Mapa Marzeń :)
#67

Mam pytanie: co jeśli pod pewnym celem napisałam sobie datę, która już minęła, i nie udało mi się go zrealizować? Po prostu przekreślić tę datę albo napisać nową? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Odpowiedz
#68

Ja bym zakleiła nową datą. Ja również słyszałam że nie można nikomu pokazywać takiej mapy myśli. To powinna być prywatna prawa. Uśmiech

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz
#69

Zmień datę i może rozpisz sobie cel na mniejsze...ja mam taki zeszycik i mnóstwo rzeczy do zrobienia w punktach..takich nie dłuższych niż 1-2 godz, ewentualnie do dnia...a potem na czerwono wpisuję datę kiedy udało mi sie to zrobić...to daje niezłego kopa i zachęca gdy widzisz że jesteś w stanie zrobić wszystko co sobie zaplanujesz Oczko
Odpowiedz
#70

Któregoś roku zrobiłam swoją mapę marzeń, ale niestety nic z mapy się nie zrealizowałoSmutny
Odpowiedz
#71

ja też przygotowałam taka mapkę i mam nadziję ,ze to co w niej jest spełni się.
Odpowiedz
#72

Tez stworzyłam swoją mapę ale przepadła. Zrobiłam ją w formie tapety na komputerUśmiech Miałam ją jakieś kilka lat temu, wydaje mi się że częściowo się spełniła, ale wiele jeszcze z niej zostało do realizacji.. Może czas na stworzenie nowejUśmiech)
A w jakiś określonych terminach powinno się tworzyć mapę?Bo już nie pamietam...I można słownie czy tylko obrazkowo. Dotychczasowo robiłam obrazkowo.
Odpowiedz
#73

Witajcie. Mam pytanie do mapy marzeń. Robię ja dzisiaj. Spotykałam się przez miesiąc z takim chlopakiem i na tej mapie miało być przyklejone nasze zdj... Ale cos nam nie wyszlo:/ czy nadal mogę przykleić to zdj czy lepiej nie? Pomóżcie!
Odpowiedz
#74

Kurcze wlasnie przeczytalam o tej mapie marzen I tez musze sobie taka zrobic Uśmiech mysle ze to super sposob na motywacje I osiagniecie celow Oczko!

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#75

Kiedy jest najlepszy czas na stworznie mapy marzeń ?
Początek msc-a.roku.jakaś konkretna faza księcia?
Czy macie jakieś konkretn rady dot. M.M.

Myślę. aby stworzyć ją jutro. W pierwszym dniu nowego miesiąca.Chce nakleić zdjęcia ,obrazki.uważam.że tak będzie korzystniej niż pisać punkty....powieszę ją na lodówce Oczko
Własne mieszkanie.poprawa zdrowia.dyplom .itd to moje marzenia
Odpowiedz
#76

Dzina to może być jakaś ważna data dla Ciebie np urodziny, początek roku, ale to może być też moment nowiu księżyca Uśmiech Looknij jeszcze do archiwum czatu, niedawno pisaliśmy o tych datach Uśmiech
Odpowiedz
#77

Niby nów Księżyca to dobry czas... ale mnie się wydaje, że najlepszym momentem jest ten, kiedy czujemy się naładowani energią, mamy plany, wprowadzamy postanowienia, chcemy coś zmienić - a mapa ma tylko nam w tym pomóc. Tak Myślę że mapa zrobiona w takim momencie życia lepiej "działa", bo my sami jej w tym pomagamy, zależy nam na tym co tam wypisaliśmy, a ona jest tylko przypomnieniem lub "pozytywnym kopem" - osoby nastawione na sukces, prędzej "przyciągną" do swojego życia sukces.Oczko Natomiast robienie mapy na zasadzie pisania listu do św. Mikołaja... to moim zdaniem raczej mija się z celem. Bezradny I stąd też zapewne niektórym osobom ich mapy się realizują, a innym nie. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#78

Zdecydowanie Uśmiech Ta mapa ma działać na podświadomość, mobilizując nas dodatkowo. Tu nie ma magii, to nie jest coś co ma spełniać życzenia. To jest mobilizacja poprzez podświadomość Oczko
Odpowiedz
#79

Ja zachowuje w teczce wszystkie mapy marzeń. Ostatnio zerknęłam na mapę ( mam ich aż 3  wyklejanki)
I nie spodziewałam się , ale z pierwszej mapy spełniło się w tym roku moje stare marzenie. 
Moje mapy wykonują techniką wyklejania . Z różnych gazet wycinam ładne rzeczy i przyklejam na kartkę .
Piszę również cele na mapie marzeń kolorowymi kredkami woskowymi - ale zdecydowanie mapa lepiej mi wychodzi przez naklejanie wycinków gazet.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości