3 kielichów
#23

Studiuję sobie kielichy. jak kielichy to emocje i relacje.

odrzucając kryterium większych i mniejszych arkanów, jak interpretujecie 2 i 3 kielichy na pytanie o to, czy to jest partnerka docelowa?
mam małe doświadczenie. kiedyś ktoś mi kładł karty na uczucia, pokazała się 2 kieli z Waita. dostałam interpretację, ze spotkam miłość zycia. jednak była to zapowiedz romansu. wszystko odbyło się na poziomie rozmów, myśli.choć źródła różnie podają. też teraz rozważam 2 i 3 kielichów na pytanie: czy to jest moja partnerka/ mój partner docelowa/y?

interpretując obrazki, mówię, ze tak.

popatrzcie proszę:

[Obrazek: two_of_cups.jpg], [Obrazek: three_of_cups.jpg].

dwójka jest pokazana jako miłość, uwieńczona nawet ślubem, który zakończy się hucznym weseliskiem (3 kiele). jednak nie wiem, czy nie wyszły tu pragnienia osoby pytającej.

kto ma jakiś pomysł? będe wdzięczna za podpowiedź.
Odpowiedz
#24

Mi 2 i 3 kielichy pokazały romans i niezobowiązującą relację, która początkowo dość przyjemna, szybko się skończyła. Choć były to karty wieńczące rozkład, także pewnie to było decydujące. Jeśli jedna z nich otwiera rozkład a zamyka go karta ważniejsza, poważniejsza i także pozytywna wydźwięk interpretacji będzie inny, na pewno korzystniejszy.
Odpowiedz
#25

A jak 3 kielichów odnosi sie do przyszłej sytuacji finansowej?
Rozumiem, ze to szczęśliwy okres bycia przy kasie
Odpowiedz
#26

Malina napisał(a):Studiuję sobie kielichy. jak kielichy to emocje i relacje.

odrzucając kryterium większych i mniejszych arkanów, jak interpretujecie 2 i 3 kielichy na pytanie o to, czy to jest partnerka docelowa?
mam małe doświadczenie. kiedyś ktoś mi kładł karty na uczucia, pokazała się 2 kieli z Waita. dostałam interpretację, ze spotkam miłość zycia. jednak była to zapowiedz romansu. wszystko odbyło się na poziomie rozmów, myśli.choć źródła różnie podają. też teraz rozważam 2 i 3 kielichów na pytanie: czy to jest moja partnerka/ mój partner docelowa/y?

interpretując obrazki, mówię, ze tak.

popatrzcie proszę:

[Obrazek: two_of_cups.jpg], [Obrazek: three_of_cups.jpg].

dwójka jest pokazana jako miłość, uwieńczona nawet ślubem, który zakończy się hucznym weseliskiem (3 kiele). jednak nie wiem, czy nie wyszły tu pragnienia osoby pytającej.

kto ma jakiś pomysł? będe wdzięczna za podpowiedź.
Karty mówią o dzieleniu się miłością, spędzaniu szczęśliwych i przyjemnych chwil. Jest potencjał docelowości, ale karty na poziomie 2 czy 3 są jeszcze na niezbyt zaawansowanym etapie rozwoju - po drodze dalej są trudne energie 4, 5 i 8. Jak przejdzie się przez nie, to 9, a pewniej 10 kielichów może mówić o docelowości. Tamte są za słabe.
Odpowiedz
#27

nastek96 napisał(a):A jak 3 kielichów odnosi sie do przyszłej sytuacji finansowej?
Rozumiem, ze to szczęśliwy okres bycia przy kasie
Radość, beztroska. To znaczy, że możesz mieć mało pieniędzy, ale i tak nie będziesz się tym przejmował Oczko
Swoją drogą niebezpośrednia odpowiedź kart - pokazują twój/czyjś stosunek emocjonalny do sytuacji finansowej, nie odpowiadają wprost na temat stanu środków finansowych w rzeczywistości.
Odpowiedz
#28

Dzięki Luks. Radość i beztroska, czyli na nic pieniędzy nie będzie brakowało. Uśmiech
Odpowiedz
#29

Mam mały problem z tą kartą. Robiłam rozkład partnerski Basi Antonowicz. Wyszła mi na pozycji 7, czyli "co ma w sercu, co czuje" partner. Generalnie karta jest dość pozytywna, jednak niepokoi mnie wzmianka o trójkącie. Jak ją interpretować w takim wypadku? Partner jest zakochany w swojej partnerce, czy ma kogoś na boku? Z góry dziękuję za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#30

RóżoWiatrów, mam wrażenie iż Pan cieszy się z tej znajomości, fajnie będzie się po spotykać - karta ma pozytywny wydźwięk. Uśmiech
Odpowiedz
#31

Zapomniałam dodać, że rozkład był wykonywany po rozstaniu danej pary.
Odpowiedz
#32

Rozkład był stawiany dla kogoś czy dla siebie? - wiesz, z jednej karty ciężko przestawić cały obraz sytuacji. Możliwe iż kocha wielu lub bawi się uczuciami, jest nielojalny... Oczko
Odpowiedz
#33

To jest wątek na temat znaczenia kart w teorii - nie analizujemy tu więc znaczenia kart w konkretnych rozkładach... 

RóżaWiatrów, jeżeli potrzebujesz pomocy w interpretacji, to pytaj w dziale "Nasze wróżby"... natomiast jeżeli masz pytanie odnośnie karty, które nie dotyczy jednego konkretnego rozkładu - to wtedy w dziale "Karty w praktyce":
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=121

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#34

Dla mnie to dość przyjemna karta, pokazje mi się na spotkania towarzyskie, wyjście gdzieś gdzie jest dużo ludzi (centrum handlowe, kino, koncert itp) ,ale też czasami wypada na rozmowy danego dnia z wieloma osobami i są to lekkie rozmowy "o wszystkim i o niczym", śmiech, żarty, nic poważnego. 
Wbrew temu co czytałam, 3 kielichów nigdy (być może jeszcze) nie pokazała mi trójkąta, na zdradę wypadają mi inne karty.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości