Karty błyszczące, migoczące, mieniące się, złote lub srebrne
#1

Bardzo marzę o złotych lub srebrnych ale takich naprawdę, błyszczących, mieniących się kartach Tarota i najlepiej żeby były to karty RW. Myślałam o Golden Rider Tarot, czy ktoś je ma i mógłby mi opisać jak wyglądają, bo na zdjęciach nie bardzo widać.. Ja jestem sroczka i lubię jak coś błyszczy i migocze, może są takie karty które zaspokoiły by w pełni tę moją przypadłość ?
Odpowiedz
#2

Ostatnio zakupiłam Boskiego Tarota. Jak dla mnie jest bardzo ładny ale akurat to świecidełko na około karty jest dla mnie niezbyt dobre. Obsypuje się ono i przykleja do dłoni. Uśmiech
Odpowiedz
#3

Znalazłam coś takiego, ale szok duże karty ponad 1000 zł Szok

http://www.soul-guidance.com/tarotdecks/...parks.html
http://www.soul-guidance.com/tarotdecks/index.htm
Odpowiedz
#4

Jakies takie strasznie niebieskie te karty...nie wiem czy mi sie podobaja....Sa fajne, bo ja tez sroka jestem....ale chyba troche zbyt tandetne.
Odpowiedz
#5

I zdecydowanie za drogie Szok
Odpowiedz
#6

Znalazłam takie:
Russian - dość bogate obramowanie
Takie, ale nie na bazie Waite'a niestety:
Golden2
Golden
Jeszcze takie:
Gendrone
Diamond
Ciro Marchetti tworzy też nowy Gildet Tarot - Royale
Odpowiedz
#7

Russian,St.Petersburg maja zlote obrzeza, ale to nie jest takie zywe zloto jak w Golgen 2, gdzie kanty sa zlote(nie sama karta).. Russian Tarot ma sliczne kolory, bardzo zywe samych obrazkow(niestety nie zlocone), a ramki, a takze tlo dokola(kwiatki na czrnym tle) sa namalowane farba koloru starego zlota. Wyglada to bardzo ladnie, ma polysk starego zlota , ale nie sa jakies bardzo lsniace, choc sa sliczne. Bardzo je lubie.
Odpowiedz
#8

Ale marudzę, ale jakoś żadne mnie nie rzucają na kolana.. Dziękuję dziewczynki, z ciekawością wszystkie obejrzałam Buźki
Odpowiedz
#9

Może sama sobie zrób Uśmiech
Odpowiedz
#10

A wiesz że o tym myślałam, ze kupię jakiś lakier z kolorowym brokatem i wysprejuję radianta Luzik
Odpowiedz
#11

Tylko potem mogą się kleić Smutny
Odpowiedz
#12

proponuję aby pomalować srebną albo złotą farbą do decoupage.
Odpowiedz
#13

Witajcie,
ta wersja RW jest podobno bardzo złocona Uśmiech
sama się nad nią od pewnego czasu zastanawiam Uśmiech)))


do kupienia m.inn. tutaj, chyba najtaniej
http://www.komnataksiazki.com/pl/p/Golde...abeo-/1362

Pozdrawiam Uśmiech

EllaZ Uśmiech
Odpowiedz
#14

Widziałam kilka tali Marchetti Ciro faktycznie błyszczące, ciekawe, ale drogie. Jednakże uważam, że mają w sobie to coś Oczko No i widziałam jak się je tasuje, sprawa ciekawa Uśmiech
Odpowiedz
#15

Posiadam Tarota Snów Ciro Marchetti ze złoconymi brzegami. Bardzo ładnie wyglądają jak wszystkie są w 'kupie' Język Jak stawiałam tą talią pierwszy raz rozkład dla mojej mamy to pochwaliła 'jak się pięknie błyszczy' Uśmiech Do rąk mi się nic nie klei, złoto ładnie się trzyma, dopiero po ponad roku użytkowania lekko starły się rogi, ale nie jest to jeszcze zbyt duży defekt Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości