Potęga podświadomości

tak....przeciwności są po to,żeby nas umacniać w wierze ,a przeszkody,żey je pokonywać Uśmiech
Odpowiedz

dla tracących siły ... małe inspiracje

[Obrazek: 1522.jpg] [Obrazek: 1391166542_by_Hugo_500.jpg]

[Obrazek: 768.jpg] [Obrazek: 1309767142_by_tylninho_600.jpg]

Kwiatek

[Obrazek: demotywator-poddanie-sie-bez-walki-422.jpg]
Odpowiedz

marzena022 napisał(a):Jestem rozczarowana nic odkrywczego...

Uśmiech Poczekaj trochę Pociesza
Odpowiedz

To jest właśnie problem z obrazkami, frazesami, pseudo-duchowością...istnieje masa książek z sentencjami, ale nic się od tego nie zmieni, co nie znaczy, że nie ma tam prawdy.
Ważne jest zrozumienie - musisz sama siebie przekonać. W moim życiu były momenty natychmiastowej reakcji podświadomości: znikały przeszkody, które mi przeszkadzały w osiągnięciu celu...czasem trzeba czekać długo.
Ale jeden wniosek jest pewny, jeżeli bardzo jesteś pewna, że czegoś potrzebujesz, dostaniesz ułatwienie.
Odpowiedz

myśle,ze podświadomość musi współgrać z przeznaczeniem. mogę czegoś bardzo pragnąć i robic wiele ,zeby to osiągnąc tylko ze nie jestem samowystarczalną musi byc ktos lub cos co albo pomoze albo przesźkodz probować warto,ale ...nie wierzę w to,ze to od nas wszystko zalezy,napewno wiele ,ale nie wszystko
Odpowiedz

Istnieją przykłady, kiedy wola się materializuje natychmiast. Czasami to trwa.
Odpowiedz

marzena022 napisał(a):myśle,ze podświadomość musi współgrać z przeznaczeniem.

to jest jedna z wielu możliwości.
Musisz posiadać pewnie informacje i w pewnym momencie coś poznasz, tylko przeznaczone dla ciebie .
I to zależy jakie masz przeznaczenie i dla tego może być ciekawie Uśmiech tylko tu potrzebny czas jest .
Odpowiedz

witaj AlexUśmiech
Odpowiedz

roxen1990 napisał(a):witaj AlexUśmiech

Hej Buziak jak dawno cie nie było Krzyk
Odpowiedz

heheh nooo dawno dawnoo...
Uśmiech ale jestem..Język
Odpowiedz

roxen1990 napisał(a):heheh nooo dawno dawnoo...
Uśmiech ale jestem..Język
oj utulę cie z radości Pociesza Buziak Kwiatek
Odpowiedz

alez dziekuje slicznie Uśmiech barddzo mi milusio heheRotfl
Odpowiedz

Więc czytam 4 rozdział potęgi i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona? książka napisana prostymi zwrotami bez ochów i achów dla doktoratów polonistyki.Czyta się bardzo lekko i nawet myśle,że przekonująca jest. Polecam jako pierwszą ,dla tych którzy chcą poczytać w tym temacie.
Ostatnia ksiązka nie była trafnym wyborem niestety.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości