Wątek zamknięty

Piramida Życia - jak obliczyć
#45

ukłony dla Numerolożek...
podziwiam Waszą wiedzę... niby z matmy byłam dobra ale... nic mi te cyferki nie mówią... liczenie = czarna magia Oczko
#46

Osobiście nie używam programów komputerowych, faktycznie wygląda to skomplikowanie na pierwszy rzut okaUśmiech kwestia przyzwyczajenia.
Obliczenia piramidy rozpoczynamy od wyznaczenia trzech cykli (czyli na tym komputerowym wydruku czwarta linijka od góry.
Czyli przestawiamy de facto dzień z miesiącem urodzenia, rok urodzenia zostaje na trzeciej pozycji.
To co powyżej cyklów (pierwsze trzy rządki) to są "białe szczyty" (inaczej Dekoracje czy Spełnienia, czy przez niektóre programy nazywane PZ = Punktami Zwrotnymi). Jak obliczyć Spełnienia - Kumczo wyjaśniła w pierwszym poście - to sumy odpowiednik cyklów lub spełnień. Natomiast to co poniżej rzędu cykli (rząd piąty i szósty na wykresie) to Wyzwania życiowe (czarne szczyty, dwa WW = Wyzwania Wtórne i jedno WG= Wyzwanie Główne), i biorą się one z odejmowania odpowiednich cyklów od siebie. Przy czym zawsze odejmujemy mniejszą liczbę od większej, nie ma wyzwań ujemnych, są zera.
#47

Wczoraj przeglądając ten wątek trafiłam na ten temat i bardzo mnie zaintrygował. Zrobiłam sobie taką komputerową piramidkę, nie wiem na ile procent jest ona poprawna, ale czytając interpretację trochę to mi naświetliło moje życie i główne problemy, z którymi się borykam. Coś pcha mnie w pogłębianie wiedzy o samoświadomości, psychologii, naturze i innych tego typu kwestiach związanych z ludzkim pierwiastkiem i wiecie co ? Moja intuicja, która we wcześniejszych czasach była stłamszona, reaktywowała Rotfl Więc zaczynam się budzić powoli.... ale to dopiero początek Uśmiech
#48

Dzień dobry,
czy wątek już całkiem wygasł? Jest może ktoś kto pomoże z interpretacją?
#49

Ten watek  jest zamknięty...tylko do poczytania...
Osoba prosząca o pomoc w interpretacji pisze swój watek...
Zobacz jak robią to inni...
Jest sporo podpowiedzi...skoro Cie to interesuje, proszę poczytać i spróbować samej zinterpretować...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości