Wibracja liczby 19
#1

Dziewiętnastka

Doświadczanie przemocy ze strony świata zewnętrznego
- karma władzy czyli pewien rodzaj ograniczeń na które my musimy znaleźć jedynkowe rozwiązanie. Czyli indywidualne. Musimy znaleźć sposób na osiągnięcie nowego zamierzenia , musimy sięgnąć po to co daje nam wibracja 9 czyli po głębszą mądrość, po doświadczenie które jest nie tylko doświadczeniem naszym ale po doświadczenia pokolenia.
- stawia zawsze na swoim , ale tez 19 potrafi uczyć pokory.
------------------------------------------------------------

Dziewiętnastka z dnia urodzenia

19 –dzień urodzenia - wskazuje na jakieś takie zderzenie się ze ściana w realizacji życiowej a postawa, która do tego wszystkiego jest przyjęta może być taka postawą trochę narzucającą pewien charakter codzienności swojemu otoczeniu.
- jest to wibracja karmy władzy która powoduje, że albo my jakby dążymy do zdominowania albo my jesteśmy zdominowani.
- karma władzy , - albo nas popycha do zdobywania , zamanifestowania, takiego pokazania komuś miejsca w szeregu albo my ulegamy ograniczeniom , bo musimy się nauczyć, że władza jest to odpowiedzialność. Czymkolwiek by ta władza nie była jest to odpowiedzialność i konieczność dbałości o tych którzy staja się pod naszą opieka.
Natomiast źle aspektowana 19 może powodować, że osoba jest władcza i skłonna do „przemocy psychicznej” – nikogo nie szanuje, bo szanuje tylko siebie.
- karma władzy. Pewien rodzaj osobowości która chciałaby za wszelką cenę postawić na swoim ale poprzez „wszystkie chwyty dozwolone”.
---------------------------------------------------------

Dziewiętnastka – droga życia

Karma władzy – podleganie zależności, podleganie tej władzy zewnętrznej która powoduje, że wciąż mamy poczucie, że ktoś jest nad nami, ktoś nad nami sprawuje rodzaj jurysdykcji, ktoś nas ogranicza, ktoś nas przytłacza, ktoś ma zbyt silny wpływ na nasze życie i my musimy się bardzo mocno w tym gimnastykować.
------------------------------------------------------

Dziewiętnastka w cyklach

19 w drugim cyklu – to 1 wobec 9 czyli ja wobec wiedzy a w tym również i wykształcenia. Jest to uleganie przemocy zewnętrznej i ograniczenie. Przemoc to niemożność przeforsowania, niemożność wprowadzenia w życie własnych koncepcji.
19 –tka w ostatnim cyklu daje nam doświadczenia ograniczeń i skazania na decyzje. To jest tzw. karma władzy ale jest to władza która my na sobie doświadczamy. Może zaistnieć opór ludzi w kontekście materii ( chęć wzięcia kredytu ) a jeśli jest jeszcze 13 z drogi życia – zaczyna się sytuacja gdzie niejednokrotnie by osiągnąć sukces trzeba pewne rzeczy zaczynać kilkakrotnie od początku tylko dlatego, że ktoś narzuca pewien rygor, pewne oczekiwania, wymagania i trzeba przejść pewna drogę od początku by uzyskać oczekiwany efekt.
- karma władzy – uzależnienia o tym , że nie możemy do końca działać jak byśmy sobie życzyli.
- osoba mocno uzależniona od chęci i niechęci innych ludzi
- ona tworzy system karmy władzy jednocześnie wprowadzając w nasze życie sytuacje w których my jesteśmy zablokowani, w których my musimy szukać rozwiązania, w których my jesteśmy poniekąd podporządkowani, w których my doświadczamy jakby przytłoczenia nas decyzja zewnętrzną. Czyli nie tak jak my chcemy, ( bo ta ‘1’ –taki moment w którym my chcemy zaczynać każde zdanie od ‘ja’) ale ta 1/19 mówi – Twoje „ja’ jest zablokowane czyimś „ja”. Co teraz musisz zrobić? – musisz szukać mądrych rozwiązań na te sytuację. Musisz w jakiś sposób uniezależnić się od czyjegoś „ja” . To jest rodzaj zderzania się z uzależnieniami.
----------------------------------------

19 z roku – 8 podbita 19 z roku – czyli karma władzy – wiec to osoba która nie jest skłonna do negocjacji , do ustępstw. Jest w niej pewien rodzaj uporu , chodzi własnymi drogami, nie dzieli się swoimi zamiarami, zamysłami, pomysłami, to nie jest np. typowy tato który przychodzi do domu, bierze gazetę, kapcie, buja się w fotelu i mówi co mu w duszy gra.
19 z roku żniwnego – może w swoim życiu przechodzić taka sinusoidę, że jeśli nie do końca się potrafi skoncentrować na celu i dojdzie do sytuacji rozproszenia a przy 4 w wyzwaniu głównym w minusie - to ciągła lekcja łapania stabilności materialnej
--------------------------------------------------------

Dziewiętnastka w punktach zwrotnych

Dwie 19 w punktach zwrotnych i wibracje mistrzowskie – nie do końca będzie realizować się w sprawach uczuć na takim poziomie na jakim by chciała. Są to trudne doświadczenia w których mamy wrażenie , że ktoś narusza naszą strefę bezpieczną, że podlegamy pewnego rodzaju presji , że ta nasza indywidualność, ta nasza chęć jest cały czas warunkowana jakimś czynnikiem zewnętrznym i że to my musimy szukać tych rozwiązań.
==================================================

Dziewiętnastka – wspólna związku

- 19 – wspólna związku
– karma władzy.
Odpowiedz
#2

Mam 19 z dnia urodzenia, bardzo często ludzie uważają, że jestem wyniosła. Czasami słyszę "księżniczka" lub "hrabianka". Ostatnio miałam takie zdarzenie parę dni temu. W drzwiach przepuszczał mnie wczorajszy Pan. Podziękowałam i poszłam dalej, a Pan krzyczał za mną, cytuję "a gdzie dziękuje Hrabianko??!!". Często kiedy wyrażam swoją opinie, mój chłopka z irytacją stwierdza, ze znowu cytuję jakąś mądrą książkę. Niestety nie mam, aż tak dobrej pamięci by cytować fragmenty przeczytanych książek. Coraz częściej staram się ostrożniej dobierać słowa w wypowiedziach, by ludzie w moim otoczeniu nie czuli się urażeni. Z oceniania i krytykowania kompletnie się wyleczyłam. Taka moja w dużym skrócie napisana refleksja Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości