Wibracja liczby 36
#1

Trzydzieści sześć
Trzydzieści sześć z drogi życia
36 z drogi życia – jakby z klucza osoba deklaruje swoje oddanie, przyjaźń, intensywne dążenie do.. ciepła, do harmonii, „cały świat kocham”.
Odpowiedz
#2

36 z DŻ to wg mnie droga:
ciągłego poszukiwania jakichś ideałów, doskonalenia, ale też kryzysów egzystencjalnych;
często z doświadczeniem osamotnienia albo izolacji, braku zrozumienia;
szybkiego zrywania/odcinania się, jeśli coś rozczarowuje, nie spełnia oczekiwań, albo niemożność oderwania się mimo że coś rani;
idealizowania w miłości, przyjaźni (również naiwność);
impulsywnych decyzji bądź lęku przed ich podjęciem;
przemian w ciągu życia (takiej przemiany od podstaw na przestrzeni lat, trochę a'la feniks z popiołów).
(z własnych doświadczeń jako 9/36 z DŻ)
Odpowiedz
#3

36/9 Przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta" intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. Pouczające podróże

Natasza Czarmińska LICZBY LOSU
Odpowiedz
#4

Essa
Zgodzę się z twoją wypowiedzią w 100%. Mam doświadczenie z trzema osobami z mojego środowiska. Właśnie 9/36, a sama jestem 9/27. Niby 9 z drogi życia, a różnię się od nich diametralnie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości