Zodiakalne pary
#89

Nie wiem jak to jest z tymi znakami ?? jestem ryba (1numerologiczna) i już prawie rok w bardzo udanym związku z waga (2). Mój najlepszy związek, a ponoć te znaki do siebie nie pasują Język. Wcześniej spotykałam się z blizniakiem (4) i bylam w dłuższych związkach z bykami (3) i (1), baranem (2) i to nie było udane. Skorpiony, raki i inne ryby kompletnie mi się nie podobają pomimo, że ten sam żywioł... Mam za to najlepszych kolegów raków i skorpionow. Nie wiem dlaczego tak to jest. I lubię jeszcze koziorożce, najlepsi ludzie bez względu na płeć ??
Odpowiedz
#90

Nie ma co generalizować, podobno Koziorozec z Baranem to złe połączenie, a nieprawda. Większe nieporozumienia następują gdy Pan jest Koziorozcem a Pani Baranem, w odwrotnym przypadku jest już dużo lepiej. Uważam ze aby dobrze przeanalizować związek trzeba wziąć pod uwagę wszystko- cała piramidę numerologiczna. A nie tak uogólnione aspekty jak Droga życia czy znak zodiaku. Przykładów jest pełno - byk bykowi nierówny Uśmiech pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz
#91

Makpejker, my tu tak sobie ogólnie piszemy jaki znak ze znakiem ma po drodze... nie są to jakieś głębsze analizy... wiadomo, każda osoba jest inna i nawet w obrębie danego znaku zodiaku są spore różnice, od różnych rzeczy to zależy - ale jednak często pewne cechy się powtarzają, dlatego można sobie takie teoretyczne porównania dwóch osób robić i zastanawiać się czy jest większa czy mniejsza szansa na udany związek.  Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#92

Moje doświadczenia to znak zodiaku Strzelec i Zodiak Rak dobrze do siebie pasują!
Spór jest jednak stosunkowo często, ponieważ rak jest bardzo szybko obrażony. (Moje doświadczenia)
 Natomiast oba znaki zodiaku pogodzą się bardzo szybko i kochają się nawzajem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości