Wątek zamknięty

Karty Lenormand
#23

Nie korzystam z Wielkiej Talii Astromitologicznej, ale jeżeli ktoś rozkłada małą talię (36 kart) i szuka bratniej duszy, to się nieśmiało zgłaszam.
#24

Peciak napisał(a):eżeli ktoś rozkłada małą talię (36 kart) i szuka bratniej duszy, to się nieśmiało zgłaszam.

Witaj bratnia duszo Uśmiech
#25

Witaj Katarynko!
To co - ruszamy z Lenormandami po bratersku wespół w zespół? Hura
#26

Peciak napisał(a):To co - ruszamy z Lenormandami po bratersku wespół w zespół?

Ruszamy :happy-partydance: :happy-partydance:
#27

Ja bede wam kibicowac dziewczyny, ale jak bede miala chwilke czasu i natchnienie to cos tez skrobne. Ok Kłótnia
#28

Bosko Rudalila Hura
#29

Przyłączam się do entuzjastycznego okrzyku Katarynki. Nawet w tej chwili mogłabym zapytać "kto chętny żeby mu postawić karty Lenormand", ale powstrzymuje mnie temat przewodni tego Forum, czyli Tarot.
Nie wiem, czy rozkłady z kart Lenormand będą tu mile widziane, zwłaszcza przez nasz szacowny Zarząd Myśli
#30

Peciak ... nadawaj dziewczyno nadawaj .... kolejkę będziesz miała ... gwarancja!

ja mogę być pierwsza z pytaniem: czy i kiedy uda mi się zmienić pracę? Kwiatek
połąmania nóg! Ok
#31

Kasha, a chciałabyś podesłać jakies dane na PW? chociaż dzień i miesiąc plus imię?....
#32

Peciak ale nie musisz się spieszyć ... i po nocy kart rozrzucać .... poczekam ... spoko Luzik
#33

Peciak napisał(a):... Nawet w tej chwili mogłabym zapytać "kto chętny żeby mu postawić karty Lenormand", ale powstrzymuje mnie temat przewodni tego Forum, czyli Tarot.
Nie wiem, czy rozkłady z kart Lenormand będą tu mile widziane, zwłaszcza przez nasz szacowny Zarząd Myśli

Ja mam ogromny sentyment do Lenormand. Zakladaj gabinet na wrozby kartami Lenormand, Peciak. Juz jedna klientka sie zglosila. Zobaczysz jak ci sie szybko kolejka zrobi. Oklaski
#34

a ja mam kilka talii Lenormand i Cygańskich ... i za rok może będę jechac na dwie ręce ... albo 2 talie Ok
#35

KASHA TO NA CO AZ TAK DŁUGO CZEKAĆ,PRÓBUJ Buźki
#36

A mnie z Cyganami ani z Kipperami jakoś się zaprzyjaźnić nie udało.
I gdzie mi tam do otwierania Gabinetów.... najpierw rozłożę, a później życie zweryfikuje
#37

Dokladnie w takiej kolejnosci, Peciak. Najpierw trzeba rozlozyc karty zeby potem mozna bylo zweryfikowac. Smialo !

Kasha...no wlasnie ! a ty co tak sie ociagasz ? kolekcjonerko ! do roboty !
#38

W ciągu dnia wyciągnę karty i wklepię interpretację tutaj w tym wątku.
Dziękuję za możliwość treningu i doświadczeń na żywych organizmach Kwiatek
#39

no ja po długiej przerwie musiałam zobaczyć czy karty będą do mnie znów gadać ...
więc ... skoro gadają ... to i do tych też w końcu dotrę Kwiatek
#40

Oklaski Oklaski to do dzieła Katarzyna Kwiatek
#41

ale pierwsze na tapetę teraz miały iść anielskie Kwiatek
#42

Kasha40 napisał(a):i za rok może będę jechac na dwie ręce

Za rok?! Kasha, na co czekać, kuj żelazo póki gorące i rozrzucaj!
#43

Ja sie tez przylaczam do Lenormandow a takze do kart Kipper
#44

.
Kasha40
Rozkład Etteilli na pracę

W ciągu ostatniego miesiąca (14,18,30) poczułaś się zawiedziona, oszukana przez kogoś na kogo do tej pory mogłaś liczyć, ale chęć zmiany pracy powstała wcześniej (5,31,10) ze względu na wyczerpanie się Twojej energii.
W ciągu najbliżeszgo miesiąca (36,32,25) powinnaś odczuć psychiczną ulgę, przestaniesz się zadręczać myślami o pracy. Jeżeli już rozpoczęłaś potajemne romowy o pracę (26,33,12), jeżeli zaczęłaś rozsyłać swoje CV, to w ciągu ok.2 miesięcy powinnaś tę pracę zmienić (2,35,27); przy czym może też chodzić o zmianę stanowiska, lub wynagrodzenia bez zmiany pracodawcy. Ale potrzeba Twojego zaangażowania i przede wszystkim zdecydowania w tej kwestii (że w ogóle chcesz coś zmienić i jesteś gotowa na te zmiany)). Jeżeli do tej pory nie zaczęłaś niczego robić, sprawa może się przeciągnąć w czasie do 6-9 miesięcy.

Kasha, w miarę możliwości zweryfikuj moje karty, czy to co napisałam w ogóle ma ręce i nogi. Dziękuję.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości