Skorpion
#23

Uwielbiam czytac takie rzeczy,jakby ktos pisal o mnie!Uśmiech
Odpowiedz
#24

Już dawno chciałam to napisać.

Jakoś nie miałam w zwyczaju wgłębiać się w charakterystykę swojego znaku, ale przyznać muszę, że po przeczytaniu tego wszystkiego już wiem, czemu ludzie mnie nie lubią, a jak lubią, to jest to garstka wariatów-masochistów. RotflDDD
^////^ Kocham się.

Tyle w temacie. Rotfl
Odpowiedz
#25

Taaak dla przyjaciół serce na dłoni, w ogień pójdzie jak będzie trzeba, a dla wrogów... no cóż... strach się bać, może dłuuugo czekać ale jak przyjdzie czas na zemstę powali jednym ciosem Tak
Hahaha no tak, bo skorpiona się albo kocha albo nienawidzi. przy czym ta miłość jest trudna i tylko dla wytrwałych Uśmiech
Odpowiedz
#26

Idealnie zinterpretowany znak. Cała ja   Oklaski
Odpowiedz
#27

A ja lubię skorpionią osobowość Uśmiech jako zodiakalnej Pannie - bardzo podoba mi się przenikliwość i celność ripost Skorpionków. Na marginesie mój AC jest pomieszaniem Koziorożca ze Skorpionem, a i MC mieści się w tym znaku - może to też ma jakiś związek z tą sympatią zodiakalną Oczko
Odpowiedz
#28

Skorpion 100% skorpion Oczko ja zauważyłam u siebie że bardzo angażuje się w to co robię albo 100% kocham albo 100% nienawidzę, w pracy albo daje z siebie ile mogę albo totalniee olewam. Tak samo z byciem mściwym i pamiętliwym. Jak ktoś mnie skrzywdzi zazwyczaj wstaję, otrzepuję się i idę dalej ale jak ktoś naprawde zajdzie mi za skórę no to jak w powyższych przypadkach daje z siebie 100% żeby sie zemścić i krzywdy nie zapomnę nigdy. I my mamy moim zdaniem tendencję do większego skupiania sie na negatywach i troszkę niezauważania dobrych rzeczy które ludzie dla nas robią.
Odpowiedz
#29

Witam
czytam o skorpionie - prawda - bo to cała ja cicha spokojna do czasu aż... dzięki za wspaniały opis.
Odpowiedz
#30

Skorpion- cicha woda brzegi rwie ot co  Rotfl
Odpowiedz
#31

(18-04-2018, 21:46)czarnula44 napisał(a):  Skorpion- cicha woda brzegi rwie ot co  Rotfl
oj zgadzam się.
Skopiony lubią kombinować i czasami nie wychodzą na tym dobrze. Ponadto, w przypaku moim nie lubią być w niewiedzy  a optymalnie się czują gdy mają wszystko pod kontrolą.
Odpowiedz
#32

Jeśli spotkasz Skorpiona na swojej drodze życia, to przygotuj się na emocjonalną jazdę bez trzymanki. Rotfl
Skorpiony posiadają w sobie największy magnetyzm spośród wszystkich znaków zodiaku... i największy sex appeal.  Oczko Jeśli dodasz do tego skrytość i zagadkowość które je cechują - to możesz wpaść jak śliwka w kompot! 
Siła Skorpiona tkwi w jego nie dającym się zapomnieć głębokim spojrzeniu. Skorpiony zawsze mają niesamowite spojrzenie, niesamowite oczy - i jeśli ich wzrok skupi się na tobie, to możesz w tych oczach zwyczajnie utonąć. Skorpion intryguje i kusi by rozwiązać jego wewnętrzną zagadkę. 
Wskakując do tego morza miej jednak świadomość, że będzie to morze gęste od emocji... zawiłych, skomplikowanych, buzujących i niełatwych. Zwłaszcza że Skorpion to znak depresyjny, nadwrażliwy, skryty... nie każdy lubi pływać w takim morzu... choć jest ono często bardzo intrygujące i pociągające... jest zagadką którą chce się rozwiązać.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości