Rysunki
#45

Luis Royo- uwielbiam!
Odpowiedz
#46

Świetne prace! na prawdę! Dagaa - podziwiam. Żeby umieć wyczuc proporcje ciała to trzeba duuużo ćwiczyc Ok
Alex - nie wiem jaką technikę zastosowałeś i jak to zrobiłeś ale efekt jest bardzo dobry Uśmiech

Ja kilka lat temu rysowałam mangę i anime. Brałam udział w konkursach, raz chyba nagrode zdobyłam jakąs i w "Kawaii" ją opublikowali. Ehh stare dobre czasy.. :happy-hippy:
Odpowiedz
#47

Margola, też rysowałam mangę i anime kiedyś, a ta gazeta Kawaii jest mi bardzo dobrze znana, kupowałam ją nałogowo Rotfl
Odpowiedz
#48

Daaga no to zdrówko!  :banana-guitar:  :obscene-drinkingbuddies: Własnie szukam skanów moich rysunków. Na szczęście miałam wtedy konto na deviant.art to się zachowały niektóre fotografie Rotfl
Na przedostatnim skanie widać datę 2004 rok - wtedy też zarywałam noce i chodziłam umorusana farbami itp. Rotfl

               
Odpowiedz
#49

Super! Rotfl
Ja to przeważnie szkicowałam choć też gdzieś miałam farbami namalowane postacie z anime, będę musiała poszukać, choć nie wiem czy przypadkiem już nie wyrzuciłam tych prac Myśli
A ogólnie to uwielbiałam szkicować kiedyś Czarodziejkę z Księżyca :mrgreen:
Odpowiedz
#50

Na SM to ja chyba z 1000 ołówków połamałam hahaha
Odpowiedz
#51

Przecudne Kwiatek Kwiatek Kwiatek Ale mamy tutaj uzdolnioną ekipę Oklaski Oklaski Oklaski Szacuneczek laseczki Ok Ok Ok
Odpowiedz
#52

A JAKI FIGURY Uśmiech ŚLICZNIE Uśmiech
Margola A TO MAŁA TAJEMNICA Uśmiech
Odpowiedz
#53

Zgadzam się, taka tajemnicza ale ładna i uzdolniona a to już coś, co wiemy Rotfl Buziak
Odpowiedz
#54

Haha Aleks nie miał na myśli mnie ale technikę obróbki zdjęcia które opublikował tu, w tym dziale Lol
Odpowiedz
#55

Dagaa brawo . Kwiatek Fajne rysunki. Tak
Odpowiedz
#56

Ludzie ! Jak wy to robicie ? Myśli ! To wspaniale ! Dagaa, Margola , Alex ! podziwiam was .... Ok Muza :handgestures-salute: :bow-blue:
Odpowiedz
#57

Dagaa, Margola... Macie talent dziewczyny, świetne rysunki! Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#58

Wklejam nasz dialog, aby inni wiedzieli o co poszło Rotfl
Margola napisał(a):Alex - nie wiem jaką technikę zastosowałeś i jak to zrobiłeś ale efekt jest bardzo dobry Uśmiech
Alex napisał(a):Margola A TO MAŁA TAJEMNICA Uśmiech
syla020304 napisał(a):Zgadzam się, taka tajemnicza ale ładna i uzdolniona a to już coś, co wiemy Rotfl Buziak
Margola napisał(a):Haha Aleks nie miał na myśli mnie ale technikę obróbki zdjęcia które opublikował tu, w tym dziale Lol
Teraz juz kumam Oczko e tam mała wpadka, ale sie nie pomyliłam z tym stwierdzeniem ot co Figielek
Odpowiedz
#59

nie obróbki tylko rysowałem Uśmiech chyba z 5 dni Rotfl mam taki program w jakim lubię porysować Uśmiech kropka po kropce Oczko
Odpowiedz
#60

Pisałeś u góry ,że podróbka,można to różnie zinterpretować. Oczko A co masz jeszcze ciekawego?
Odpowiedz
#61

Ja tak to nazwałem , bo rysowałem to z oryginału wiec robiłem kopie Uśmiech
co mam, dużo miałem wszystko straciłem bo komp mi pad Uśmiech Rotfl

teraz nic nie ma.
No i mam moja twarz tez rysowałem ta w profilu Uśmiech
Odpowiedz
#62

Na tym profilu widać człowieka niezwykle strapionego. Zrób inny.
Odpowiedz
#63

Margola rewelacja! Oklaski Oklaski Ok
Odpowiedz
#64

nie pamiętam do czego to rysowałem tak miało być Rotfl
Odpowiedz
#65

Margola ... spadłam z krzesła normalnie! rany julek co z kreska i ... teraz już wiem skąd te Twoje przepieknę duże oczy Oczko

Alex ... w Tobie drzemie talent również ... podkoloruj troche tego gościa na swoim szkicu ... nabierze trochę więcej wyrazu. Ok
Odpowiedz
#66

ten talent został zmarnowany Uśmiech trudno Rotfl
tego gościa Uśmiech mnie mam wecej na rysowanego Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości