Szablony do Wielkiej Tablicy z kart Lenormand i Kipper
#23

tzn tak?Uśmiech Myśli
Odpowiedz
#24

Wrzucaj, wrzucaj, wszystkie Ci pomożemy. Spróbuj skorzystać z szablonu Tak
Odpowiedz
#25

tu wrzuciłam tablicę 
chwilowo bez mojego wlasnego opisu bo tylko zczytywalam co jest i nie mam zapisane z ktorych kartUśmiech
jeśli Dorio mozesz zerknac bede wdzieczna jak nie wiem co, mnie w sumie troche trudno to interpretowac bo jak wspomnialam chodzi o prace a u mamy akurat zmiany a ja jakby nie bylo jestem mocno emocjonalnie zaangazowana:/
Odpowiedz
#26

Mam pytanie, gdzie mogę znaleźć wyjaśnienie jak odczytywać wielką tablicę Myśli 36 domów znam, ale jeszcze znaczenia rzędów poziomych, pionowych, oraz znaczenie kart po przekątnej karty osobowej. Z góry dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
#27

Gizbern a znasz znaczenia kart lenormand? jak długo się nimi interesujesz?
domy to już efekt końcowy czytania tablicy.
objaśnienia do wielkiej tablicy znajdziesz w książce. Iwony Porożyńskiej-Przyszłość czytana z kart Lenormand.
Odpowiedz
#28

Znam znaczenia kart. Do tej pory bawiłem się zwykłymi kartami, a mała talia Lenormand służyla do wyjaśniania niektórych ukladów kart zwyklych. Książkę kupiłem tylko jedną "Tajemnice Kart Lenormand".
Znalezłem w necie informacje na temat wielkiej tablicy tutaj  http://chomikuj.pl/sholmes1/Dokumenty/Le...42551.pptx
Odpowiedz
#29

Iwonko kupiłem książkę Iwony Porożyńskiej-Przyszłość czytana z kart Lenormand, ale nadal nie jest dla mnie jasne kilka spraw w dużej tablicy, pomożesz Pociesza
Poniżej napiszę jak zrozumiałem, a ty mnie popraw (mam orginalne karty Lenormand)

1 Przed kartą osobową (czyli mężczyzna z prawej a kobieta z lewej strony?) - o czym myślimy (jedna karta czy ciąg kart jaki pozostał)
2 Tam gdzie patrzy po skosie u góry - co nam zaprząta myśli ? (czyli mężczyzna z prawej a kobieta z lewej strony?) po jednej karcie z każdego rzędu ?
3 Pod kartą osobową - jedna karta z każdego rzędu ?
4 Z tyłu po skosie u góry - to co nie daje spokoju
5 Czy po skosie na dole i u gory nie powinny być najbliższe wydarzenia 2-3 tygodni
Proszę wyjaśnij mi jak to rozpatrywać na przykładzie tabeli poniżej zakladając że karta osobowa to 14
Z gór dziękuję Kwiatek
Odpowiedz
#30

Zapomnialem dodać że kartą osobową jest mężczyzna bo on patrzy w prawą stronę (a kobieta w lewą)
Odpowiedz
#31

Gizbern ja rozpatruję tablicę na określony czas, np miesiąc, dwa , trzy , wszystko zależy jak sie umówisz z kartami.
przyszłość czytam tam gdzie patrzy wzrok z karty osobowej np pana.

Gizbern napisał(a):Iwonko kupiłem książkę Iwony Porożyńskiej-Przyszłość czytana z kart Lenormand, ale nadal nie jest dla mnie jasne kilka spraw w dużej tablicy, pomożesz Pociesza
Poniżej napiszę jak zrozumiałem, a ty mnie popraw (mam orginalne karty Lenormand)czyli talia Piątnika

1 Przed kartą osobową (czyli mężczyzna z prawej a kobieta z lewej strony?) - o czym myślimy (jedna karta czy ciąg kart jaki pozostał)dla mnie to przyszłość do końca rzędu
2 Tam gdzie patrzy po skosie u góry - co nam zaprząta myśli ? (czyli mężczyzna z prawej a kobieta z lewej strony?) po jednej karcie z każdego rzędu ?do końca rzędu, po skosie, zalezy gdzie leży karta osobowa w którym rzędzie jak na samym dole to mamy trzy rzędy do góry, zawsze za plecami mamy przeszłość a za stroną gdzie podąża wzrok przyszłość
3 Pod kartą osobową - jedna karta z każdego rzędu ?jeżeli jest tylko jedna to jedna, a jak ciągnie się drugi rząd to do końca
4 Z tyłu po skosie u góry - to co nie daje spokoju
5 Czy po skosie na dole i u gory nie powinny być najbliższe wydarzenia 2-3 tygodni-przyszłość jest zawsze tam gdzie jest zwrócony wzrok z karty.
Proszę wyjaśnij mi jak to rozpatrywać na przykładzie tabeli poniżej zakladając że karta osobowa to 14
Z gór dziękuję Kwiatek

Gizbern masz te materiały z chomika tam jest rozrysowana tabela ładnie ze strzałkami i dokładnym opisem Uśmiech
Odpowiedz
#32

CZYTANIE Z KART
Karty czytamy z lewej strony do prawej, następnie z góry na dół.
Znając poszczególne związki między kartami można próbować formułować krótkie zdania.
Największą sztuką w czytaniu z kart, poza dobrą intuicją, jest znajomość tych właśnie związków. Znaczenie poszczególnych kart jest bardzo ważne, ale czytanie z kart to umiejętność ich prawidłowego łączenia, rozpoznania głębszego sensu.
DUŻA TABLICA
W tym układzie biorą udział wszystkie karty, w ten sposób można odpowiedzieć na bardzo wiele pytań, szczególnie, jeśli wróżymy komuś po raz pierwszy.
A więc kładziemy cztery rzędy po osiem kart (4x8). Cztery pozostałe karty tworzą piąty rząd, który stoi –dokładnie po środku, na dole.
Najpierw należy odszukać kartę osobową tzn. dla pani kartę nr 29 –to jest Panią, dla pana kartę nr 28 –Pana.

Następnie patrzymy na pozycję Lisa.
Jeśli osoba pytająca ma kartę nr 14 –Lisa po skosie w tyle głowy, jeśli oświetla go ciemna Chmura (karta nr 6),
albo kłuje Kosa (karta nr 10) –to należy natychmiast przerwać nasze posiedzenie.
Osoba ta może być przyczyną wielu nieprzyjemności!!!
Czyżby przyszła do nas, aby nam zaszkodzić?
Do pozycji Lisa wrócę jeszcze raz, omawiając związki między kartami.

INNY SPOSÓB CZYTANIA Z KART
Teraz proszę się skupić na kartach osób pytających (dla kobiety –karta Pani, dla pana –karta Pan) i zapamiętać sobie następujące zasady czytania:
1–Karty, które są przed nami mówią o tym, o czym myślimy, albo wskazują bezpośrednio na naszą predyspozycję zdrowotną (aktualną bądź przyszłościową), połączenie kilku kart, które stoją przed nami, mówi o tym, co nas czeka w najbliższym czasie.
2–Karty, które leżą diagonalnie w przedniej części głowy –ja nazywam ten układ „spojrzeniem ze świętego obrazu” (oczy skierowane są ku górze), symbolizują również to, co wyżej powiedziane, to wszystko, co nam „zaprząta” nasze myśli.
3–Karty, które leżą nad kartą osobową, symbolizują to, co jest godne przemyślenia, albo też to, czego należałoby się spodziewaćw najbliższym czasie.
4–Karty, które leżą diagonalnie (po skosie) w tylnej części głowy, symbolizują to, co nam aktualnie nie daje spokoju, nad czym warto by się było zastanowić w najbliższej przyszłości, wszystko to, o czym myślimy.
5–Karty, które stoją za nami w naszych plecach, wskazują często to, co mamy za sobą, od czego żeśmy się odwrócili, związane są z przeszłością, choć nie zawsze –i tutaj znowu powinniśmy się odwołać do naszego doświadczenia, instynktu, zdolności.
6–Karty, które leżą diagonalnie na dole, zarówno po lewej jak i po prawej stronie, mówią często o tym, o czym już wiemy, nad czym mamy kontrolę, są to również zwiastuny przyszłości.
7–Karty, które leżą na dole (pod kartą osobową) mówią o tym, czego nie chcemy wziąć za prawdę, to, po czym depczemy, czego nie szanujemy np. zdrowia, jak również to, nad czym mamy kontrolę, co zostało już przez nas poniekąd zaakceptowane.
8 –Karta mówi często o tym, o czym już wiemy, nad czym mamy kontrolę, są to również zwiastuny przyszłości.
UWAGA:
jeśli karta osobowa stoi wysoko, np. w pierwszym rzędzie, to te diagonalne, które odchodzą po skosie od jej stóp, zarówno po prawej jak i po lewej stronie składają się z kilku kart.

Wszystkie te karty łączymy ze sobą i staramy Si ę odczytać wiadomość, którą chcą nam przekazać.
To też jest przykład na to, że w schemacie Dużej Tablicy pozycje wszystkich kart są bardzo ważne,
każda karta odgrywa własną rolę, jest cząstką pewnej całości.
Nie ma kart przypadkowych.
Wyżej opisane zasady –to reguły, godne wyuczenia na pamięć.
Szczególnie ważne dla początkujących.
Proszę zwrócić uwagę, jak ważne jest otoczenie każdej z kart, a kart osób pytających w szczególności.
Każda karta, za wyjątkiem kart narożnych i kart przy brzegach, styka się z ośmioma innymi kartami, które są bogatym źródłem wielu cennych informacji.

SCHEMAT CZYTANIA Z KART
szczególnie ważny dla początkujących:
Wracając do „Dużej tablicy", mamy przed sobą cztery rzędy po osiem kart, plus piąty rząd składający się z pozostałych czterech kart.
Zakładając, że kompleksowe (sztuka łączenia kart) czytanie z kart nie jest jeszcze Waszą mocną stroną, polecam Wam następujący schemat czytania.
1–Osoba pytająca: Pani –przyglądamy się kartom, które ją otaczają.
Wiemy, o czym myśli (karty leżące nad nią, diagonalnie w tyle głowy, diagonalnie w przodziegłowy),co przed nią, czego powinna się w najbliższym czasie spodziewać itd.
2–Partner, z którym żyje, jej przyjaciel (to naturalnie ten, z którym dzieli łóżko). Tu należałoby poszukać karty Pana i zbadaćjej otoczenie.
3–Związek (małżeństwo, związek, jaki prowadzą, zatwierdzony urzędowo, czy też nie). Tu należy wziąć pod lupę –„Pierścionek" i jego otoczenie.
Zakładając, że czytamy karty z lewej strony na prawą, sprawdzamy, jaka karta stoi za pierścionkiem, czyli jaka karta jest następna w kolejności.
Drugą ważną kartą mówiącą o naszym związku jest oczywiście –Serce, od wieków –symbol miłości. Przyglądamy się Sercu i jego otoczeniu.
UWAGA:
Zakładając, że karty Pana i Pani nie są od siebie zbyt oddalone, proponuję, aby zająć się kartami, które stoją między nimi.
Właśnie te karty, które ich dzielą, albo łączą, jak kto woli, mówią nam o tym, co ich aktualnie zajmuje, jak ze sobą żyją, co się między nimi dzieje.
Jeśli karty obojga partnerów stoją bardzo daleko od siebie, nasze spojrzenie koncentruje się na karcie Pierścionka i Serca.

SCHEMAT CZYTANIA Z KART
–Rodzice –matka ukryta jest pod kartą Żmii, ojciec pod kartą Niedźwiedzia.
Jeśli stoi w pobliżu karta Wieży, to wszystko, co stoi między kartą Żmii, a Wieżą dotyczy matki.
I podobnie jest z ojcem. Wszystko, co stoi między kartą Wieży, a kartą Niedźwiedzia dotyczy ojca.
–Dzieci –symbolizuje karta Dziecka.
–Praca –ukryta jest pod kartą Kotwicy. Wszystko, co stoi wokół tej karty, daje nam informację o naszym zatrudnieniu, miejscu pracy.
Obowiązkiem ucznia, czy studenta jest nauka. Karta Kotwicy –symbolizuje szkołę, uczelnię.
–Koledzy w pracy –to karty osób, które stoją wokół karty Kotwicy.
Mogą to być: Lis –fałszywy kolega, Niedźwiedź –dobry szef, Kwiaty –miła koleżanka, karta Żmii –inteligentna osóbka itd.
–Przyjaciele –jeden z naszych serdecznych przyjaciół ukryty jest pod kartą –Psa.
Serdeczna koleżanka może być ukryta pod kartą Kwiatów –ładna, grzeczna i miła.
Karta Żmii nie ma w tym przypadku nic wspólnego z fałszem wręcz przeciwnie –może być mądrą i inteligentną przyjaciółką, często dorosłą córką.
–Pieniądze –ukryte są pod kartą Ryb i tutaj należy zbadać otoczenie tej karty.
–Zdrowie –informacji na ten temat udziela nam karta Drzewa, jak również karta Domu, który symbolizuje nasze ciało.
–Dom –mieszkanie –to również karta Domu.
–Myśli i życzenia –kryją się pod kartą Jeźdźca, otoczenie tej karty mówi nam, czego dana osoba sobie życzy, co jednak nie musi się spełnić.
–Podróż –to Okręt na szerokiej wodzie, statek.
–Śmierć –zawsze jest w kartach ukryta i dobrze, że tak jest żadna z osób wróżących nie powinna zajmować się prorokowaniem śmierci.

Mamy przed sobą rozłożoną „Dużą tablicę", omówiliśmy wszystkie interesujące nas zagadnienia,
doszliśmy prawie do końca.
Teraz wybieramy, co piątą kartę tzn. na stole pozostają zawsze cztery karty, ta piąta karta trafia do naszej ręki.
W ten sposób mamy w ręce siedem kart, które są dla tzw. „kwintesencją", tym, co najważniejsze, sednem sprawy, źródłem cennej informacji.
Tasujemy te siedem kart ponownie.
Robimy z nich wachlarz, albo trzymamy go w ręce, albo rozkładamy na stole.
Następnie ciągniemy po jednej karcie i wkładamy w brakujące miejsca naszej „Dużej tablicy".
Naturalnie obserwujemy czy coś się zmieniło.
Pozostając jeszcze przy „Dużej tablicy", karty narożne są bardzo ważne.
One mówią nam o tym, co jest w danej chwili dla nas najważniejsze.

Poza tym, cztery karty leżące w samym środku naszej tablicy (w schemacie –4x8+4 to karty: 12, 13, 20, 21)
mówią również o tym, co nam aktualnie leży na sercu, co jest nieuniknione, zaplanowane, co być musi.

Iwona Porożyńska -Twoja przyszłość czytana z kart Lenormand
Odpowiedz
#33

Gizbern jeśli chcesz to wrzuć przykładową tablicę , ale dopiero za kilka dni będe miała czas by ci ją pomóc rozgryżć Uśmiech Buziak
Odpowiedz
#34

Dziękuję za odpowiedź. poniżej jest foto Tablicy dla znajomego. Chodzi mi tylko o to żebyś napisala tylko karty dookoła karty osobowej, głównie mi chodzi o te po skosie. Podaj po kolei nr. kart żebym wiedział jak to rozpatrujesz. Wyjaśnij mi proszę jak chłop krowie

[Obrazek: b6e3a760351edac6m.jpg]
Odpowiedz
#35

Gizbern rozpisz tablice numerkami będzie mi łatwiej , czytelniej .
rozpiszę ci karty jutro Uśmiech
Odpowiedz
#36

Rozpisałem tablicę. Kartą osobową jest mężczyzna.

1–Karty, które są przed nami mówią o tym, o czym myślimy, albo wskazują bezpośrednio na naszą predyspozycję zdrowotną (aktualną bądź przyszłościową), połączenie kilku kart, które stoją przed nami, mówi o tym, co nas czeka w najbliższym czasie. Tu są karty 8, 30, 11
2–Karty, które leżą diagonalnie w przedniej części głowy –, symbolizują również to, co wyżej powiedziane, to wszystko, co nam „zaprząta” nasze myśli. Tu mam problem czy chodzi tylko o 36 ?
3–Karty, które leżą nad kartą osobową, symbolizują to, co jest godne przemyślenia, albo też to, czego należałoby się spodziewaćw najbliższym czasie. Tu też mnie interesuje, czy chodzi tylko o 18 ?
4–Karty, które leżą diagonalnie (po skosie) w tylnej części głowy, symbolizują to, co nam aktualnie nie daje spokoju, nad czym warto by się było zastanowić w najbliższej przyszłości, wszystko to, o czym myślimy.Czy to tylko karta 33 ?
5–Karty, które stoją za nami w naszych plecach, wskazują często to, co mamy za sobą, od czego żeśmy się odwrócili, związane są z przeszłością, choć nie zawsze –i tutaj znowu powinniśmy się odwołać do naszego doświadczenia, instynktu, zdolności.Tu jest jasne, czytamy od lewej do prawej czyli 13, 35, 10, 19
6–Karty, które leżą diagonalnie na dole, zarówno po lewej jak i po prawej stronie, mówią często o tym, o czym już wiemy, nad czym mamy kontrolę, są to również zwiastuny przyszłości.Czy tutaj należy odczytać 31 + 5 a następnie 26 + 34 ?
7–Karty, które leżą na dole (pod kartą osobową) mówią o tym, czego nie chcemy wziąć za prawdę, to, po czym depczemy, czego nie szanujemy np. zdrowia, jak również to, nad czym mamy kontrolę, co zostało już przez nas poniekąd zaakceptowane.tu też jest jasne, chodzi o 23, 24, 12

Napisz jak to widzisz, głównie chodzi mi o karte osobową 

         
27--20---7--33--18--36--32--4
         13--35--10--19--28---8--30--11
         22---1--21--26--23--31--25--9
         15--16--34---3--24---2---5--6
         --------17--29--12--14
Odpowiedz
#37

Gizbern najpierw napiszę jak ja to widzę Uśmiech

Karta osobowa 29Pani jest na samym dole więc nic nie depcze wszystko jest dla niej ważne.

Pani patrzy na kartę 17 więc to jest jej przyszłość( znaczenia znasz więc ich nie będę opisywać)

W głowie ma 3+26+19+33
Także ma w głowie sprawy do przemyśleń-29+34+1+13
i myśli które jej nie dają spokoju-29+24+31+30+4

za sobą ma 12+14

teraz doczytałam że pytasz o kartę 28 Uśmiech
karta 28 jego wzrok jest skupiony przed sobą , więc nie ma konkretnego kierunku wtedy jego przeszłość jest z lewej strony, a przyszłość z prawej.
przyszłość to 28+8+30+11
przeszłość to 19+10+35+13 ( powinno czytać się wszystkie karty do końca rzędu, ale czasami wystarczą tylko trzy karty by wskazały odpowiedż, ja biorę to na intuicję, bo jak karta osobowa jest pod koniec rzędu to 6 kart jest dość wyzwaniem by się w tym nie pogubić)
Pan ma w głowie28+18 także 28+33 zastanawia się nad tym i 28+36 to nie daje mu spokoju i to jest też przyszłość
teraz pan depcze-28+23+24+12
o tym pan wie i w miarę kontroluję-28+26+34
to jest także przyszłość której nie bierzemy pod uwagę 28+31+5

To takie moje wypociny, Jest jeszcze serce układu to co musi być to karty 19+28+26+23 -ale to na pewno wiesz.
teraz na niebiesko dopiszę w twojej wypowiedzi Uśmiech

Gizbern napisał(a):Rozpisałem tablicę. Kartą osobową jest mężczyzna.

1–Karty, które są przed nami mówią o tym, o czym myślimy, albo wskazują bezpośrednio na naszą predyspozycję zdrowotną (aktualną bądź przyszłościową ja to stawiam na przyszłość, zdrowie wypatruję w karcie nr5), połączenie kilku kart, które stoją przed nami, mówi o tym, co nas czeka w najbliższym czasie. Tu są karty 8, 30, 11Tak
2–Karty, które leżą diagonalnie w przedniej części głowy –, symbolizują również to, co wyżej powiedziane, to wszystko, co nam „zaprząta” nasze myśli. Tu mam problem czy chodzi tylko o 36 ?tak bo nie masz więcej kart, jeśli chcesz możesz dołączyć kartę obok 36+32 to rozjaśni sytuację
3–Karty, które leżą nad kartą osobową, symbolizują to, co jest godne przemyślenia, albo też to, czego należałoby się spodziewaćw najbliższym czasie. Tu też mnie interesuje, czy chodzi tylko o 18 ? tak
4–Karty, które leżą diagonalnie (po skosie) w tylnej części głowy, symbolizują to, co nam aktualnie nie daje spokoju, nad czym warto by się było zastanowić w najbliższej przyszłości, wszystko to, o czym myślimy.Czy to tylko karta 33 ?tak
5–Karty, które stoją za nami w naszych plecach, wskazują często to, co mamy za sobą, od czego żeśmy się odwrócili, związane są z przeszłością, choć nie zawsze –i tutaj znowu powinniśmy się odwołać do naszego doświadczenia, instynktu, zdolności.Tu jest jasne, czytamy od lewej do prawej czyli 13, 35, 10, 19tak tylko w odwrotnej kolejności , zawsze liczymy karty od karty osobowej więc 19+10+35+13
6–Karty, które leżą diagonalnie na dole, zarówno po lewej jak i po prawej stronie, mówią często o tym, o czym już wiemy, nad czym mamy kontrolę, są to również zwiastuny przyszłości.Czy tutaj należy odczytać 31 + 5 a następnie 26 + 34 ?tak
7–Karty, które leżą na dole (pod kartą osobową) mówią o tym, czego nie chcemy wziąć za prawdę, to, po czym depczemy, czego nie szanujemy np. zdrowia, jak również to, nad czym mamy kontrolę, co zostało już przez nas poniekąd zaakceptowane.tu też jest jasne, chodzi o 23, 24, 12tak

Napisz jak to widzisz, głównie chodzi mi o karte osobową

Pięknie to opisałeś, dokładnie o to chodzi Oklaski Uśmiech
Powodzenia ! Buziak
Odpowiedz
#38

Dziękuje za wyjaśnienie. Jedno mnie jeszcze trapi ale to wypróbuję. Chodzi o karty za plecami mężczyzny, powinno się czytać z lewej do prawej czyli tak jak podalem 13, 35, 10, 19 ty mi napisałaś że w odwrotnej kolejności od karty osobowej czyli 19+10+35+13. takie czytanie wydaje mi się będzie wspak. Przepraszam że tak się czepiam ale trochę czasu zajmuję się kartomacją i przekonałem się, że wszystko ma znaczenie a szczegóły zmieniają sens wróżby
Odpowiedz
#39

zawsze czytamy karty od karty osoby czyli od 28 , 29 itd obojętnie czy to przeszłość czy przyszłość czy to co w myślach, kartą wyjściową jest karta osoby +ta co obok niej leży najbliżej, taki jest schemat we wszystkich tablicach w różnych systemach.
W wielu książkach jest to opisane Uśmiech
Odpowiedz
#40

nie wiem czy akurat to jest dobry watek aby zapytac o wilka tablice bo jestem tu nowaUśmiech dwa razy robilam sobie wielka tablice dla siebie i zawsze sprawdza mi sie tylko to co jest pionowo nad lub pod karta 29 czyli pani, bo to moj sygnifikator, natomiast nie sprawdza mi sie przyszlosc po prawej stronie ani przeszlosc po lewej, zawsze tylko to co pionowo nad Pania, dziwne choc zawsze zagladam ze po prawej przyszlosc po lewej przeszlosc, co moge robic zle?
Odpowiedz
#41

Ja za bardzo się nie znam, ale ponoć różnie czytają karty, pionowo, poziomo, a nawet gdzieś na skos, jakoś też wyliczają różnie. Jeśli do Ciebie karty mówią tak, to dobrze jest temu się przyjrzeć, i powoli patrzeć na te inne, robić np. zapiski. Czasem jest coś trudno zinterpretować, a z czasem może okazać się, że jednak coś w tym było...  Kwiatek
Odpowiedz
#42

(29-01-2012, 13:35)Doria napisał(a):  "Duża Tablica”, daje wgląd w najważniejsze obszary twojego życia. - Tak 
Miejsce pracy widoczne jest przy karcie Kotwicy - NIE


sytuacja rodzinna przy karcie Lilii - Nie 

twoje związki miłosne przy kartach Perścionka i Serca - NIE


twoje finanse przy karcie Ryb - NIE

zdrowie przy karcie Drzewa - NIE

najbliższy przyjaciel ukryty został pod postacią Psa, matka pod postacią Żmii, żyjący ojciec jest Niedźwiedziem -  Boi się Boi się


'tylko karta Dziecka reprezentuje nasze własne, niedojrzałe jeszcze dziecko". ... Po prostu dziecko, nawet jak ma już 35 lat = dziecko ... No i coś w końcu zrozumieli po jakimś tam czasie "Walki na grupach" 
Karta Księżyca zdradza twój stan ducha, twoje psychiczne nastawienie - NIE, NIE i jeszcze raz NIE ... to nie jest Tarot, pojedyńczo kart nie czyta się oraz kara 32 Księżyc w kartach Lenormand ma zupełnie inne znaczenie!!!
Z kart Lenormand czytaj tak samo, jak z książki, tz. z lewej strony na prawą. - NIE ma reguły na to z jakiej strony czytasz ... już  dziś to wiem ... nauczyłam się ... przepracowałam to...  Czytaj ja chcesz ... z prawa na lewą lub z lewą na prawą ... 

Karta stojąca po prawej stronie pewnej karty, zdradzi tobie zbliżające się wydarzenie. ...  Krzyk Krzyk  no i po co nam reszta kart?? 
Nie zapomnij, że karty Lenormand mówią właśnie o tym, co wkrótce nadejdzie, czego się możesz spodziewać, np. Karta Ryb w połączeniu z Kartą Myszy oznacza zbliżające się straty finansowe, wydatki ... Na mojej grupie na fb akurat to połączenie w praktyce pokazało zupełnie coś innego ... Zapraszam do grupy  Kwiatek


karta Pierścionka w połączeniu z Górą lub Wieżą – trudności i problemy w związku miłosnym, itp. ... Tak ... to połączenie może na to wskazać

Na umjejętne czytanie z kart składa się nie tylko biegła znajomość ich poszczególnych znaczeń ale również ich związków między sobą.Racja ... w sumie tak samo jak i w Tarocie
 
Niejednych musisz wyuczyć się po prostu na pamięć, inne przy odrobinie wyobraźni możesz ze sobą łatwo połączyć... NIE to tak nie działa ... zrób to z tarotem... Szok no właśnie ...

Będąc kreatywnym, zapisując swoje układy, szybko przekonasz się, że Karta Rózg (kontaktowanie się, komunikacja) w połączeniu z Kartą Słońca, okaże się miłą, często bardzo owocną rozmową, w połączeniu z Kotwicą – dotyczącą pracy, itp.

Nie ma nic bardzej mylnego w tej materii 

Karta Trumny w połączeniu z Kartą Listu może oznaczać zwykłe zwolnienie lekarskie (czas choroby), (Trumna – choroba, zmartwienie, List – wiadomość, dokument),,. TAK

Nie bez znaczenia jest kierunek patrzenia, dotyczący zarówno osób, jak i zwierząt, szczególnie jeśli jesteś posiadaczem oryginalnej talii Lenormand. ...NIE
Obraz jaki pokazany jest na danej karcie, jest tylko i wyłącznie czyimś wizerunkiem, autora talii wizerunkiem ... Kierunki w kartach Lenormand są ważne, lecz one same NIE podlegają obrazu jaki niesie za sobą dana karta ... To położenie karty jest najważniejsze. 

Zwróć uwagę na kierunek patrzenia Karty Pani lub Pana. Przed sobą mają wydarzenia najbliżej przyszłości, za sobą sprawy, z którymi nie chcą mieć nic wspólnego, od których się przecież odwracają. „W plecach” znajdują się często wydarzenia najbliższej przeszłości.
JEŚLI TO KOMUŚ SPRAWDZIŁO SIĘ... no to cóż ja więcej mogę ...  Głupek Głupek



Pozostań ze mną chwileczkę właśnie przy kartach osób pytających. Zwróć uwagę na karty, które stoją między nimi, szczególnie jeśli nie ma ich wiele. Karty te mówią o tym, co ich aktualnie łączy lub dzieli, z jakimi problemami przyjdzie się im w najbliższym okresie borykać.

Zastanawiam się nad jedna rzeczą ... albo osoba, która to piała NIE ma zielonego pojęcia o czym pisze i NIGDY TEGO NIE PRZEPRACOWAŁA NA WŁASNEJ SKORZE, skopiowała coś tam skądś tam ... to ja tutaj szalenie  staram się... JA tutaj wysilam się, staram się aby to forum miało rzetelną informacje ... i to jest niwelowane czymś takim?? ... NIKT, kto siebie szanuje i ZNA karty Lenromand nic takiego nie napisałby  ... sorry ... Wiedzą to nawet ci ... co siedzą na angielskich stronach ,... 

Ja się tylko pytam jak można tak przymykać oko lub tolerować pewne zachowania ... ja siedziałam cicho przez jakiś czas choć byłam prowokowana ... 

Spójrz na kierunek patrzenia karty Lisa, który jak wiesz jest symbolem fałszu, nieprawidłowości, wyrafinowania, cwaniactwa, nieuczciwości, itp. ... TAAAAK


Spójrz w jakim kierunku nadciągają ciemne, grafitowe Chmury, które w połączeniu z kartą Drzewa – zwiastują niedomogi zdrowotne, itd.

JESZCZE LEPIEJ 


Mogę tobie przyrzec, że wgląd w karty Lenormand stanie się dla ciebie miłym rytuałem, szczególnie jeśli rozłożysz „Dużą Tablicę”. Choć nie jest to konieczne, możesz zapalić na stole świecę - rytuały należy przecież pielęgnować.

Z tego linku: http://www.psychotronika.pl/index.php?op...3&Itemid=1 ... nie wiem jak Wam , ale mi po skopiowaniu tego linku wyskoczy porady na temat PORNO biznesu https://psychotronika.pl/2017/10/15/w-ja...dziewczyn/

Wielka Tablica
Układ Wielkiej tablicy jest uniwersalny-Jest praktyczny i w kartach Lenormand, Kipper,cygańskich ale również w Tarocie. ... No to CZEKAM na karty Tarota wyłożone jak i Wielka Tablica ...  Stres
Odpowiedz
#43

(29-01-2012, 21:49)Iwona napisał(a):  Dorka Twoje szablony Lenorków.

1 - Dom wiadomości (jeździec)
2 - Dom szczęścia (koniczyna)
3 - Dom pragnienia, innych horyzontów, miejsc, podróży (statek)
4 - Dom stabilności, pochodzenia (dom)
5 - Dom oporu, drzewa, czasu, trwania ,zdrowia, genów (dzrzewo)
6 - Dom zagrożenia, strachu, zamieszania, niepewnośći, rozjaśniania sytuacji, burz w naszym życiu (chmury)
7 - Dom intryg, wtrącania się, ostroznośći, zazdrośći (wąż)
8 - Dom smutków, choroby, ukrycia, transformacji (trumna)
9 - Dom zaproszenia (bukiet)
10 - Dom niebezpieczeństwa, odcięcia, zerwania, nowe pole działalnosci (kosa)
11 - Dom rozmów o sporze, kłótni (rózgi)
12 - Dom małych problemów, smutków, komunikacji, plotek, negocjacji (ptaki)
13 - Dom dziecka, nowy początek, niespodzianki (dziecko)
14 - Dom inteligencji, sprytu, oszustwa (lis)
15 - Dom człowieka przedsiębiorczego, firmy lub mocy, siły (niedźwiedź)
16 - Dom jasności umysłu, pomysłu lub duchowości (gwiazdy)
17 - Dom zmian, przeprowadzek (bocian)
18 - Dom lojalności, przyjaciół, wierności małżeńskiej (pies)
19 - Dom separacji, izolacji (wieża)
20 - Dom publiczny (kawiarnia, pub, publiczność) (ogród)
21 - Dom blokad, oporu, trudności (góra)
22 - Dom decyzji (droga)
23 - Dom straty, podgryzania (myszy)
24 - Dom miłości, serca, zakochania (serce)
25 - Dom związku, umowy (pierścionek)
26 - Dom tajnych dokumentów lub tajemnic, archiwów (książka)
27 - Dom wiadomości, komunikacji (list)
28 - Dom Pana (pan)
29 - Dom Pani (pani)
30 - Dom rodziny lub seksualności, opieki (lilie)
31 - Dom wielkiego szczęścia, mocy i energii (słońce)
32 - Dom psychiki (księżyc)
33 - Dom bezpieczeństwa, otwartości (klucz)
34 - Dom finansów (ryby)
35 - Dom pracy  (kotwica)
36 - Dom losu, drogi (krzyż)

i tu drugi szablon

1 - Dom wiadomości -
2 - Dom szczęścia -
3 - Dom pragnienia, innych horyzontów, miejsc, podróży -
4 - Dom stabilności, pochodzenia -
5 - Dom oporu, drzewa, czasu, trwania ,zdrowia ,genów -
6 - Dom zagrożenia, strachu, zamieszania, niepewnośći, rozjaśniania sytuacji, burz w naszym życiu -
7 - Dom intryg, wtrącania się, ostroznośći, zazdrośći  -
8 - Dom smutków, choroby, ukrycia, transformacji -
9 - Dom zaproszenia -
10 - Dom niebezpieczeństwa, odcięcia, zerwania, nowe pole działalnosci -
11 - Dom rozmów o sporze, kłótni -
12 - Dom małych problemów, smutków, komunikacji, plotek, negocjacji -
13 - Dom dziecka, nowy początek, niespodzianki -
14 - Dom inteligencji, sprytu, oszustwa -
15 - Dom człowieka przedsiębiorczego, firmy lub mocy, siły -
16 - Dom jasności umysłu, pomysłu lub duchowości -
17 - Dom zmian, przeprowadzek -
18 - Dom lojalności, przyjaciół, wierności małżeńskiej -
19 - Dom separacji, izolacji -
20 - Dom publiczny (kawiarnia, pub, publiczność) -
21 - Dom blokad, oporu, trudności -
22 - Dom decyzji -
23 - Dom straty, podgryzania -
24 - Dom miłości, serca, zakochania -
25 - Dom związku, umowy -
26 - Dom tajnych dokumentów lub tajemnic, archiwów -
27 - Dom wiadomości, komunikacji -
28 - Dom Pana -
29 - Dom Pani -
30 - Dom rodziny lub seksualności, opieki -
31 - Dom wielkiego szczęścia, mocy i energii -
32 - Dom psychiki -
33 - Dom bezpieczeństwa, otwartości -
34 - Dom finansów -
35 - Dom pracy -
36 - Dom losu, drogi -

I OK ... ale mogę znać jakieś źródło??? 
Odpowiedz
#44

(29-01-2012, 22:10)Doria napisał(a):  A moze pokusisz się o wielką tablicę ? Szablon juz jest... Zachęcam do korzystania Ok

O jakim "szablonie" mówisz ??
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości