Potęga podświadomości
#23

potęga podświadomości jest naprawdę wielka. czasami jest zadziwiające jak dobrze wypowiedziane intencje odzwierciedlają się w świecie realnym.
Odpowiedz
#24

Zgadza się, i ciekawe są "warunki", które należy spełnić, aby pozytywne treści podświadomości zamanifestowały się w życiu, na przykład:
1. Medytując lub afirmując należy być spokojnym.
2. Należy wyobrazić sobie cel; ażeby podświadomość uaktywniła siłę twórczą musi uchwycić się jakiegoś wyobrażenia.
3. Podświadomość nie ma poczucia humoru.
Odpowiedz
#25

"Potęgę Podświadomości" czytałam jakieś 6-7 lat temu. Pamiętam, że próbowałam wykonywać jakieś ćwiczenia z niej (chyba na zdrowie i bogactwo), ale szybko straciłam zapał. Kilka lat później trafiłam na "Sekret" i znowu próbowałam, tym razem z uczuciami. Ponownie nie chciało mi się czekać na efekty. Zastanawiam się, ile w tym prawdy, a ile umiejętnie skonstruowanej manipulacji, która bazuje na ludzkiej naiwności, nieświadomości. Zamierzam wkrótce znowu zacząć ćwiczyć z afirmacjami/wizualizacjami. W międzyczasie oglądam sobie przyjemne wykłady Eckharta Tolle na YT Uśmiech

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz
#26

Z ćwiczeniami na podświadomość jest tak, że najlepiej je wykonywać w stanie umysłu alfa. Do tego najlepiej nadaje się chwila, gdy budzimy się rano lub z poobiedniej drzemki, potem wkraczamy w stan beta charakteryzujący się częstszymi impulsami mózgu. Pomocna będzie metoda Silvy, choć muszę przyznać, że jest mozolna i wymaga bardzo dużej siły zaparcia. Czasem ciężko jest stwierdzić, czy człowiek już zrobił postęp, czy mu się tylko wydaje.
Odpowiedz
#27

Tak samo jak w poprzednim temacie problem polega na tym ze nasz umysł posiada zakorzenioną wiedzie plus działanie innych sil .
1. My wiemy co biedzi jutro . (może Zen tu pomorzy bo sprawadca umyśl do stanu nie wiem )
2. Siła wyższa tez ma wobec nas plany. (tu tylko ślepa wiara i mamy z głowy, dostaniesz wszystko )
3. Działanie innych ludzi na nas . ( zostać pustelnikiem od terenów zamieszkałych od 2000 km )
Te 3 Podstawowe rzeczy są tak mocne ze twoja Potęga podświadomości woli ich , a twoja praca nad
podświadomością jest traktowana jako małe marzenie jakie nie ma wpływu .
Dla tego jak ktoś ma opanowany jakiś punkt ma efekty .
Jesteś mistrz Zen
To nie oznacza ze masz opanowaną 1 technikie bo oglądałem wykład z panem Andrzej Stec można powiedź opanował ale często spoglądał na zegarek bo jego umysł wie co biedzi za godzinie
nam to się wydaje normalnie bo planujemy musimy wędzić i dla tego nie ma tam miejsca na twoje wielkie marzenia i ten milion złotych bo za godzinie wiesz na 100 % ze masz autobus a nie milion złotych Język .
Bariery są potężnie i ukryte dla tego większość ludzi nie ma wyników.
Odpowiedz
#28

Ja przepraszam, ale nic z tego nie rozumiem, to nie jest po polsku.
Odpowiedz
#29

Mało kiedy pisze długie tematy bo wiem ze to na marnie Załamka

Dla czego nie każdemu wychodzi praca z podświadomością .
Nasz umysł ma stałe i mocne cele:

1. My wiemy, co biedzie jutro .
2. Siła wyższa tez ma wobec nas plany.
3. Działanie innych ludzi na nas.
Odpowiedz
#30

Pewnie, lepiej pisać krótkie, liczy się liczba postów...mam nadzieję, iż siła wyższa nie będzie miała nic przeciwko, że pewne rzeczy będę chciał zrealizować po swojemu.
Odpowiedz
#31

Zależy , jak biedzi obok założeń tej siły wyższej to czemu nie Uśmiech
Liczba postów Myśli tą liczbie uzyskałem rok temu teraz brakuje mi czasu Uśmiech
Odpowiedz
#32

Zastanawiam się, czy przypadkiem ta rozmowa nie toczy się na dwóch poziomach, tu i w wątku o Prawie przyciągania (<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=24&t=5226&start=22">viewtopic.php?f=24&t=5226&start=22</a><!-- l -->)?
Odpowiedz
#33

Kiki-Zmora napisał(a):Zastanawiam się, czy przypadkiem ta rozmowa nie toczy się na dwóch poziomach,
Czasem zdarza się ze tematy przeplatają się bo bardzo podobnie Pociesza
Odpowiedz
#34

na pewne rzeczy sami mamy wpływ. nieświadomie całkiem możemy przyciągnąć coś niefajnego. czasem Góra ma wobec nas plany. Los zawsze możemy zmienić. Przeznaczenie jest stałe.
Odpowiedz
#35

carolina-32 napisał(a):na pewne rzeczy sami mamy wpływ. nieświadomie całkiem możemy przyciągnąć coś niefajnego. czasem Góra ma wobec nas plany. Los zawsze możemy zmienić. Przeznaczenie jest stałe.

Los można zmienić, ale przeznaczenie jest stałe...To po co go zmieniać? Nie lepiej korzystać z życia? W końcu trzeba będzie przejść przez określone bramy.
Ciekawe kto stoi na straży tego przeznaczenia, teściowa z wałkiem? I nie ważcie mi się tu walczyć o wyższe cele!
Odpowiedz
#36

Tu tez jest dotknięty problem . Tez działanie innych ludzi .
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dg_mw_gbBqo[/youtube]
Odpowiedz
#37

Ciekawe, że afirmacja nie ma dotyczyć stwierdzenia faktu: nie raz słyszałem, iż właśnie tak powinno być. Podświadomość przyjmuje stwierdzenie faktu jako pewnik i działa w tym kierunku, a tu pani mówi, że jest to proces na zasadzie "jest coraz lepiej". Hmmm, tyle że stan rzeczy będzie taki: jest lepiej i lepiej, i jeszcze lepiej...a kiedy będzie zupełnie dobrze? Kiedy przysłowiowa strzała Zenona dotrze do celu? Ale ciekawy film, nie powiem,
Odpowiedz
#38

Ja pomyślałem ze by skierować pytanie do tej pani jak trawiłem na kursy tej pani takie :
Mnie zainteresowało jak tu zrobić pieniędzy np. 100 miliardów euro, dziś mam np. taką zachciankę.
I tu mam pytanie do Pani:, dla czego pani tego nie zarobi te 100 miliardów euro tylko sprzedaje kursy za 100 zł.
(Nie wiem czy jest warto na to pytanie odpowiadać, bo każda odpowiedz mnie bardzo śmieszy.)
Mam drugie pytanie: jak Pani metoda działa a kurs był by np. za darmo, jak Pani myśli ile by Pani Przelałem jak by zarobiłem te 100 miliardów euro?
(Ogólnie drugie pytanie eliminuje automatycznie 1 pytanie)
I trzecie pytani: Czy zakłada pani ze jak zarobię 100 miliardów a inny cos innego nie okażemy wdzięczności ?. Bo zakładam ze Pani zakłada ze my zakładamy ze zarobię. A pewni założyła Pani ze Bezradny
Nie wiem czy może być Bezradny
Myśl ciekawa ale w święcie atomów i obrazów jakie powstaje w głowię - Myślę o grze sims i ile wolności ma ten ludek w świeci pikseli Bezradny
Tez odnośnie ze łatwo w mówić naszemu mózgowie wszystko jak by ubrać okulary 3d i włączyć grę Sims i przekonać umysł ze to jego ciało Myśli
Odpowiedz
#39

Ja kiedyś napisałem do pana Pawła R. Stania, który (nie pamiętam okoliczności) był (jest) uważany za autorytet w dziedzinie kodowania podświadomości.
Opisałem mu przykładową sytuację, kiedy kasjerka pomyliła się o 10 złotych na moją korzyść, i teraz pytanie: czy powinienem - zgodnie z etyką - oddać jej tą dychę, ale czy to nie uczy podświadomości, że odcinam hojność wszechświata(??)...czy też wziąć ją, czyli: "tak, tak, coraz więcej, zewsząd!".
On lawirował, dywagował, w końcu stwierdził: że skąd mam mieć pewność, że wzięcie tej dychy, to zachowanie nie-etyczne; chwilę później stwierdził, że podziękowałby wszechświatowi... i oddał dychę.
Odpowiedz
#40

Zgadzam się, potęga Naszej Świadomości jest niezywkła.
Przy okazji, afirmacje to bardzo dobry sposób, nie tylko na dowartościowanie się, ale uwierzenie, że można wiele, także można swoją osobowość wzmocnić.
Ale przyznam, że taką 'sztukę' w sobie 'wyrobić' jest ciężko tym bardziej osobom, które uważają siebie za bezwartościowych ludzi.
Odpowiedz
#41

Krzyk Krzyk Krzyk ja tu wmawiam ze zarabiam 10000 zł dziennie a tu mandat dostałem 200 zł Boi się Boi się
i doznałem szok bo po tym uświadomiłem sobie ze mnie wrobili , to dzwonie na komendę ze Pan policjant nie pokaz mi prędkości a on odpowiada ze pokazał Szok
Odpowiedz
#42

Potega podswiadomosci wszystko przyciaga jesli myslimy negatywnie jest negatywnie jesli myslimy pozytywnie jest pozytynie Buźki
No to własnie Policja .... :uoee:
Odpowiedz
#43

mandat? A jakie on ma znaczenie wobec potęgi umysłu i nieskończoności istnienia? To pryszcz i bzdura.
Odpowiedz
#44

Buziak nie pisalam o mandacie Kochana Buziak tylko o potedze poswiadomosci Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości