Tłumacz języków obcych - która karta pokaże ten zawód?
#1

Ktora z kart mowi o zawodzie tlumacza jezykow obcych czy Król Mieczy - poslugiwanie sie slowem staje sie narzedziem pracy, czy tez IX Mieczy?

jak Wam sie sprawdzaja te karty?
Moze ktos z praktyki wywnioskowal, ze zupelnie inna karta ?

dziekuje za podzielenie sie doswiadczeniem
Odpowiedz
#2

z mojego doswiadczenia ( jako ze jezyki obce to moje hobby)

Juz sam I Mag pokazywal mi tlumacza;

rowniez kombinacje kart : I Mag + XI Moc + XXI Swiat

edit. XI Moc +XXI Swiat - jezyki obce
Odpowiedz
#3

Dzieki Rani. Milo byloby poczytac doswiadczenia innych tarocistow.
Odpowiedz
#4

MAg+Moc to w ogole ktos, kto ma ''wladze nad slowem'' czyli talent do mowienia pisania, + Swiat jako zagranica, to moze byc poliglota, tlumacz.
Odpowiedz
#5

Dodałabym jeszce 8 buław, jako szybkie wiadomości, i Asa mieczy - łatwość wysławiania się ?
Odpowiedz
#6

dla mnie prócz tego co wymieniła Rani, będzie to jeszcze Głupiec z wielkich arkan, z małych o takim zawodzie może mówić: 2 buławy i 6 mieczy (najlepiej w połączeniu z którymś wielkim arkanem: Głupiec, Mag, Świat).
Odpowiedz
#7

Sam MAG to latwosc wyslawiania sie, jesli ktos ma Maga na 4 pozycji w portrecie moze miec problem z wyslawianiem sie, mowieniem( moze nie umiec sie wyslowic, taki milczek lub na odwrot, zagadywac na smierc.)
Odpowiedz
#8

Również tak w kontekście j.obcych to 8 mieczy może mówić o osobie mówiącej w obcym języku - nie wskaże konkretnie tłumacza, ale pokaże że na tle porozumiewania się jest jakieś "ale", też oznaczać może po prostu jakąś wadę wymowy przy konkretnych kartach...
Odpowiedz
#9

Mnie pokazuje karta 3 mieczy, Świat XXI - jako zagranica i osoba znająca języki obce, czasem 8 mieczy Uśmiech
Odpowiedz
#10

U mnie Mag + Świat
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości