Całowanie
#1

Całowanie może równie dobrze oznaczać czułość, miłość, przyjaźń, jak i zdradę. To symbol wieloznaczny, mimo związku i czci, jakie ma wyrażać. Wszystko zależy od okoliczności twego życia i scenariusza snu.
Całować osobę znajomą to znak dobrego z nią porozumienia.
Całować osobę płci przeciwnej – wkrótce przeżyjesz chwile radości.
Wymieniać pocałunki z dziećmi to oznaka czułości i radości wewnętrznej.
Całować osoby nieznajome lub nieprzyjazne – czynić wysiłki, by się z kimś pogodzić.
Całować nieboszczyka - dla chorego to zapowiedź śmierci, a dla zdrowego – choroby.
Być równocześnie całowanym i obejmowanym to zapowiedź rychłej zdrady, jeśli to pocałunek w policzek.
Być pocałowanym w czoło to oznaka czułości i szacunku.
Pocałunek w usta to znak przelotnego szczęścia lub miłości, po której nastąpi okresowa rozłąka.
Jeśli Ty kogoś całujesz – zrozumienie.
Namiętne pocałunki mówią o tym, co wyrażają, o autentycznym pociągu.
Pocałunki obojętne, bez najmniejszych wrażeń to zdrady.
Jeśli całujesz nieprzyjaciela to zły prognostyk dla związku.
Pocałunek w rękę – ten gest jest synonimem zgody, poddania, respektu, miłości, porozumienia. Często świadczy o giętkości umysłu i pięknie ducha.
Odpowiedz
#2

Dla mnie to zawsze zdrada- jesli caluje Cie mezczyzna z ktorym cos Cie wiaze....
Odpowiedz
#3

We wszelkich snach dotyczących spraw damsko-męskich istotne jest czy bierzemy w tym udział, czy też tylko obserwujemy.
Jeżeli patrzymy na czyjeś "wyczyny" to znaczy, iż czekają nas przeżycia w tym temacie, jeżeli sami bierzemy udział to symptom tęsknoty za towarzystwem.
Odpowiedz
#4

ponoć pocałunek z kobietą oznacza wzięcie u płci przeciwnej, czyli tutaj sprawdza się to, że sny czasem pokazują coś zupełnie odwrotnego niż w rzeczywistości Uśmiech
Odpowiedz
#5

Seweryn no chyba coś w tym jest, bo jestem sam a często śnią mi się pocałunki i to często w irracjonalnej scenerii związanej z jakąś walką, ucieczką. Czasem się zastanawiam czy ja mam dobrze poukładane wszystko pod deklem, ale patrząc na moje relacje międzyludzkie, to wychodzi, że niezbyt. Może właśnie mózg sobie kreuje we śnie czego mu brakuje, jakieś endorfiny
Odpowiedz
#6

Sny o pocałunkach nawiązują do relacji z ludżmi.Od siebie dodam że pocałunek który w śnie nie jest dla nas przyjemny oznacza kontakt z osobą fałszywą..ktoś może nas oszukać..u mnie sie sprawdza.
Odpowiedz
#7

Pocałunek w snach oznacza zazwyczaj umawianie sę z kimś sam na sam, bez świadków (bardzo rzadko w celach seksualnych) choc tematem rozmowy mogą być kwestie intymne),uzgadnienie poglądów, zwierzanie się sobie w jakichś osobistych przeżyc lub poufnych tajemnic.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości