Król kielichów
#23

Jako karta dnia:
Dzisiaj powinieneś świadomie odnosić się do swoich uczuć i dać im wolność. Nie ukrywaj emocji, raczej postaraj się okazać innym, jak bardzo ich lubisz, jaki problem Cię niepokoi lub jaka sprawa leży Ci na sercu. Jeśli będziesz miał przed sobą jasny cel, szybko przekonasz się, że emocje i bogata wyobraźnia jedynie pomogą Ci w jego osiągnięciu. Możliwe też, że spotkasz bystrego, sympatycznego mężczyznę, który odegra w Twoim życiu znaczącą rolę. Na pewno spotkanie z nim ucieszy Cię i wiele wyjaśni.

Jako dobra rada:
Uwolnij swoje emocje i pozostań wierny swoim uczuciom.

Jako ostrzeżenie:
Nadmierna miękkość, zaufanie i wrażliwość mogą Ci zaszkodzić.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
Odpowiedz
#24

Po tym co zostalo tu na temat Krola napisane ciezko przwidziec czego mozna sie spodziewac po mezczyznie, gdy ta Karta pokazuje sie w odpowiedzi na pytanie: co zamierza dalej zrobic? Jakie ma plany? Moze dobrze poplynac ale moze tez i zawalczyc. Byc moze w polaczeniu z Rydwanem da to dynamiczna jednak probe nawiazania kontaktu. Choc w glowie czworka mieczy a w sercu osemke mieczy... Smutny
Odpowiedz
#25

Jako karta dnia:
Dzisiaj powinieneś świadomie odnosić się do swoich uczuć i dać im wolność. Nie ukrywaj emocji, raczej postaraj się okazać innym, jak bardzo ich lubisz, jaki problem Cię niepokoi lub jaka sprawa leży Ci na sercu. Jeśli będziesz miał przed sobą jasny cel, szybko przekonasz się, że emocje i bogata wyobraźnia jedynie pomogą Ci w jego osiągnięciu. Możliwe też, że spotkasz bystrego, sympatycznego mężczyznę, który odegra w Twoim życiu znaczącą rolę. Na pewno spotkanie z nim ucieszy Cię i wiele wyjaśni.

Jako dobra rada: Uwolnij swoje emocje i pozostań wierny swoim uczuciom.

Jako ostrzeżenie: Nadmierna miękkość, zaufanie i wrażliwość mogą Ci zaszkodzić.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota.
Odpowiedz
#26

To człowiek godzący sie na wiele rzeczy,które mu nie przeszkadzają...np .jest mi zle w zwiazku ,ale nadal  w nim tkwie-takie bierne podejści.
Przy odpowiedniej karcie moze wskazywać na człowiek ktory lubi mieć "mokre usta" Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#27

Na pewno dobry ojciec, zazwyczaj kochający mąż i dobry przyjaciel. To dyplomata - nie jest chętny do walki, swoje spory załatwia w inny sposób... w pewnych warunkach to się chwali - jednak z drugiej strony powoduje, że nie umie walczyć o swoje, i ogólnie nie jest chętny do działania... bywa że się nadmiernie asekuruje... to wszystko sprawia, że często trudno mu ruszyć z miejsca, wprowadzić swoje plany w czyn. Lubi piękne rzeczy, sztukę. Na świat nie zawsze patrzy w sposób racjonalny - dlatego zazwyczaj pieniądze się go nie trzymają, niestety... lubi kupować bez zastanowienia to co mu się akurat spodobało. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#28

O ile Rycerz Kielichów pokazuje mi zwykle mężczyzn niefrasobliwych, niestabilnych emocjonalnie, uroczych romantycznych uwodzicieli i blagierów, którzy czarują i szafują zarówno obietnicami, jak i komplementami, to już Król Kielichów jest dla mnie poważną postacią. Zauważyłam, że często pokazuje mi ludzi, którzy zawodowo pomagają innym - głównie lekarzy (ale nie chirurgów - tu już pojawiają się miecze), psychologów i... księży oraz zakonników. Ta karta w moich rozkładach odnosi się do mężczyzn ciepłych, mądrych i dojrzałych, którzy panują nad swoimi emocjami. Nigdy Król Kielichów nie pokazał mi alkoholika. Zawsze kogoś budzącego zaufanie, oferującego pomoc i wsparcie. Często chodzi o osobę pracującą z dużym poświęceniem, nawet bezinteresownie. Król Kielichów nie jest wyrachowany i nastawiony na czerpanie korzyści. On lubi dawać, pomagać i dzielić się. Może pokazywać dobrego, sprawdzonego przyjaciela, który - w razie potrzeby - nakarmi, napoi, przytuli (chętnie!) i nawet trudne prawdy przedstawi w taki sposób, żeby za bardzo cię nie zabolało... albo je przemilczy i powie w innym, stosowniejszym momencie, bo on potrafi czekać - jest raczej cierpliwy.
Odpowiedz
#29

Król Kielichów?
Wiele osób mówi że to Pan dążący do stałego związku że nas kocha czy to jest tak do końca?
Może przy odpowiednich kartach owszem.
To Pan który wszystkie emocje ma pod kontrolą on wie czego chce i do czego dąży.
Może pięknie mówić patrzeć w oczy ale..
Również dobrze Może to byc jego częścią gry żeby zdobyć kobietę
Nie pozwoli na okazanie uczuc
Chyba że kocha ale z różnych względów nie okaże tego
Pewny siebie facet .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości