As mieczy
#45

Annhedonia, ja wprawdzie jestem wielgachnym zółtodziobem Rotfl ale ten as mieczy mi ostatnio pokazał wrażenia jakie ktoś miał na temat mojej pracy i wyszło, że chodzi o inteligencję, konstruktywną krytykę i ogólnie wymianę intelektualną co mnie strasznie ucieszyło Rotfl
Odpowiedz
#46

As mieczy to róniez lot ptaka, lot samolotu, to podpis, to dedykacja, dyplom , słowo, rozwiązanie konfliktu, odcięcie się, odejście, stawianie sprawy na ostrzu noża, kłótnia, wulgaryzm, wyzwisko, klątwa itd...
Odpowiedz
#47

Lady of Dreams, rozumiem, że to rozwiązanie komfliktu to nie zawsze takie które jest po naszej myśli? ;D
Odpowiedz
#48

Nie zawsze, to ostre cięcie.
Odpowiedz
#49

Mnie zastanawia co może oznaczać As mieczy w pytaniu o pracę. Karta dość surowa aczkolwiek jak na nia patrzę to kojarzy mi się z pozytywnie, z wygraną. Długa, wyczerpująca walka uwieńczona sukcesem. Moje pytanie brzmiało czy znajdę dobrą prace w najbliższym czasie. Czy As Mieczy jest to odpowiedź odmowna, odcinająca radykalnie od mozliwości czy też mówi, że tak znajdę, ale dopiero za pół roku. Jakie sa wasze doświadczenia w tej materii?
Odpowiedz
#50

Rozumiem, że dotyczy to tego rozkładu: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=13&t=18680">viewtopic.php?f=13&t=18680</a><!-- l -->
Zatem kartę należy interpretować w odniesieniu do innych kart rozkładu Uśmiech Odpisałem Ci tam.

Jeśli chodzi o samego asa mieczy, to trudna karta do interpretacji, w kwestiach zawodowych i pokrewnych pokazywał mi już rozpoczęcie studiów czy stażu, ale pokazał też przerwanie studiów i bardzo często pojawiał się jako karta odcinająca, nie tylko w kwestiach zawodowych. Wydaje mi się, że częściej mówi "nie". Niemniej częściej nie oznacza zawsze.

Sam as mieczy to potencjał intelektualny, taka "fontanna myśli", "narodziny myśli", "źródło myśli/pomysłów".
Fizycznie materializuje się jako ostre przedmioty i miejsca związane z takimi przedmiotami. Karty z dworu mieczy często wskazują na miejsca związane z służbą zdrowia np szpitale (a as mieczy na zabieg chirurgiczny).
Odpowiedz
#51

Okaże się więc. Trochę się boje tej karty ale w mojej sytuacji radykalne rozwiązanie jest wskazane. Wóz albo przewóz.
Odpowiedz
#52

As Mieczy czasami może pokazywać, że ktoś wpadł nam w oko, czy komuś wpadłaś w okoOczko Kontekst ten będzie wyrażnie widać przy innych kartach z rozkładu.
Odpowiedz
#53

Owszem można powiedzieć że komuś wpadliśmy w oko Uśmiech ale ten ktoś będzie kalkulował taka znajomość z rozsądkiem ,na chłodno i jaką będzie miał z tego korzyść bez wielkiego romantyzmu. Bez wielkich słów i jak mu się nie spodoba odejdzie bez żalu.
Odpowiedz
#54

Czarnula Asy to początki a co się później wydarzy ? Może wydarzyć się wszystkoOczko
Odpowiedz
#55

Asy to z reguły możliwości, sprzyjające okazje, tendencje. As Mieczy jeśli pominiemy rozwój czysto intelektualny, raczej wskazuje na odcięcie od pewnych sytuacji, ludzi miejsc, zakończenie jakiegoś etapu, rozstrzygnięcie problemu, ale w sposób gwałtowny I mało przyjemny.Jako oste narzędzie może wskazywać na interwencje chirurgiczne, np. cesarskie cięcie.
Odpowiedz
#56

Jako karta dnia As Mieczy pokazał mi rozpoczęcie nowego zadania w pracy.
Odpowiedz
#57

A czasami pokazuje... śmierć...
Odpowiedz
#58

Początki początków w znajomości i wtedy to może iść w różną stronę - może być z tego związek albo i nie.

A w przypadku związków z dłuższym stażem pokazuje początek zastanawiania się co dalej, analizowania i np. kiedyś pokazał mi początek końca związku "śmiercią naturalną", a więc się wypaliło. Ale to zależy od kart obok
Odpowiedz
#59

U mnie pokazuje nagłe, bardzo szybkie decyzje. Szybka zmiana pracy, szybka propozycja, coś podjętego bez dłuższego namysłu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości