Zodiakalne pary
#1

to ja dam podobne pyatnie Pani Bliźniak 8 i Pan Panna 5
Odpowiedz
#2

ja jestem panią bliźniak i 4 z numerologii, i moje uklady z Panami Rakami zawsze byly rewelacyjne - dogrywaliśmy się rewelacyjnie na plaszczyźnie uczuciowej/romansowej i w przyjaźni.
Odpowiedz
#3

a co sadzicie o zwiazku ryby (numerologiczna 5/23) i wagi (numerologiczna 22)?
Odpowiedz
#4

droga Gosiu, ja slyszalam ze znaki wodne jak ryby dobrze pasuja z znakami wodnymi jak rak, wodnik. Ja jestem zodiakalna ryba i szczerze mowiac wiekszosc moich najblizszych przyjaciol z ktorymi super sie dogaduje jest tez spod znakow wodnych. Ale przeciez moga byc wyjatki, moja siostra jest rakiem a poprostu sie niecierpimy Uśmiech !
Odpowiedz
#5

Wodnik, wbrew nazwie, nie jest znakiem wodnym, tylko powietrznym Uśmiech
A jeśli chodzi o zodiakalne pary, to Koza ze Strzelcem, to porażka, ale Pani RaK z Panem Koziorożcem - super ( moi rodzice)
MUśmiech
Odpowiedz
#6

A Wodnik (3) - Wodnik (8) ?
Odpowiedz
#7

Do Barana ani Byk ani Ryby ani Koziorożec nie pasują, a ja byłam w takich związkach i dobrze mi się układało. Wiadomo, że zawsze są jakieś nieporozumienia. W związku trzeba się dotrzeć, ustalić wspólne priorytety oraz cele na życie. Trzeba też umieć iść na kompromis i nie byc samolubnym. Nie wolno nikogo zamykać w "złotej klatce".
Odpowiedz
#8

mondeo napisał(a):to ja dam podobne pyatnie Pani Bliźniak 8 i Pan Panna 5
ogólnie - bliźniak bierze a panna daje
Odpowiedz
#9

A Waga ? Z kim jej bedzie najlepiej ?
Odpowiedz
#10

na pewno z wagą. Facet waga jest inny niż kobieta waga i pasują do siebie. Przeważnie Oczko
Odpowiedz
#11

Oj nie wiem.. Mój ojciec jest Wagą, a to bardzo wredny, narcystyczny i egoistyczny typ ! Z daleka od takich panów Wag Dobani
Odpowiedz
#12

każdy znak ma dwie strony, wiadomo.
Odpowiedz
#13

Ja znam przypadki par waga z lwem, panna z panną, byk z strzelcem, ryby ze skorpionem, ryby z rakiem, panna z lwem, panna z wodnikiem. W żadnym przypadku rozwodów nie było. Wiadomo, że zawsze są zgrzyty, bo pochodzimy z różnych domów, mamy inne zasady wpojone i inne charaktery. Ważne to dużo ze sobą rozmawiać i umieć iść na kompromis, chwalić partnera oraz ustalić własne zasadyRotfl
Odpowiedz
#14

co sądzicie o Baranie i strzelcu? pozabijają się czy nie? ;d
Odpowiedz
#15

Sądzę, że może im się udać, jestem baranem i byłam ze strzelcem. Życzę powodzeniaUśmiech
Odpowiedz
#16

Libra22 napisał(a):
mondeo napisał(a):to ja dam podobne pyatnie Pani Bliźniak 8 i Pan Panna 5
ogólnie - bliźniak bierze a panna daje


Moje doswiadczenia z panem panna- bierze, bierze, bierze nie dajac nic w zamian Beczy
Odpowiedz
#17

Doria napisał(a):A Waga ? Z kim jej bedzie najlepiej ?


Moim zdaniem ze Strzelcem.
Odpowiedz
#18

a raczek 3 ze skorpionem 5 ? Jak widzicie ?? Jak dotąd hardcore....moje zmienne humory i jego agresja.....ale paradoksalnie zyć bez siebie nam bardzo trudno....- Co do facetów wag mój tata był wagą moja mama rakiem oj wrzało ale przezyli razem ponad 30 lat. Oboije numerologiczne 9. Tata uwielbiał gdy się go chwaliło ale ciche dni to była masakra w domu....
Odpowiedz
#19

Ja nawiążę do związku bliźniak - rak Uśmiech
To jest dobre na krótki metraż, to znaczy nie chcę generalizować, piszę to pół żartem, ale...metodyczność raka w związku nie pasuje do bliźniaka, chyba, że naprawdę mają wspólne cele. Później zaczyna się różnica lifestyle'u.
Odpowiedz
#20

Kobieta Strzelec z jakim znakiem będzie najlepiej współgrać?
Odpowiedz
#21

Strzelce dobrze dogaduja sie z innymi znakami ognistymi czyli Lwem i Baranem, a nie zabardzo ze znakami ktore sa w sekstylu do nich czyli z Koziorozcem i Skorpionem, dobrze z Wodnikami, Waga, Bliznietami. To tak ogolnie ale wszystko zalezy od polozenia Twoich planet zwlaszcza Wenus i Marsa do planet partnera.
Pomylilam sie Głupek Strzelec jest w sekstylu do Wagi i Wodnika a nie Skorpiona i Koziorozca.
Odpowiedz
#22

Z moich obserwacji wynika, że Strzelec + Byk to też zły układ
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości