Zodiakalne pary
#67

Nie polecam polaczenia bliznieta(8) i ryby (4) - MASAKRA!!!
Straszna rozbieznosc oczekiwan i celow zyciowych.
Wieczne pretensje i nieporozumienia.
Jednym slowem koszmar...
Odpowiedz
#68

Angells196 napisał(a):Po roku mogę stwierdzić że Bliźniak pasuje do Wodnika, ale Wodnik będzie miał cechy przywódcy i to on będzie górą :p


Blizniak i wodnik to bardzo dobrana para.
Moze dlatego ze zywiol ten sam.
Odpowiedz
#69

Olenaa napisał(a):Nie polecam polaczenia bliznieta(8) i ryby (4) - MASAKRA!!!
Straszna rozbieznosc oczekiwan i celow zyciowych.
Wieczne pretensje i nieporozumienia.
Jednym slowem koszmar...
No powietrze z wodą zwykle nie pasuje. Ale prawda jest taka, że patrzymy tu tylko na znaki słoneczne, a głębsza interpretacja objęłaby horoskopy natalne czyli układ planet w poszczególnych domach w chwili narodzin. To bardzo ciekawe na ile na wybór partnera może wpływać np znak księżycowy czy ascendent. Ważny jest na pewno dom 7 i jego wierzchołek, a także planeta zajmują ów wierzchołek - ponoć może coś powiedzieć o odpowiednim partnerze.
Odpowiedz
#70

To bardzo ciekawe co piszesz.
Znalazłam w necie taka strone na której mozna to wyliczyc (te domy itp.) wiec przy nastepnym partnerze zaczne od sprawdzenia tego Oczko
Odpowiedz
#71

Tak myślę, że jest wiele stron na których można uzyskać tzw kosmogram. Co prawda interpretacja astrologiczna dwóch kosmogramów to już zadanie dla astrologa Uśmiech
Odpowiedz
#72

Faktycznie połączenie bliźniąt i ryb nie jest zbyt udane Uśmiech zupełnie inne spojrzenie na rzeczywistość, inne cele, zupełnie dwa różne światy.
Ale myślę, patrząc ze swojego doświadczenia, iż w relacjach międzyludzkich ważniejsza od znaku zodiaku jest nasza numerologiczna droga życia. Jeśli numerologiczna wibracja naszego związku jest zgodna to i związek jest udany Uśmiech
Odpowiedz
#73

A co sądzicie o połączenie numerologicznych 8 i 3?
Odpowiedz
#74

Olenaa napisał(a):A co sądzicie o połączenie numerologicznych 8 i 3?
mam bliskich znajomych: ona lew 8 a on baran 3
tak dziwnego związku to ze świecą szukać. kłócą się często i wybuchowo ale są ze sobą już 11 lat i daliby się pokroić za siebie nawzajem Uśmiech
Odpowiedz
#75

Moze dlatego jeszcze sa ze sobą bo sa spod tego samego zywiołu??
Odpowiedz
#76

Istotne jest, aby przyjzec sie na uklady nie tylko Slonca. Dajmy na to dla kobiet czesto istotniejsze sie okazuje polaczenie Ksiezyca, i dobre uklady z planetami w kosmogramie partnera. Po prostu u nas kobiet emocje maja wieksze znaczenie, niz u mezczyzn, ale to oczywiscie jest tez generalizowanie sprawy w jakims stopniu. Najpierw nalezy zrozumiec jeden horoskop, potem drugi, a dopiero potem zabierac sie za okreslanie dopasowania, a to nie jest wcale takie latwe Uśmiech

Nie polecam tez odrzucac kogos, milosc jest w stanie wyrownac wiele, horoskop sluzy zrozumieniu jak funkcjonuje partner i tym samym jak Wasze relacje beda wygladac, gdzie beda one latwe, a gdzie nie. Czasami takie zwiazki, w ktorych konflity sa widoczne sa trwale, problemy i ich pokonywanie zblizaja do siebie partnerow i przypominaja im ile sa dla siebie warci.
Odpowiedz
#77

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i zauważam, że bardzo ciężko jest określić to czy dane osoby będą do siebie pasowały, tylko i wyłącznie na podstawie znaków zodiaku. Jestem zodiakalną wodniczką, a najdłuższy, bo kilkuletni związek tworzyłam również z wodnikiem. Z perspektywy czasu, wiem, że był dla mnie za spokojny i zbyt przewidywalny, ale nie mogę tego samego powiedzieć o innych wodnikach, które znam. Polecam wsłuchać się w serduszko, odnaleźć takie cechy charakteru w człowieku, który może być przyszłym partnerem na życie,które spowodują, że nie będziemy się ani nudzić, ani męczyć, a zalety przesłonią wady. Nikt bowiem nie jest idealny. Pytanie jest takie - czego oczekujemy od drugiego człowieka? Wtedy w określaniu cech charakteru może być pomocna właśnie astrologia.
Odpowiedz
#78

Ciekawość mnie zżera.. 
Ona baranica, numerologia 8. On wodnik i mistrzowska 22.
Proszę o interpretację.
Odpowiedz
#79

Ja, Jako Strzelczyni mogę potwierdzić, że z Koziorożcem nigdy mi nie po drodze Uśmiech
Odpowiedz
#80

O zodiaklanach parach wiem sporo z obserwacji. Moje wnioski:
Panu Wadze podoba sie Pani Byk
Skorpionowi pani Strzelec i Rak
strzelcowia- Panna, Blizniaczka i Ryba
Koziorozcowi - lwica i wodniczka
Wodnikowi -panna
Baranowi-Baranica , Lwica i nawet Wodniczka
Bykowi - Koziorozka
Blizniakowi- Byczka i Koziozrozka
Rakowi - Raczka
Lew - Strzelec ,waga
Pannie - Ryba


Jesli chodzi o Panie to
Pani strzelec podoba sie Baran
Koziorozce -Ryba
Rybie - Skorpion
Lwicy - Byk
Baranicy - Byk
Wodniczce - Blizniak
Raczce - Lew


Pisze o tym kto Najbardziej sie podoba ,czyli takie Top. Oczywiscie inny znaki tez ,ale te sa te naj Oczko
Odpowiedz
#81

Troche generalizujac to uwazam, ze najwazniejsze sa zgodne aspekty planetarne miedzy planetami osobistymi w synastrii, czyli trygon (jesli planety sa w tym samym zywiole)/ew.sekstyl np. trygon wenus, trygon ksiezyca jednej osoby do slonca drugiej, trygon ksiezycow czy marsow. Koniukcje czyli jesli planety przebywaja kolo siebie, zwykle w tym samym znaku mimo, ze sa aspektami silniejeszymi czesto nie wystrzymuja prob narzucanych przez tranzyty ciezkich planet. Osobiscie uwazam, ze koniunkcje sa bardziej problematyczne i troche przereklamowane – szczegolne slawetna koniukcja marsa /wenus czy ksiezyca/slonca, ktore rzekomo maja swiadczyc, ze osoby „pasuja do sibie jak dwie polowki jablka” nijak sie maja do rzeczywistosci.
Pomiedzy osobami majacymi swoje slonca w tymch samych zywiolach wystepuje oczywiscie przyciaganie, ale bardziej na zasadzie przyjazni – do stworzenia dobrze funkckonujacego zwazku potrzeba oczywiscie duzo wiecej niz same polozenie slonc, dlatego takie generalizowanie, jakie znaki sa dla nas wskazane na poziomie zwiazku nie za bardzo zdaje egzamin.
Odpowiedz
#82

Wodnik i Skorpion to zderzenie dwóch silnych indywidualności, a o kompromis raczej tu trudno. Wodnik jest zbyt nieodpowiedzialny i beztroski dla Skorpiona. A jednocześnie nie stać go na uniesienia i żarliwość jakich oczekuje Skorpion, co jest dla Skorpiona poważną przeszkodą w budowaniu udanego związku. Obydwa znaki w zupełnie inny sposób patrzą na świat i inaczej realizują swoje pasje. Trzeba wiele pracy i wzajemnych ustępstw żeby się dogadać i spróbować być razem.

Tu niestety musze sie zgodzic..w tej parze potrzebny jest kompromis.. Uśmiech
Odpowiedz
#83

z  doświadczenia to mam ciężko z koziorożcami   Rotfl
Odpowiedz
#84

Ja strzelec ,on baran... Jest szansa na szczęśliwy związek? Hejka
Odpowiedz
#85

(11-03-2018, 22:11)intenso napisał(a):  z  doświadczenia to mam ciężko z koziorożcami   Rotfl

A jaki Ty masz znak zodiaku?
Pytam, bo ja Koziorożec Myśli
Odpowiedz
#86

(11-03-2018, 22:31)AgaSmith napisał(a):  Ja strzelec ,on baran... Jest szansa na szczęśliwy związek? Hejka

Znaki zodiaku piszemy dużymi literami.

Moim zdaniem szansa jest, oba znaki są dość ekspansywne i otwarte, to w końcu ogień. Natomiast z doświadczenia wiem, że Baran ma na Strzelca takie działanie wyhamowujące. Strzelec jest entuzjastyczny, ekstrawertyczny, wielokierunkowy, zmienny, ciekawy świata. Żyć z Baranem pod jednym dachem może jak najbardziej, zwłaszcza że oba znaki należą zazwyczaj do dość tolerancyjnych dla słabości drugiej osoby i na ogół głośno mówią o swoich oczekiwaniach... a i nuda takiemu związkowi też nie grozi. Oczko
Ale z czasem Strzelcowi może zacząć przeszkadzać pewne ograniczenie Barana: jeśli Baran czegoś chce, to musi to mieć, bez względu na to czy to się innym podoba czy nie - i bywa że dąży do tego nawet niezbyt uczciwymi czy przyjemnymi metodami, nie oglądając się na opinię innych i na to czy przy okazji nie wyrządza krzywdy innym. Może to razić Strzelca, który nade wszystko ceni sobie uczciwość, moralność i sprawiedliwość, oraz prostolinijność w postępowaniu.

Z całą pewnością Baran nie da się zepchnąć z miejsca na którym stoi, pilnuje tego co zdobył i osiągnął... z kolei Strzelec to uosobienie fantazji - więc jeśli coś mu przestaje odpowiadać, czuje że "to już nie to" - nie jest dla niego problemem zrezygnować i poszukać sobie coś innego, nowego. 

Strzelec lubi oddychać pełną piersią, brać z życia pełną garścią i śmiać się z całego serca, jest na ogół bardzo kolorowy, i takich też ludzi wybiera na swoich towarzyszy. Strzelec musi być do kogoś przekonany na 100% i ufać mu na 100% - inaczej albo ochładza znajomość, żyje "obok" ale już nie "z", albo nawet odchodzi. Natomiast Barany to na ogół ludzie którzy nie zmieniają swoich przekonań i sposobu życia - jeśli spotkasz znajomego Barana nawet po wielu latach, to nie zobaczysz większych różnic w tym jak żyje, kim są jego znajomi, jakie są jego priorytety, zainteresowania i czym się zajmuje teraz... z kolei u Strzelca mogło w życiu zajść już tyle zmian, że nie zdąży Ci wszystkiego opowiedzieć. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#87

Co do małych liter ,które napisałam... na swoje usprawiedliwienie mam to,że piszę dosyć szybko. To co przychodzi mi do głowy,bez namysłu większego piszę i stąd ta nieuwaga i małe litery.. Jednak wiem jak należy pisać;p A jeżeli chodzi o to co napisałaś.. Jest tu 100% prawdy, tak właśnie jest ... Ja Strzelec jestem taka,że nawet mogłabym z czasem spotkać kogoś innego i byłabym szczęsliwa,jeżeli chodzi jednak o mojego narzeczonego Barana ,który traktuje mnie jak wybrankę swojego życia ,Ogólnie jestem bardziej roztrzepana ,ale to już swoją drogą Rotfl Pozdrawiam Cieplutko  Buźki
Odpowiedz
#88

(11-03-2018, 22:47)Anja napisał(a):  
(11-03-2018, 22:11)intenso napisał(a):  z  doświadczenia to mam ciężko z koziorożcami   Rotfl

A jaki Ty masz znak zodiaku?
Pytam, bo ja Koziorożec Myśli

Lew, ciężko jak się spojrzy w "kółko"   Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości