Purpura

Morfeusz nie loguje się od 4 września Bezradny chyba że zagląda bez logowania Myśli
Odpowiedz

Nosiłam się z ta wróżbą i nosiłam, aż w końcu doniosłam, ale karty jakieś dziwne mi wyszły. Co sądzicie? Gdzie się podział nasz Morfi ?
8 mieczy, 10 kielichów i 10 mieczy. Więc tak albo zaczął jakieś studia, bądź pracę która się wiąże z wysiłkiem ponad normę albo siedzi w więzieniu Szok albo się tak zakochał,że świata poza tym nie widzi albo kurcze cosik się stanęło Myśli
Odpowiedz

Może ktoś z rodziny ma poważne problemy i chłopak nie ma czasu,przezywa lub wplątał się w jakieś gówno ,ale On-chyba nieUśmiech
Odpowiedz

Może Morfi nie życzy sobie wróżenia na ten temat, więc .....
Odpowiedz

On gdzieś wyjechał , do jakiekoś dużego bardzo bizi miasta...

Tarofides... Dagaa tylko tak dla siebie i dla nas się pyta gdzie się podział morfi....toż my wróżki, chyba czasem możemy zapytać kart o kogoś kogo lubimy... Kotek Dokucza
Odpowiedz

Taro jeśli uważasz,że to nie w porządku,iż postawiłam karty, to usuń mój post z wróżbą. Po prostu martwimy sie o Morfiego. Wzięło się to również stąd,że już wcześniej zdarzały się wróżby jak dość długo nie było kogoś, zwłaszcza wyraźnie udzielającego się na forum. No i w sumie jest to forum wróżek i wróżów i trochę korciło postawienie kart na w.w. temat Oczko Kwiatek
Odpowiedz

Jak chcecie to wróżcie, chciałem tylko dodać taka uwagę Uśmiech
Poniekąd Morfi dał sie lubić i stał się jakoś tam bliski dla niektórych
Odpowiedz

rudalila napisał(a):Tarofides... Dagaa tylko tak dla siebie i dla nas się pyta gdzie się podział morfi....


Dagaa Myśli
Lila chyba dużo myślisz o mnie Rotfl

Wracając do kart, które Sylla wyciągnęła, to mnie raz 10 kielichów, przy 10 mieczy pokazały problemy rodzinne, także być może Morfeusz skupiony jest właśnie na jakiś ważnych sprawach rodzinnych i nie ma czasu na tarota, stąd nie odwiedza forum.
Pewne sprawy musi poukładać sobie na spokojnie, co wymaga czasu.
Raz jeszcze karty 10 kielichów przy 10 mieczy pokazały mi nie fajne zdarzenie, ale nie chce być tą co widzi wszystko w czarnych barwach, także miejmy nadzieje, że u chłopaka wszystko jest ok. i jeśli ma on jakieś problemy, to szybko się z nimi upora.
Odpowiedz

Też sie chwilkę zastanawiałam, ale w sumie już nie chciałam poprawiać Lilki, widocznie Twój nick Daga, do mnie też pasuje Luzik
No właśnie te karty niezbyt pozytywne, ale Morfi wie najlepiej co tam u niego. Mam nadzieję,że wszystko u niego dobrze i że niedługo znowu do nas zawita Uśmiech
Odpowiedz

Dziewczyny , ja was myle , bo macie czarownice w podpisie i gdy pisze to pamietam tylko ta czarownice a nie avatarek i pewnie mi sie pokickalo.
Odpowiedz

Witaj Morfeuszu!
Uśmiech

Brakowało nam Ciebie!
Buźki

Hura Purpura odżyła! i nie tylko ona
Ok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości