Jak w praktyce zachowuje się III Cesarzowa?
#67

Aur Ganuz napisał(a):Myślę, że nie na temat, to pisaliśmy oboje, spierając się o jajko i kurę, podczas gdy ani razu nie wspomnieliśmy chyba o tym, jak zachowuje się Cesarzowa.

Krzyk ...Wlasciwie... przyszlo mi w pewnym momencie do glowy zeby wam obu przypomniec byscie moze cos "na temat" napisali , ale sie fajnie was czytalo wiec nie przeszkadzalam.

PS.Ja gdzies ,szukajac na temat dywinacyjnego znaczenia kart Trionfi wyczytalam, ze najlepsza byla karta "skiz", ktora bila wszystkie inne karty. Ale nie wiem czy mam to gdzies w zakladkach,wiec raczej nie znajde tego zrodla.

Luzik ...ok...dopisze cos o Cesarzowej , ale juz jutro moze...
Odpowiedz
#68

Tarofides napisał(a):Ma nadzieję Aur Ganuz, że nie żałujesz tej godziny z życiorysu

Nie no, co ty Uśmiech

Cytat:a przynajmniej ćwiczą umysł Ok

Tak, ćwiczą, mój umysł się czuje jakby go kto batem ćwiczył Oczko :teasing-whipyellow:

Co się dzieje? Czemu wszyscy avatary zmieniają? O czym znowu nie wiem? Bezradny

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz
#69

Wiosna idzie Język
Odpowiedz
#70

Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
MUśmiech
Odpowiedz
#71

Tarofides napisał(a):Wiosna idzie Język

Podobno wracają już bociany...
Odpowiedz
#72

No wlasnie....moze ja bym zmienila avatar...? A ty ma_ewa01 moglabys wrzucic jakis dla odmiany...
Odpowiedz
#73

Co do CESARZOWEJ-jak w praktyce sie zachowuje ... przypomne to co kiedys napisalam w moim watku w kontekscie pytania o mezczyzne...

"Byc CESARZOWA to wedlug mnie przede wszystkim nie byc niewolnica. Juz lepiej zeby on byl twoim niewolnikiem. Pewna siebie. Oddana ale nie poddana.
Zawsze gotowa , ale nie na kazde jego zawolanie. Troszke intrygantka, ale bardziej dla zabawy niz dla zlej gry i uczciwa. Zmyslowa i kokieteryjna , ale panujaca nad sytuacja....On u twoich stop...nie ty u jego..."

Ogolnie...Cesarzowa to pieknosc , talent i obfitosc. Pelna gracji ale jednoczesnie bije od niej skromnosc.. Zrodlo madrosci, jednak nie narzuca swojej wiedzy. Ona zachowuje sie tak jakby wlasnie sie uczyla od ciebie, choc wlasciwie juz wszystko wie. Nie krepujaca. Otwarta.
Odpowiedz
#74

Ładne, celne i (wreszcie) na temat. Dzięki! :greetings-clapyellow:

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz
#75

rudalila napisał(a):Co do CESARZOWEJ-jak w praktyce sie zachowuje ... przypomne to co kiedys napisalam w moim watku w kontekscie pytania o mezczyzne...

"Byc CESARZOWA to wedlug mnie przede wszystkim nie byc niewolnica. Juz lepiej zeby on byl twoim niewolnikiem. Pewna siebie. Oddana ale nie poddana.
Zawsze gotowa , ale nie na kazde jego zawolanie. Troszke intrygantka, ale bardziej dla zabawy niz dla zlej gry i uczciwa. Zmyslowa i kokieteryjna , ale panujaca nad sytuacja....On u twoich stop...nie ty u jego..."

Ogolnie...Cesarzowa to pieknosc , talent i obfitosc. Pelna gracji ale jednoczesnie bije od niej skromnosc.. Zrodlo madrosci, jednak nie narzuca swojej wiedzy. Ona zachowuje sie tak jakby wlasnie sie uczyla od ciebie, choc wlasciwie juz wszystko wie. Nie krepujaca. Otwarta.


Lilus bardzo podoba mi się Twój opis Cesarzowej i według mojego małego doświadczenia jest dokładnie tak jak piszesz Kwiatek
Odpowiedz
#76

Brawo Lila Oklaski

Normalnie ... w praktyce zachowałaś się jak Cesarzowa Ok
Odpowiedz
#77

miriam napisał(a):Chyba zapominamy o tym, ze archetypy to jest nasza zbiorowa świadomość . Ja jestem ze starej szkoły z racji wieku hahah i dla mnie Archetypowa kapłanka to myślenie o seksie i wyobraźnia , ale zero aktywności , żeby spełnić. Czytając karty Tarota dobrze jest patrzeć również na nie pod kontem numerologicznym , astrologicznym , archetypowym , bo to jest jedna całość. Nie twierdze , ze Wasze spojrzenie na karty jest złe. Każdy z nas wypracował swój własny odczyt kart który się sprawdza , ale warto patrzeć na obrazki i postrzegać wszystkie symbole. Tak jak pisałam już Cesarzowa to Wenus . Dla niej ważna jest realizacja seksualna . Nie interesuje jej życie z mężczyzna , który nie zaspakaja jej potrzeb . Ona pragnie czułości , dotyku ,ciepła adoracji . I również potrafi to dać swojemu partnerowi. Oczywiście może być próżna, lubi być podziwiana. Większość pięknych kobiet , modelek to 3 numerologiczne , a więc Cesarzowe. Buźki

Jestem laikiem,ale również podpisuję się pod tym. Moje spojrzenie na Arcykapłanke i Cesarzową również jest podobneUśmiech

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz
#78

Tak mądrość, powiedziałabym połaczona z gracją, taka uwodzicielka, trochę tajemnicza.
Zawsze w towarzystwie ciekawych osób, lubiana, posiada urodę Oczko
Kokietująca, ale rozsądna, hmmm... nie do końca otwarta, zachowuje 'też trochę dla siebie', jest wyzwaniem dla mężczyzn, ale uwielbiają jej towarzystwo.
Ma w sobie to coś Oczko Spełniona, szczęśliwa, charakter hmm zawsze myśli a potem dopiero coś powie, nie jest impulsywna, często kieruje się zdrowym rozsądkiem.

Pełna temperamentu, siły, zgadzam się lubi kontakt fizyczny z mężczyznami , pociągająca kobitka Rotfl
Ja widzę to tak Uśmiech Takie moje przemyślenia, nie muszą się zgadzać z innymi Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości