Wróżby ogólne na YouTube
#1

Witam, jeśli jest już taki wątek na forum to z góry przepraszam ale go nie znalazłam.

Chciałam zapytać was co sądziecie o kanałach na youtube gdzie odbywają sie tak zwane wróżenia ogólne dla wszytskich znaków zodiaku?
Czy myślicie, że takie wróżenie dla wszytskich ma sens? Oglądałam pare razy takie prognozy i właściwie nic mi się nie sprawdziło, autorki zawsze zaznaczają, że są to wróżenia ogólne, które nie muszą rezonować z każdym ale po co w takim razie to w ogóle oglądać i wróżyć w taki sposób? Z drugiej strony czytałam w komentarzach, że ludzie pisali, że np. zawsze sprawdza im się wróba u danej tarocistki.
Jakie jest wasze zdanie?

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2

Myślę że sama sobie odpowiedziałaś... jeśli coś jest dla wszystkich - to jest dla nikogo. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

No właściwie to racja..Oczko
Chociaż jak pisałam - są tacy co twierdzą, że im się to sprawdza ale może po prostu usilnie to sobie wmawiają..
Odpowiedz
#4

A ja oglądam do kolacji i mam kilka ulubionych, gdzie osoby wróżące mają niesamowitą intuicję i dużo mi się sprawdza, szczególnie, jeśli przedstawiają też przeszłe wydarzenia. Nie wiem czy mogę podać linki, mam na liście tylko zagraniczne kanały, po angielsku, bo polskich jakoś nie oglądam, drażni mnie już samo słowo 'czytanie'.  Dobani Odczyt, interpretacja, prognoza, przekaz OK, ale błagam skończcie z tym 'czytaniem'...
Tarociści na YT wyraźnie dają informację przed wróżeniem, że jest to wróżba ogólna, czyli dla tego, dla kogo ma być, kto odnajduje swoją aktualną sytuację życiową w takim rozkładzie. Akceptujesz to, co Ci pasuje do obecnej sytuacji, jeśli nie, to niczego sobie na siłę nie wciskasz, że ma się stać tak i tak. Poza tym informują też, że jeśli odczyt dla Twojego Słońca w np. Rybach nie pasuje na ten okres czasu, to oglądnij sobie np. dla Barana, jak ktoś ma Ascendent, Księżyc czy Wenus w Baranie.
Poza tym, oglądam też dla znaków, które mnie interesują, które mam koło siebie, czy im tam wychodzi coś w związku z moim znakiem. W tym roku często pojawiają się np. konfiguracje Ryb z Bliźniętami i nic dziwnego, bo mamy się pozbyć dualizmów z tego świata, żeby wyższa wibracja mogła ruszyć sprawy do przodu, a my dualni, żebyśmy się w końcu zaakceptowali i skorzystali z tego, co jedno umie, a drugie nie, zamiast walczyć i zmuszać się do przyjęcia jednej postawy, stylu życia itd. Trudne zadanie ;]
Oszustów też można łatwo zidentyfikować, np. dla wszystkich znaków pozytywne wróżby, huczne tytuły, lans własnego ego, albo wróżą jak nie są w dobrym humorze, co widać na wideo, tasują karty nieporządnie, ze złością itd. Takich wróżb nawet nie oglądam.
Odpowiedz
#5

Mnie też się zdarza  nadal oglądać (nie tylko mój znak słoneczny ale czasami również ascendent, Wenus i Księżyc) jest to fajna forma nauki, ale prawdę mówiąc tylko raz mi się sprawdziła taka prognoza (ogólna na miesiąc lipiec) na jednym kanale.
Było to zadziwiająco dokładne i spójne z tym co działo się u mnie, wróżba była dość szczegółowa,  no ale to tylko ten jeden jedyny raz.????
A do słowa "czytanie " nic nie mam ???? Każdy ma swoje nazewnictwo ????
Oszuści też się z pewnością zdarzają, wiadomo, że ludzie chętniej oglądają pozytywne prognozy, no ale takie to życie ????
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości