#23

wrażliwość.....
ale mam wrażenie, że raki urodzone w czerwcu a te w lipcu są zupełnie różne. Jestem z czerwca, moja siostra z lipca + jeszcze kilka innych znajomych i każde z nas jest inne. Chociaż ta wrażliwość to chyba cecha wspólna.
Odpowiedz
#24

Dampaa, może dlatego tak jest że często osoby urodzone pod koniec trwania jakiegoś znaku mają więcej cech znaku następnego niż swojego własnego. Uśmiech Czyli Raki urodzone np. 21 lipca będą bardziej podobne charakterem do Lwa niż do Raka.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

LeCaro zgadzam się z Tobą,moja siostra urodziła się 26.07 i jest takim toksycznym rakiem. Jest zdobywcą,ale cichym , gdy tylko coś idzie nie po jej myśli robi zamieszanie na pół rodziny.Emocjonalnie - straszna histeryczka, bo tą histerią zdobywa to na czym jej zależy.Taki rak niebo rak zawsze wspak////
Odpowiedz
#26

hm... dość trafny opis. Rak pełną gębą bo 27. 06 Uśmiech
Odpowiedz
#27

Ja jestem z 14 lipca, a w Raku mam też Merkurego i Marsa. Wrażliwość, uczuciowość, zmienne humory, pamiętliwość, przywiązanie do rodziny, nieśmiałość- tak bym najkrócej siebie opisała Oczko
Odpowiedz
#28

Też jestem rakiem 09.07, i to co jest opisane to akurat prawda,też jestem np. wrażliwy,pamiętliwy,mam silne poczucie bezpieczeństwa.
Odpowiedz
#29

jestem spod znaku raka i z ta wrazliwoscia u mnie to problem rodzinny ok lubiacy zacisze domowe ok nie znosze zmian ale nie jestem wrazliwy az tak mocno nie potrafie okazywac uczuc to cos nie tak chyba jesli moj znak mowi inaczej
Odpowiedz
#30

Moja mama to Rak, tata to Koziorożec - no całkowite przeciwieństwa: mamie zimno,tacie ciepło,mama chce jechać w góry, tata nad morze i tak w koło Rotfl
A w moim przypadku jest całkowicie odwrotnie Rotfl Ja to Koziorożec a mąż Raczek, i powiem wam szczerze uzupełniamy się jak nikt inny. Tak
Odpowiedz
#31

Cala prawda o raku jako,ze jest mega domnatorem i rodzine stawia na pierwszym miejscu Uśmiech Moj maz i przyjaciolka sa spod tego znaku i opis jest adekwatny do ich osobowosci Uśmiech
Odpowiedz
#32

Oj wszystko sie zgadza......w moim przypadku to wiekszosc jest trafionym opisem...
Az sie wierzyc nie chce ze dzien urodzenia ma jakis taki wplyw....
Odpowiedz
#33

Zdecydowana większość się zgadza zwłaszcza to o zamartwianiu się na zapas jestem w tym mistrzem Język Natomiast nie pasują do mnie przywiązanie do tradycji, rodziny, domu.Może to dlatego,że w domu mojego dzieciństwa i młodości zawsze źle się działo więc z niego uciekałam szukać szczęścia i spokoju gdzie indziej i tak mi do dzisiaj zostało.
Odpowiedz
#34

Większość się zgadza a ja jestem rakiem z II dekady, choć osobiście uważam, że pomimo swej nieśmiałości mam charakter dyktatorski... Lubię by było tak jak uważam, że ma być, i ciężko mnie przekonać do zmiany decyzji, chyba że dostane koronne argumenty Uśmiech No i jestem niezwykle wytrwała w dążeniu, choć nieraz zdarza się że zrobię krok do przodu a dwa do tyłu Uśmiech
Odpowiedz
#35

To ja, wrażliwy znak,zbyt wrażliwy
Odpowiedz
#36

I ja jestem typowym Rakiem - zbyt duża nieśmiałość, a przy tym niepweność, zbyt duża sentymentalność (co powstrzymuje przed zrobieniem gruntownych porządków), a także odczuwanie emocji innych, oraz intuicja, którą nieraz chce się oszukać. Rodzina jest zdecydowanie na pierwszym miejscu.
Odpowiedz
#37

Mega opis! Wszystko się zgadza Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#38

Większość się zgadza, nieśmiałość uczuciowość.... Czyli moja zmora ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości