Zodiakalne pary
#45

Na upartego pasują wszystkie i z każdym się dogadać idzie, a jak widzisz chiński?? Ja jestem Bawolica z tego co pamiętam Ty też, z jakim Ci po drodze???
Odpowiedz
#46

Nie Bronko, ja jestem Szczurzyca. Oczko
Niestety nie znam się na horoskopie chińskim, wiem tylko jaki mam znak i nic więcej... Zawstydzony

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#47

Nie próbowałam z panem Bliźniakiem... ale teraz mam do czynienie z panem Rybką Rotfl
Bronka napisał(a):
Aggata napisał(a):Pani Koziorozec i pan Strzelec totalna porazka !!! Koziorozec potrzebuje stabilizacji ale z panem Strzelcem bylo to niemozliwe...przynajmniej u mnie....

Znak znakowi nierówny ale ...Koziorożec i Bliźniak próbowałaś? szczerze to bardziej to mnie przemawia chiński Oczko
Odpowiedz
#48

Ja jestem Panna mój mąż Baran ,jesteśmy razem 18 lat są oste kłótnie i zgoda Buźki
Odpowiedz
#49

Po roku mogę stwierdzić że Bliźniak pasuje do Wodnika, ale Wodnik będzie miał cechy przywódcy i to on będzie górą :p
Odpowiedz
#50

Czesc wszystkim.
Interesuje mnie jak wygladaja wasze doswiadczenia mesko damskie z roznymi znakami zodiaku ?
Mysle ze to moze byc ciekawy temat do rozwiniecia.
Np ja jestem skorpionem i z doswiadczenia juz wiem , zeby zupelnie unikac wodnikow i bliznieta !
Moj niby najlepszy znak partnerski ryba to moj byly partner i musze powiedziec , ze nie wierze ani troche w to co pisali o nas w astrologii. Aczkolwiek faktycznie dobrze sie dogadywalismy , ale nie wiem kto mogl pomyslec , ze rozmyta ryba bez opini i zdania jest w stanie byc rowna skorpionowi ha ha

a jak wasze doswiadczenia ??Uśmiech
Odpowiedz
#51

Kamo, kazda para jest w stanie ze soba przezyc. Sa oczywiscie latwiejsze konfiguracje, jesli Slonca sa ze soba w trygodnie, ale przy innych ukladach nie zawsze jest to super istotne. Ty masz swoje personalne doswiadczenia wynikajace prawdopodobnie ze swojego kosmogramu i ustawienia w ich planet, ale nie sa one doswiadczniem kazdego skorpiona. Musialabys kosmogram zamiescic aby to wytlumaczyc Uśmiech

Ja jestem Waga i zaulwazylam, ze mam najlepsze uklady ze znakami ziemskimi, co teoretyczne nie jest pisane Wadze. Byki, Koziorozce i Panny, sa od zawsze w moim otoczniu i trwaja przez lata. Takze i najlepsze jakosciowo zwiazki partnerskie tworze ze znakiem Byka. Mysle, ze u mnie akurt wynika to z tego, ze zywiol ziemski jest u mnie dosyc slabo obstawiony. Te znaki po prostu znakomicie mnie uzupelniaja, daja mi stabilizacje. Za to IC ( wiec moje korzenie) sa ustawione w Byku moze dlatego czuje z nimi wiez. Slabe obstawienie zywiolu wody i DESC w Raku jednak nie wplywa tak samo na relacje ze znakami Wodnymi, zupelnie nadajemy na innych falach. Wiec przy wyborze partnera dziala mocniej dla mnie dom 4 i IC a nie 7my i DSC.

Za to nigdy nie bylam zainteresowana ani nie utrzymalam dlugiej budujacej znajomosci ze znakami Wagi czy Blizniat, ktore teoretycznie powinny ze mna wspolgrrac. Lwy, Barany i Wodniki sa dla mnie dobrymi przyjaciolmi, ale nie wchodzilabym z nimi w zwiazek, jeden z Lwem skonczyl sie niezbyt dobrze, tylko dlatego ze wyszlismy poza przyjazn.
Odpowiedz
#52

Jako Wodnik zawsze najlepiej dogadywałam się z Bliźniakami i Strzelcami. Większość koleżanek mam spod tych znaków. W rodzinie same Rybki i Lwy. Z konieczności musimy nadawać na tych samych falach. Co ciekawe w niektórych kwestiach ciężko mi się dogadać z drugim Wodnikiem. Jedyny znak z którym nie umiem rozmawiać to Skorpion. Może trafiłam na takie specyficzne okazy spod tego znaku.
We mnie zakochiwały się Ryby, ja spoglądałam kiedyś przychylnym okiem na Bliźniaka Zawstydzony Związek wieloletni tworzę z Rybą. Na poziomie emocji to bardzo dobry wybór. Mój partner jest bardzo troskliwy i empatyczny. Mijamy się czasami jeśli chodzi o spojrzenie na pewne sprawy, ale umiemy się dogadać.
Odpowiedz
#53

Co do wodnika i skorpiona to sie zgodze. Wodniki mnie doprowadzaja delikatnie mowiac do szalu. Strzelec to byl dla mnie super facet ale nie ja dla niego wiec widocznie nie zawsze dziala to q obie strony Oczko
Odpowiedz
#54

Mogę się wypowiedzieć wg własnego doświadczenia. Większość mężczyzn z którymi się spotykalam była spod znaku Skorpiona. Ja jestem Rakiem wiec znak wodny ciągnie do znaku wodnego. Mimo, ze skorpiony to trudni ludzie ale dogadywalismy się super.
Za to Rak z Rakiem... masakra :/ :/
Odpowiedz
#55

tak ja zauwazylam ze jest roznica miedzy damsko meskim polaczeniem i damsko damskim. ja sie z kobietami rakami dogaduje ale z mezczyznami juz nie bardzo Uśmiech Osobiscie kobiety bliznieta dzialaja mi niesamowicie na nerwy , ale z facetami mam silna chemie aczkolwiek krotkotrwalaUśmiech
Teraz poluje na jakiegos barana Oczko
Odpowiedz
#56

Kama napisał(a):Teraz poluje na jakiegos barana Oczko

Nie będzie trudno. Baranow po ulicach chodzi pełno Rotfl
Odpowiedz
#57

Hahahha wiesz o co mi chodzi. A co do baranow to uwierzcie mi takich swirow jakich ja poznaje ostatnio nic nie przebije !
Odpowiedz
#58

Jak widzicie kobietę Lwa w związkach? Kto byłby dla niej najodpowiedniejszy?
Odpowiedz
#59

miranda05 napisał(a):Jak widzicie kobietę Lwa w związkach? Kto byłby dla niej najodpowiedniejszy?

Znak zodiaku aż tak nie determinuje charakteru. Liczy się jeszcze numerologia. Jeśli mężczyzna przysłoni nam cały świat jesteśmy głuche na głos rozsądku a co dopiero na cechy znaku zodiaku czy wibrację numerologiczną. Gdyby była recepta na szczęśliwy związek...Obawiam się, ze najlepiej delikwenta sprawdzić w praniu. Poddać go paru próbom i ocenić jak zachowuje się w ekstremalnych sytuacjach. Nie zakochiwać się na zabój, dopóki nie sprawdzimy z kim mamy do czynienia.
Warto spytać o opinię kogoś z boku, gdy nam szumi w głowie nie widzimy całości obrazu. Wielokrotnie widziałam w kartach dziwne miłosne sytuacje. Czasami uczymy się na błędach ale nie zawsze. Dotyczy to także mężczyzn, ale oni w większości mniej cierpią z powodu złych wyborów.
Miranda05 idź za głosem serca i kieruj się swoją intuicją. Ciesz się z bycia razem.. nie trać jednak na tyle głowy by nie móc realnie ocenić jego wad i zalet.
Odpowiedz
#60

Niesamowite jak czasami dostajemy znaki i sygnały Uśmiech Napisałam ten post z czystej ciekawości, nigdy nie kierowałam się znakiem zodiaku w wyborze partnera. Natknęłam się na ten wątek i pomyślałam "ciekawe jakie znaki najlepiej do mnie pasują według horoskopu".
A jednak odpowiedziałaś mi w taki sposób, który bardzo odnosi się do mojej obecnej sytuacji mimo że zupełnie o tym nie wspomniałam.
Zaczęłam spotykać się z pewnym mężczyzną, bardzo dobrze spędza mi się z nim czas, bardzo mi się podoba. Jednak dowiedziałam się kilku niefajnych rzeczy na jego temat,o tym jak traktuje kobiety. Postanowiłam jednak dać temu szansę i samej lepiej go poznać i to ocenić. Mimo deklaracji z jego strony zainteresowania mną w zachowaniu wyłapuję takie rzecz, które potwierdzają moje przypuszczenia, że zwyczajnie "mnie urabia" że tak nieładnie to określę Uśmiech Oczywiście mam świadomość tego, że może być tak, iż wyłapuję te sygnały które potwierdzają moje przekonania i obawy z nim związane i na nich się skupiam. Jednak to w jaki sposób mi odpisałaś, poruszając te kwestie o których najwięcej teraz myślę w odniesieniu do tej relacji to chyba jakiś znak Oczko
Odpowiedz
#61

Uśmiech drugi raz trafiam na faceta spod znaku byka. Jeden znak a każdy z nich jest inny. Mój znak to lew. Czy są jakiekolwiek szanse aby się udało? Czy lepiej dać sobie spokój? Oczko
Odpowiedz
#62

betii33 napisał(a):Ja jestem Panna mój mąż Baran ,jesteśmy razem 18 lat są oste kłótnie i zgoda Buźki
znak sloneczy to nie wszystko na 100% uzupelniacie sie ksiezycami moja kolezanka koziorozec jej facet strzelec i ktos zapyta jak sie dogaduja? a no dogaduja on ksiezyc w koziorozcu ona ksiezyc w lwie i wszystko jasne Rotfl
Odpowiedz
#63

Jestem koziorozcem i jeśli mogę tak napisać to pociągają mnie aktywne znaki takie jak: bliźnięta, skorpion, baran.. nigdy nic z tego nie wyszło choć była fascynacja..Teraz jestem z Panna i mam "święty spokój" Uśmiech
Odpowiedz
#64

Zależy jak rozumiesz ten świety spokój... a nie jest nudno??

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#65

anna_nie_karenina napisał(a):Jestem koziorozcem i jeśli mogę tak napisać to pociągają mnie aktywne znaki takie jak: bliźnięta, skorpion, baran.. nigdy nic z tego nie wyszło choć była fascynacja..Teraz jestem z Panna i mam "święty spokój" Uśmiech

Moje "doświadczenia" ze znakami zodiaku:

Baran - roztrzepany, wiecznie się gdzieś śpieszy
Byk - rzeczowy materialista
Bliźnięta - cwaniak i bawidamek
Rak - nie lubię raków bo są podstępne, zwłaszcza kobiety!
Lew - wyniosły styl bycia
Panna - spokojna, aż do przesady "moralna"
Waga - imprezowiczka
Skorpion - fascynujący, zadufany w sobie cynik
Strzelec - dla mnie nijaki
Koziorożec - inteligentny, zawsze rozpoznam go w tłumieUśmiech
Wodnik - pokrewna dusza Koziorożca
Ryby - marzyciele
Odpowiedz
#66

Krystyna napisał(a):Zależy jak rozumiesz ten świety spokój... a nie jest nudno??
Od miłości prawie zawsze oczekujemy nie wiadomo czego... fajerwerków każdego dnia, o każdej porze potem uczymy się, że dzień powszedni w związkach to życie po prostu.
Czasem jest nam trochę nudno, czasem nawet smutno, to nie świadczy źle o związku. bo kochamy i jesteśmy kochani, bo mamy bliską osobę, bo czasem jest górka a czasem dołek..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości