Diety i inne sposoby na szczupłą sylwetkę...

Wspaniale, że znalazłam ten wątek, bo chcę zrzucić trochę wagi i wyrzeźbić się, ale zabieram się do tego jak pies do jeża Rotfl

Spróbuję tej hipnozy, raczej nie zaszkodzi przy moim założeniu, że i tak siłownia wjedzie mocno,a ogarnąć tak naprawdę muszę sposób żywienia i swoje uzależnienie od cukru.
Odpowiedz

Trochę samozaparcia i wszystko da się zrobić. Ja sama schudłam 25kg... nigdy wcześniej nie stosowałam diety i udało się za pierwszym razem! A co najlepsze, uważam, że okres redukcji był bardzo przyjemny. Przed dietą czytałam różne fora i myślałam, że to będzie katorga z tego co inni pisali... a jednak miło się zaskoczyłam. Miałam tak fajnie rozpisane produkty itp., że mogłam kombinować z jedzeniem.



Jeśli ma się odpowiednio rozpisaną dietę w której dostarcza się odpowiednią ilość kalorii, dieta nie jest wcale straszna. Schudłam rok temu i nie mam żadnego efektu jo-jo Uśmiech  Polecam poszukać dobrego dietetyka ( ale na prawdę dobrego!) i każdej się uda. Kwiatek
Odpowiedz

Dla mnie najskuteczniejszą formą odchudzania są biegi...jeżeli tylko organizm pozwala należy biegać przymajmniej co drugi dzień, co najmniej 30 minut. Bardzo ładnie się od tego chudnie (sprawdzone na sobie), a jaka skóra się od tego robi! Sprężysta i świeża. Nie zmieniam przy tym diety, jedynie staram się wieczorem nie jeść.
Odpowiedz

Studiowałam Żywienie Człowieka, więc coś tam wiem Uśmiech. Najgorsze są eliminacyjne diety, szczególnie te z drastycznym obnizeniem spożycia weglowodanow. Według mnie każda osoba jest inna i dieta powinna być dobierana indywidualnie najlepiej zgłosić się do dobrego dietetyka oraz porobić badania. Każdy ma inny metabolizm ( w ogóle na metabolizm wpływa wszystko: wiek, budowa ciała, masa ciała, płeć, wysiłek fizyczny, układ hormonalny czy np. temperatura na zewnątrz czy nawet przeziebienie, czy przyjmowane leki) , szybkość budowania mięśni, układ hormonalny (w tym np. poziom kortyzolu, adrenaliny itp), reakcje organizmu na insulinę, zapotrzebowanie na witaminy, u wielu osób występują problemy z tarczyca itp... do tego dochodzi rodzaj wykonywanej pracy itp.
Odpowiedz

A ja stosuję dietę 8godzinną i jestem bardzo zadowolona. Rano wyglądam i czuje się po niej dobrze.
Odpowiedz

Ja stosowałam dietę taka że pierwsze 7 dni rano i wieczorem piłam szklankę wody z pół cytryny po tych 7 dniach zamiast kolacji jadłam 2 jabłka i między posiłkami też jabłka chleb zwykły zmieniłam na ciemny i schudłam 7 kg w 2 miesiace
Odpowiedz

Ale normalnie jadłąś śniadania i obiady ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości