Wątek zamknięty

Karty Lenormand
#45

.
Lila

Rozkład podkowy - ogólnie w ciągu 3 miesiący

Zdrowie (32,10,31) - zamartwianie się, wahania nastroju, popadanie w dołki psychiczne może doprowadzić do nagłego spadku energii, "wyczerpania akumulatorów".
Uczucia (5,22,6) - do tej pory stabilny układ może stanąć przed koniecznością wyboru, dokonania decyzji, co spowoduje przejściowe problemy i zmartwienia.
Finanse (16,15,28) - liczne, bardzo obfite, zwłaszcza u Pana z którym jesteś najbliżej związana emocjonalnie.
Praca/szkoła (27,36,2) - spodziewaj się ważnego pisma, po którym odczujesz radość, szczęście.
Rodzina (7,19,23) - choroba (może być z pobytem w szpitalu) u matki lub starszej kobiety z rodziny.
Przestroga (25,35,14) - uważaj na kradzież w miejscu pracy; jakiś fałsz przy podpisywaniu papierów (być może nowa umowa o pracę, aneks do umowy).
Nieprzewidziane (21,13,3) - mała blokada, przeszkoda w trakcie wyjazdu.

Lila - prośba jak do Kashy, czyli w miarę możliwości zweryfikuj moje karty. Dziękuję.
#46

Peciak, czy mozesz wrzucic ten rozklad Etteilli do rozdzialu :"Rozklady kart" ? Dzieki w imieniu swoim i dobrotarotowiczow.
#47

Zdrowie-raczej dobre bez dołków psychicznych
Uczucia-okaże się
Finanse-bardzo dobre,ale nie u pana.
Praca-niczego się nie spodziewam
Rodzina-zobaczymy
Przestroga-nie podpisuje żadnej umowy,pracuje sama dla siebie
Nieprzewidziane-wyjazd na 100%muszę lecieć po córkę,także żeby się waliło paliło nic mnie nie powstrzyma.

Mimo wszystko bardzo dziękuje.Uśmiech
#48

Peciak napisał(a):.
Kasha40
Rozkład Etteilli na pracę

W ciągu ostatniego miesiąca (14,18,30) poczułaś się zawiedziona, oszukana przez kogoś na kogo do tej pory mogłaś liczyć, ale chęć zmiany pracy powstała wcześniej (5,31,10) ze względu na wyczerpanie się Twojej energii.
W ciągu najbliżeszgo miesiąca (36,32,25) powinnaś odczuć psychiczną ulgę, przestaniesz się zadręczać myślami o pracy. Jeżeli już rozpoczęłaś potajemne romowy o pracę (26,33,12), jeżeli zaczęłaś rozsyłać swoje CV, to w ciągu ok.2 miesięcy powinnaś tę pracę zmienić (2,35,27); przy czym może też chodzić o zmianę stanowiska, lub wynagrodzenia bez zmiany pracodawcy. Ale potrzeba Twojego zaangażowania i przede wszystkim zdecydowania w tej kwestii (że w ogóle chcesz coś zmienić i jesteś gotowa na te zmiany)). Jeżeli do tej pory nie zaczęłaś niczego robić, sprawa może się przeciągnąć w czasie do 6-9 miesięcy.

Kasha, w miarę możliwości zweryfikuj moje karty, czy to co napisałam w ogóle ma ręce i nogi. Dziękuję.


tak tak ... tajemne rozmowy rozpoczęłam ... ale CV jeszcze nie wysyłałam .... zdecydowana jestem
więc pewnie 6-9 miesięcy

dzięki Kwiatek
#49

lila napisał(a):Nieprzewidziane-wyjazd na 100%muszę lecieć po córkę,także żeby się waliło paliło nic mnie nie powstrzyma.
lila...ale "Nieprzewidziane" to jest cos czego jeszcze teraz nie wiemy, wiec chyba to raczej nie moze tyczyc twojego juz przewidzianego wyjazdu po corke?
...czy moze sie myle..? Myśli
#50

No do wakacji 2013 roku nigdzie się nie wybieram ,brak czasu za dużo pracy Rotfl
#51

Lila, w nawiasach wpisałam numery kart (21,13,3)
13 w Lenormand to Dziecko, więc układ można też zinterpetować jako blokada, przeszkoda (21 Góra) w dziecka podróży, wyjeździe (3 Statek).
Sprawdź ważność paszportów, bilety, nie spóźnij się na odprawę, nie przeładuj bagażu podróżnego etc. Różne rzeczy wtedy wyskakują.
#52

Ja Kochana nie znam się na tych kartach,ale wylatuje 23 i mam zamiar dolecieć ,dobrze się bawić i wrócić z dzieckiem cała i szczęśliwaUśmiechPaszporty ważne,bilet na miejscu i tfu tfu na psa urokUśmiech
#53

Lila , to jeszcze ssprawdz przed wyjazdem czy wszystkie literki i cyferki wlasciwie wpisalas przy odprawie on-line. Ok ...and :handgestures-fingerscrossed:
#54

Rudalilu od razu sprawdziłam literkę po literce-wszystko się zgadza uf Rotfl
#55

no to mam nadzieję, że żaden wulkan nie wybuchnie! Rotfl Rotfl Rotfl

ostatnim razem musiałam zostać dłużej 3 dni ... miałam farta, że sąsiad samochodem sam jechał i mnie zabrał do Angli ....

a mój samochód jeszcze przez tydzień każdego ranka obsypany popiołem był ... :lezka:
#56

No jeszcze mnie straszcie-to ze stresu paszport zapomnę ha ha tfu!!!
#57

21 Góra w Lenormand to przeszkody na które najczęściej nie mamy żadnego wpływu i które trudno nam obejść. Przykład Kashy40 z wulkanem jest tutaj bardzo dobry.
#58

No dziewczyny proszę Zły zobaczymy do 23 już niedługo Rotfl
#59

czuja żadnego jeszcze nie mam ... więc jak wybuchnie to z własnej inicjatywy chyba!

strajki jakies???? Dobani
#60

Karta Moc mi wyskoczyła -dam rade nawet huragan ominąć ha ha Rotfl
#61

I tak trzymaj Lila! Hura
zwłaszcza, ze karty to tylko ostrzeżenie, a nie wyrok Sądu Najwyższego
#62

:handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: Dasz rade, lila. Ok
#63

Buźki Buźki
#64

i co ja mam z wami zrobic dziewczyny...załozyć Wam watek w Darmowych wróżbach...??
a, niech Taro się martwi... Rotfl

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#65

krysiu, zaloz Gabinet dla Peciak i wrzuc wrozby i komentarze... i tyle...zraz ja i tak zarzuca pytaniami.
#66

chyba tak Krysiu ponieważ chciałyśmy zmotywować Peciaka do wróżenia Lenormandem na forum ... a ona bardzo nieśmiała się okazało ...niepotrzebnie

i te 2 wróżby to taki test był ... żeby się rozruszała Kwiatek
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości