Co kolor torebki mówi o tobie?
#23

Mega temat. Przewagą u mnie są torebki duże, Najczęściej noszę czarne torebki, później brązowe, niebieskie. Czerwona średniej wielkości i to bardzo rzadko ( od tak zachciewajka). Małe torebki to listonoszki czarne, beżowe i niebieskie i tylko takie noszę na spacery itp.

"Im więcej o sobie wiemy tym więcej otwiera się nowych możliwości i nowych obszarów do poznawania"
Odpowiedz
#24

Również pani 100 % Rotfl
Pani przewidująca - szara lub czarna duża torba
Dziewczyna zorganizowana i przewidująca.
Lubi mieć przy sobie to co niezbędne.
Każdy, pozornie nic nie znaczący skarb (np. książka, dokument, okulary, notes, książka, nawet buty na zmianę) może się przecież przydać w najmniej niespodziewanym momencie.
Dzięki temu czuje się przygotowana na każdą sytuację.
Odpowiedz
#25

heheh, zawsze wybieram czarną dużą lub małą torebkę Rotfl mam jeszcze beżową ale wszystkie pozostałe czarne. Ciekawe hehe Uśmiech
Odpowiedz
#26

Lubie duze torby...bo mieszcza sie w nich butelki z alkoholem...ot cala tajemnica...a kolory najczesciej czern...pudrowy roz...granat...szary..nudziaki..Nie cierpie wszelakich zieleni czy pomaranczy...fuj.
Odpowiedz
#27

Pani przewidująca - szara lub czarna duża torba

zdecydowanie nie- jestem bardzo roztrzepana i mimo dużej torebki, zazwyczaj nie mam w niej potrzebnych rzeczy jak parasol czy kalendarz.
Odpowiedz
#28

Do niedawna lubiłam nosić duże torby, w których mogłabym jak najwięcej ukryć Rotfl, obecnie na zajęcia chodzę z dużą granatową, a poza nimi stawiam na małą czarną (z dbałością o swój kręgosłup Oczko)
Odpowiedz
#29

A mi wyszło, że jestem perfekcyjną szarą myszką Rotfl
Odpowiedz
#30

A ciekawa jestem jak jest z tymi torebkami na ramię i tymi z dłuższymi paskami, może te luźne można rozumieć jako że potrzebujemy poczucia się bardziej wolnymi? Uśmiech
A z tymi krótszymi to bardziej praktycznie, potrzebujemy takiego stępowania twardo po ziemi. Mi czasem brakuje tego żebym zamieniła z dłuższym paskiem torebkę na taką co sprawi, że będę chodzić po ziemi mocniej  BuziakCo o tym myślicie?  Kwiatek
Odpowiedz
#31

Dla mnie odważna i klasyczna czerwona
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości