Wibracja Dnia Urodzenia
#45

To nie zwykłe bo sprawdziłem numer, który najczęściej pojawia mi się w dacie urodzenia (5), oraz jaki wychodzi z sumowania wszystkich cyfr (7), a także dzień urodzenia (25) i w 95% wszystko mi się zgadza. Muszę jednak inaczej spojrzeć na tę numerologię.
Odpowiedz
#46

(09-04-2017, 21:52)Izyda napisał(a):  Ja bym się z moim opisem tak do konca nie zgodziła....może dwie rzeczy sie zgadzają,to jest zbyt ogólnikowe,zainteresowane osoby tematem numerologii odesłałabym do jakiejś ciekawej lektury...a jest ich wiele,chociaż nie każda jest dobra!
Pozdrawiam.

Opisy są ogólne, odnoszące się do liczb i ich symboliki, więc w tej kwestii zgadzam się z tym co napisała Izyda. Ponadto pamiętajmy, że nie chodzi o to by rozpisać dni od 1 do 31, bo liczby redukują się. I tak: od 1 do 9 sprawa jasna, potem mamy redukcję 10/1, 11/2, 13/4,14/5,16/7 i teraz to jest wyzwanie bo oprócz imienia jest mnóstwo innych wibracji - nazwiska, data urodzenia przede wszystkim itd. Do tego liczby karmiczne. Zobaczcie w tym przykładzie:

Osoba urodzona 10 dnia miesiąca to nie tylko te cechy, które tu przytoczono, ale może 1? 
Osoba urodzona 16 dnia miesiąca ma karmę miłości, ale przecież mamy też 7 z podsumy... itd. itd. Pytanie jak i kiedy karma się realizuje, czy się ja odrabia, to jest temat rzeka Uśmiech 
No i cała reszta liczb w portrecie. Więc jest tego sporo. 

Natomiast zgadzam się, że ogólny opis liczb i ich znaczenia tutaj przytoczonego jest ok, choć w uproszczeniu, ale odnosi się do znaczenia liczb ogółem. Warto go znać kiedy uczymy się podstaw numerologii i Tarota również, tam też mamy archetypy.
Odpowiedz
#47

U mnie się zgadza w 100%  Oklaski
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#48

Opisy są ogólne, odnoszące się do liczb i ich symboliki, więc w tej kwestii zgadzam się z tym co napisała Izyda. Ponadto pamiętajmy, że nie chodzi o to by rozpisać dni od 1 do 31, bo liczby redukują się. I tak: od 1 do 9 sprawa jasna, potem mamy redukcję 10/1, 11/2, 13/4,14/5,16/7 i teraz to jest wyzwanie bo oprócz imienia jest mnóstwo innych wibracji - nazwiska, data urodzenia przede wszystkim itd. Do tego liczby karmiczne. Zobaczcie w tym przykładzie:

Osoba urodzona 10 dnia miesiąca to nie tylko te cechy, które tu przytoczono, ale może 1? 
Osoba urodzona 16 dnia miesiąca ma karmę miłości, ale przecież mamy też 7 z podsumy... itd. itd. Pytanie jak i kiedy karma się realizuje, czy się ja odrabia, to jest temat rzeka Uśmiech 
No i cała reszta liczb w portrecie. Więc jest tego sporo. 

Natomiast zgadzam się, że ogólny opis liczb i ich znaczenia tutaj przytoczonego jest ok, choć w uproszczeniu, ale odnosi się do znaczenia liczb ogółem. Warto go znać kiedy uczymy się podstaw numerologii i Tarota również, tam też mamy archetypy.
[/quote]

Coś w tym jest Uśmiech Urodziłam się 10 i cechy się zgadzają tak w 70-80% ale i kilka cech z 1 bardzo do mnie pasuje Uśmiech
Odpowiedz
#49

Oglądałam ostatnio film Pani, która jest wróżką, ma swój gabinet stacjonarny i udziela też porad w sieci. Ma Ona ciekawe spojrzenie na dzień urodzenia, bo uważa, że jest on nie mniej ważny od głównej wibracji, a czasami nawet bardziej, bo właśnie dzień urodzenia może określać główne cechy człowieka, wskazywać jego cel przyjścia tutaj. 

Zgadzam się z tym po części. Jednak by tak było zakładam, że przyjmujemy dokładny dzień - bez zsumowania, tzn. z dwiema liczbami, jeśli jest to liczba większa od 9. A zatem urodzeni w dniach od 1 do 9 mogą wibrować typowo dla tych liczb, ale już np. urodzeni 10/1 mają cechy i 1 i 10, a dodatkowo bierze się pod uwagę znaczenie liczby 1 wywodzącej się z 10, czyi 1/10/. A zatem mamy tu cechy lidera z 1, a dodatkowo osoby, która ma predyspozycje by zaczynać od nowa, jakby odradzając się na bazie dawnych doświadczeń i wiedzy, co jest symbolicznym znaczeniem 1/10. Więc ma jakby lepiej od osoby urodzonej 1 dnia miesiąca, bo tu jest tylko 1, bez tej 10, która daje zmianę, ale możliwość sukcesu, bo to pełnia jak w tarotowych symbolach MA. 

Warto właśnie analizować to patrząc na Tarota - dziesiątki tarotowe to oczyszczenie, odrodzenie, ale też pełnia. Oczywiście bierze się pod uwagę pozytywne i negatywne cechy liczb 10, więc nie zapominamy, że taka osoba urodzona 10 dnia miesiąca ma cechy, których można doszukiwać się w symbolice tartowych kielichów, buław, mieczy i monet. A więc:
- 10 buław jako przemęczenie, zbyt wiele spraw na głowie, ale w pozytywie możliwość robienia wielkich rzeczy, udźwignięcia ważnych spraw, tu jest Saturn w Strzelcu

- 10 pucharów czyli smak sukcesu, dobra intuicja ale i brak przebicia - mamy Marsa w Rybach

itd.

Idąc tym tokiem myślenia mamy 31 różnych wibracji dnia - od 1 do 31, a dokładnie wygląda to w przypadku dnia urodzenia tak:
- Osoby urodzone od 1 do 9 dnia miesiąca, które mają cechy typowe dla wibracji liczb od 1 do 9. A potem:
- 1/10, czyli wibracja 1 i 10 do tego wibracja odrodzenia 1/10;
- Na takiej samej zasadzie 2/11 - tu jest mistrzowska a więc mogą być cechy 2 i predyspozycje do wyższego poziomu rozwoju jaki daje 11;
- 3/12, a więc cechy liczby 3, liczby 12 i 12/3 - warto symbolikę tego szukać, bo np. 12/3 oznacza brak realnej oceny sytuacji, trochę patrzenie przez krzywe zwierciadło na życie.
I tak dalej: 4/13 - tu karma pracy, 5/14 - znów mamy karmiczną, 6/15 - a więc i rodzinna 6 i 15 - tarotowy Diabeł. 

Wiele o wibracji człowieka w kontekście dnia urodzenia mówią karty Tarota. Numerologiczna 2 ma cechy, które wyróżniają tarotową Kapłankę - spokój, trzymanie się nieco na uboczu, tajemniczość na zasadzie takiej skromności lub też małomówności, a do tego ma również predyspozycje do cech tarotowej karty nr 11 - Sprawiedliwość, Eremita lub Moc. To w sensie wyzwania. 

I tak dalej obliczamy aż do 31/4 - tu analizujemy i cechy 3 i 1 i 4 i 31/4, czyli liczby siły, energii, mocy, która wynika z dobrych intencji, bo osoby urodzone 31 dnia miesiąca mogą wiele osiągać mając dobre zamiary, inaczej ich cięzka praca daje odwrotne efekty, takie jak nerwowosć czy trudności finansowe. 

Taka ciekawostka: Znam osobę, która urodziła się 29 lutego, co, jak wiemy, zdarza się raz na 4 lata. Ma wpisaną datę urodzenia: 1.03. Ale ta osoba wibruje typowo dla 29/11/2 a nie 1. A różnica między 1 a 2 jest zasadnicza, to jak przywódca 1 i wykonawca 2, więc niebo a ziemia praktycznie. Ta osoba ma umiejętności by nazywać ją 11 mistrzowską, a w końcu ma i cechy typowe dla 2 i 9. I to jest ciekawe. 

Oczywiście za każdym razem analizujemy to także w kontekście z główna wibracją DŻ.

Ja sama urodziłam się 1 dnia miesiąca, mam cechy typowe dla wibracji 1, potęgowane 1 z wibracji głównej, PZ. Mój mąż urodził się 16 dnia miesiąca i on nie ma cech typowych dla 7, ale ma 16-owe, karmiczne. Ma też cechy 1 - ma wysokie stanowisko w pracy, ma silne cechy 6. 

Widzicie u siebie takie analogie?
Odpowiedz
#50

Jestem 7 z dnia urodzenia. Naprawdę, jakby to o mnie było. Strzal w 10.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości