Potęga podświadomości
#45

Libra22 napisał(a):To pryszcz i bzdura.
jak na dniach masz game over to tak Bezradny
aaa ja tu z 200 lat pewnie zabawie Dobani a trzeba jakoś zapłacić Myśli
Odpowiedz
#46

Mystic napisał(a):Krzyk Krzyk Krzyk ja tu wmawiam ze zarabiam 10000 zł dziennie a tu mandat dostałem 200 zł Boi się Boi się
i doznałem szok bo po tym uświadomiłem sobie ze mnie wrobili , to dzwonie na komendę ze Pan policjant nie pokaz mi prędkości a on odpowiada ze pokazał Szok

Ale tak właśnie jest, kiedy zaczyna się zmiana: zaczynasz coś afirmować, a tu bach...mandat - widać problem leży gdzie indziej. Kiedyś zacząłem afirmować, że ogólnie zaczyna mi się świetnie powodzić itd, a tu natychmiastowe zerwanie związku z ówczesną partnerką. Czasem podświadomość zabiera się do roboty od innej strony.
Odpowiedz
#47

to jest z komplikowanie ja dużo zarabiam dla tych kto mnie zatrudnia , to nie problem ogólnie bo umiem zarabiać.
Tylko sam dla siebie nie mogę . Tez przykre jest jak odchodzie z firmy a zastawiam jako kopalni złotówek to ona do 3 lat pada nie wiem dla czego Bezradny
To każdy wie bo mówią ze firmy załatwiam .
Odpowiedz
#48

No to musisz swoją założyć Pociesza
Odpowiedz
#49

Seweryn1974 napisał(a):No to musisz swoją założyć
Chyba mam inną drogę zaplanowaną .
Odpowiedz
#50

Seweryn1974 napisał(a):Ciekawe, że afirmacja nie ma dotyczyć stwierdzenia faktu: nie raz słyszałem, iż właśnie tak powinno być. Podświadomość przyjmuje stwierdzenie faktu jako pewnik i działa w tym kierunku, a tu pani mówi, że jest to proces na zasadzie "jest coraz lepiej". Hmmm, tyle że stan rzeczy będzie taki: jest lepiej i lepiej, i jeszcze lepiej...a kiedy będzie zupełnie dobrze? Kiedy przysłowiowa strzała Zenona dotrze do celu? Ale ciekawy film, nie powiem,

To jest z Silvy.
Czuję się coraz lepiei i lepiej. ..
NIe zawsze nasza podświadomośc chce przyjąć różne afirmacje typu np jestem bogaty, gdy nie ma czym zapłacić rachunków i pusto w lodówce albo "jestem zdrowy", gdy leżymy w łóżku nie mogąc ruszyć ręką ani nogą. Nasz krytyczny umysł nie łyknie takich " bzdur", nie ma mowy -przecież to ewidentna nieprawda. Ale jeśli jest źle - może być lepiej, coraz lepiej - z tym się nasz umysł zgodzi i ochoczo wpuści dalej... A potem, jak już staje się coraz lepiej w pewnym momencie gładko wejdzie " jestem zdrowy czy bogaty...
MUśmiech
Odpowiedz
#51

Ok to jak mamy gadać na bogactwo .
z każdą minutą zarabiam , coraz więcej .
i by pasowało coś dołożyć chyba Uśmiech ile zarabiam
Odpowiedz
#52

tak, dołożyć sumę, konkretnie ile Cię satysfakcjonuje, ale czy zadziała Bezradny
MUśmiech
Odpowiedz
#53

z każdą minutą zarabiam , coraz więcej .minimum 1 milion euro na dzień Ok
dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#54

Dobrze! Tylko kwota powinna być bardziej realna, wtedy bedzie łatwiej zrealizowaćUśmiech
MUśmiech
Odpowiedz
#55

"To jest z Silvy".

Akurat to nie jest z Silvy.
Dla jasności: jeżeli stosuję czyjąś myśl, to nie twierdzę, że jest moja.
Z Silvy jest ustęp o częstotliwościach mózgu.

Chodzi o coś innego: zgadzam się, że podświadomość może uznać drastyczną rozbieżność między afirmacją, a stanem rzeczywistym, ale:
1. To byłoby przegięcie afirmować: jestem milionerem, gdy komuś brakuje na chleb...zazwyczaj afirmujemy to co uważamy, że nam się należy; afirmuję, jeśli czuję, że jestem bliski czegoś.

2. Afirmuję stan dokonany. Inaczej mówiąc zakładam, że czas i przestrzeń się nie liczą, co jest zgodne z głębokim przeświadczeniem duchownych. Nie będę tu wchodził w fizykę.
Odpowiedz
#56

Może uprościłam - z kursu metody Silvy, w tym sensie. Tam się dowiedziałam o tym i napisałam, bo wydawało mi się, że ktoś miał wątpliwości. Ale widzę, że nie potrzebujesz podpowiedzi- doskonale się orientujesz w temacie, sorry, spadam więc Buźki
MUśmiech
Odpowiedz
#57

Ciekawe co to za kurs? Podstawą metody Silvy jest wyobrażenie sobie, w jak najjaskrawszych kolorach, stan dokonany...ok to nie trzymam Myśli
Odpowiedz
#58

Jeszcze tylko Ci odpowiem. Ten kurs prowadzi licencjonowany wykładowca Metody Silwy na Polske Północna - Kazimierz Insiński . Tu masz linka
<!-- m --><a class="postlink" href="http://silva.alpha.pl/index.php/teachers/lek-med-kazimierz-insinski/">http://silva.alpha.pl/index.php/teacher ... -insinski/</a><!-- m -->
Pozdrawiam
MUśmiech
Odpowiedz
#59

No ok, niech Ci będzie.
Odpowiedz
#60

Seweryn1974 napisał(a):Inaczej mówiąc zakładam, że czas i przestrzeń się nie liczą, co jest zgodne z głębokim przeświadczeniem duchownych. Nie będę tu wchodził w fizykę.

Jak nie biedzi czasu a bóg powie Alex do mnie co mam powiedzieć "nie mam czasu" lub biedę za ile jak nie ma czasu Myśli
czas to ruch .
Odpowiedz
#61

ma_ewa01 napisał(a):Jeszcze tylko Ci odpowiem. Ten kurs prowadzi licencjonowany wykładowca Metody Silwy na Polske Północna - Kazimierz Insiński . Tu masz linka
<!-- m --><a class="postlink" href="http://silva.alpha.pl/index.php/teachers/lek-med-kazimierz-insinski/">http://silva.alpha.pl/index.php/teacher ... -insinski/</a><!-- m -->
Pozdrawiam
MUśmiech

Przejrzałem tą stronę i zacząłem kombinować. Po co po odbyciu płatnego (oczywiście) kursu poprawka? Czyżby instrukcje nie były jasne? Czy za pierwszym razem jasne zasady afirmacji nie poskutkowały? W końcu nawet jeśli nie jest to łatwe, to znamy już sekret, nieprawdaż? Możemy w swoim domowym laboratorium go wykorzystać, zgłębić i wreszcie zastosować. Po odpowiednim zrozumieniu niuansów można wszystkie problemy rozwiązać. Strona do zamknięcia.
Odpowiedz
#62

Potęga podświadomości to jest dobry towar na handel . Kiedyś oglądałem film i oczewisci ludzi płacą a tu brak efektów Uśmiech
To ten instruktor ładnie powiedział jego słowa . Nie odniosłeś efektu ,myślisz ze biedę cie pocieszał jesteś len , mało pracy włożyłeś , obwiniasz cały świat, każdy mój klient odnosi sukcesy i ty odnesisz. Mam dla ciebie extra kurs w promocje za 1000 zł dla vipów ostatnie 5 sztuk Wyśmiewacz Rotfl oczewisci było bardziej ostro i fachowo Uśmiech
Odpowiedz
#63

Mystic napisał(a):Potęga podświadomości to jest dobry towar na handel . Kiedyś oglądałem film i oczewisci ludzi płacą a tu brak efektów Uśmiech
To ten instruktor ładnie powiedział jego słowa . Nie odniosłeś efektu ,myślisz ze biedę cie pocieszał jesteś len , mało pracy włożyłeś , obwiniasz cały świat, każdy mój klient odnosi sukcesy i ty odnesisz. Mam dla ciebie extra kurs w promocje za 1000 zł dla vipów ostatnie 5 sztuk Wyśmiewacz Rotfl oczewisci było bardziej ostro i fachowo Uśmiech

tak... tak... Oczko
też oglądałam film że podsiadomie możemy wszystko do siebie przyciągnąć Rotfl
Niby wygląda to wszystko realistycznie ale nie wiem hehe Myśli ...
a co do tej płacy to teraz wszedzie za wszystko trzeba płacić u lekarzy... itd Bezradny
Nie którzy tylko patrzą żeby zarobić na czyimś nieszczesciu Smutny No cóż taka prawda... Beczy
Odpowiedz
#64

roxen1990 napisał(a):a co do tej płacy to teraz wszedzie za wszystko trzeba płacić u lekarzy... itd Bezradny
Nasz organizm sam leczy wszystko , jak nie masz kontroli nad nim to wtedy do lekarza Pociesza
Odpowiedz
#65

ja tez nie chodze po lekarzach noo chyba że coś już jest nie tak....Uśmiech
Odpowiedz
#66

No ale co, nie wierzycie w medycynę holistyczną?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości