w/g mnie dostaniesz urlop od szefow, jest karta spelnienia marzen i romanyczny wyjazd ale nie daleki, tutaj beda tez wydatki finansowe i niepokoj czy wystarczy, dosyc duzo osob wokol ciebie, nie martw sie jednak bo ostaetecznie widze straty zrekompensowane, czyli wydasz ale i przybedzie jakas kaska...

jeśli coś z tego co napisałaś się wydarzy też dam znaćUśmiech


mam jeszcze pytanie odnośnie pewnego układu, niedawno robiłem rozkład 3x8 i wyszły mi 3 asy obok siebie w układzie:
as pik(o) as trefl(o)
as kier

nie wiem jak można to odczytać, i nie pamiętam sąsiednich kart

Angels fall first...
Odpowiedz
#85

O to super

Dziękuje ze daleś info odnośnie urlopu.
Ciesze się ze moje karty sie sprawdziłyUśmiech

Udanego urlopu.
Odpowiedz
#86

solfern napisał(a):Witam,
solfern napisał(a):czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?

dostałem tydzień urlopu od przyszłego poniedziałkuUśmiech


Suna napisał(a):to tak, w/g mnie dostaniesz urlop od szefow, jest karta spelnienia marzen i romanyczny wyjazd ale nie daleki, tutaj beda tez wydatki finansowe i niepokoj czy wystarczy, dosyc duzo osob wokol ciebie, nie martw sie jednak bo ostaetecznie widze straty zrekompensowane, czyli wydasz ale i przybedzie jakas kaska...

jeśli coś z tego co napisałaś się wydarzy też dam znaćUśmiech


mam jeszcze pytanie odnośnie pewnego układu, niedawno robiłem rozkład 3x8 i wyszły mi 3 asy obok siebie w układzie:
as pik(o) as trefl(o)
as kier

nie wiem jak można to odczytać, i nie pamiętam sąsiednich kart


no wiesz, co do tego ukladu to wlasciwie ciekawa jestem jakie byly karty otaczajace... to nie tarot, ze ma konkretne znaczenie ale hmm ogolnie powiedzialabym szpital, i to szpital dla mezczyzny, jednak moze to byc ktos nie z rodziny, badz z rodziny ale z kim kontakt masz daaaaleki, moze to byc tez dla osoby z pracy, moze byc pracodawcy, szefa, badz starszego kolege,
no z kartami klasycznymi to wlasnie tak jest ze (przynajmniej dla mnie) one nei maja okreslonego znaczenia ale lubia rozmawiac, dlatego wazny jest caly rozklad Uśmiech
Odpowiedz
#87

solfern napisał(a):Witam,
solfern napisał(a):czy moi szefowie zgodzą się na tygodniowy urlop dla mnie pod koniec października/ początek listopada ?

dostałem tydzień urlopu od przyszłego poniedziałkuUśmiech

No to ze mnie wróżka jak z koziej... Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#88

Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Czy w listopadzie pani X uda się zajść w ciążę?
Teraz- 9 pik i Król pik.
Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo.
Najbliższa przyszłość- 10 kier i 10 trefl.
Rezultat- Król karo i Walet kier.
Są przeszkody i to spore, znam tę kobietę, wiem, ze bez lekarza się nie obejdzie. No ale ten rezultat to naprawdę optymistyczny wyszedł...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości